Terazpasy.pl / Piłka nożna / Rozmówki / [Wideo] Trener Probierz po meczu z Chrobrym Głogów

[Wideo] Trener Probierz po meczu z Chrobrym Głogów

probierz-michal-2017-07-08

- Nie możemy w tak prosty sposób tracić bramek. Mecz się jeszcze nie zaczął, a już przegrywaliśmy. Znam to z pracy w poprzednich klubach. Budowa zespołu od nowa to zawsze jest jakiś problem - mówi przed klubową kamerą trener Michał Probierz po wygranym 2:1 sparingu z Chrobrym Głogów.

 

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

czystka

wyjebał wszystkich starych i dobiera młodych w tym sezonie nie będzie sukcesu ale za rok może być korona

Zaloguj aby komentować

cracovio

obserwując przygotowania jestem pełen optymizmu że polski murinio dobrze przygotuje piłkarzy i trener dał nam sygnał że jeszcze liczy na transfery czyli na wzmocnienie oby tak się stało

Poldek

Coś Ci się powaliło, to jest polski Guardiola :) Drugi po mnie, bo to ja jestem dyrem Barcelony

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Apel do administrujacych TRAZ PASY,,,,,!

BADZCIE BARDZIEJ AKTYWNI....WYJECHALISCIE NA WAKACJE, NIC NOWEGO OD WAS NIE MOZNA SIE DOWIEDZIEC! ZOSTAJE TT...KMITA

Zaloguj aby komentować

Poldek

Popieram, tyle że transfery z ekstraklapy do ekstraklapy to wątpliwe wzmacnianie... Pieprzysz że ten Golla taki dobry, to dlaczego go chcą nam sprzedać? Dobrych zawodników się w Holandii nie sprzedaje...

wąsek

nic nie kapujesz holendry dobrych sprzedają np. Milik,poza tym Golla może odejść choć bardzo dobrze grał,o czym wie polski murinio probierz

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Cracovio!

Wojciech Golla to największa nadzieja i potrzeba dla Cracovii.Cracovia musi się wzmacniać to podstawa sukcesów tak robi cala ekstraklasa nie możemy tego zaniedbać!

Zaloguj aby komentować

cracovio

wilk robi za dużo błedów niech nauczy się wybijać i podawac piłkę

Zaloguj aby komentować

Moim zdaniem

Wdowiak a tym bardziej Szewczyk to nie są piłkarze na ekstraklasę. Pestka jeszcze nie ale widzę przed nim przyszłość Kanach powoli powinien wchodzić ale bardzo ostrożnie. Dobrze że Wład nie jest trenerem, to byśmy dopiero mieli ból głowy.

Co do Wdowiaka...

W ofensywie potrafi dać coś drużynie. Jego problem to jednak obrona. Często nie wracał, nie krył wchodzącego na plecy obrońcy. Co z tego że biegał jak tylko w efekcie asystował w obronie. Coś jak Beckham. Może przez pobyt w Nowym Sączu to się u niego zmieniło, zobaczymy.

Zaloguj aby komentować

zet

Wszystko to prawda ale ma instynkt strzelecki i talent statysty to dużo,ja liczę na to że probierz go zmusi do ostrego treningu i ostrej gry albo go wyrzuci i wszystko będzie jasne.Smuda nikomu nie popuści, u niego treningi są ostre i nawet największe lesery wracają do formy,myślę że taki też jest probierz i nikomu nie popuści jak to zrobił zieliński

Zaloguj aby komentować

Zgadzam się że za Zielińskiego

Forma wszystkich pikowała w dół. Michalik też nie zdał egzaminu a z kolei w meczu na euro z Polska w 1-szej połowie bardzo mi się podobał w drugiej już praktycznie z minuty na minutę słabł aż został zmieniony. Być może za Probierza jak się przyłożą to wszyscy formę odzyskają bo trenują naprawdę mocno, to mi się u Probierza podoba, podobnie trenowali za Podolińskiego. Do statystyk ja osobiście nie przywiązuję wagi. bo statystyki w większości zamazują obraz poza tym na statystyki składa się wiele okoliczności. Chociażby czy w tych meczach zdobyli punkty i co one dały drużynie w tym konkretnym meczu. Mnie interesuje gra czyli gra z użyciem mózgu motoryka agresja dużo ruchu na boisku bo taka jest dzisiaj piłka a u Wdowiaka widzę że to wszystko szwankuje. Tylko technika jest jego mocną stroną ale to stanowczo za mało chodzi o wzięcie ciężaru gry na siebie czego on nie ma. On ma takie a nie inne predyspozycje i jeżeli Probierz go nie zmusi do innego grania to już nic z niego nie będzie. Nawet wśród kolegów z drużyny uchodzi za mało odpowiedzialnego i zawsze spóźnialskiego i dokładnie tak to się przenosi na boisko gra po prostu niechlujnie i mało odpowiedzialnie. Takie jest moje zdanie ale każdy ma prawo uważać inaczej.

Zaloguj aby komentować

ZET

Postępów może nie zrobili, ale jest diametralna różnica w tym co dali drużynie za Zielińskiego. Wdowiak zagrał ledwo 661 minut przez 1,5 sezonu i miał 2 gole i 4 asysty. Więc wychodzi na to, że był efektywny, bo to dobre statystyki jak na 661 minut, mimo, że grał średnio. I teraz pytanie jakie postępy miał zrobić przez te 661 minut? Przecież to wychodzi jakby zagrał 7 pełnych meczów i 31 minut. A Vestenicky przez 1,5 sezonu zagrał u Zielińskiego 1365 minut i miał 1 gola i 1 asystę. Obaj grali na jednej pozycji, więc łatwo ich porównywać. Wdowiak może postępów nie zrobił, ale statystyki miał całkiem dobre i za Podolińskiego (5 asyst na niecałe 500 minut) i za Zielińskiego, Vestenicky ani nie zrobił postępów ( wręcz się cofnął), ani nie dał nic drużynie. Nawet jakby popatrzeć na tylko tamten słaby sezon Wdowiak na 324 minuty 1 gol i 3 asysty, Vestenicky 741 minut i zero. I jednego trener stara się promować, mimo, że nic nie gra, a drugiego wypożycza. Przecież to jakieś pomieszanie z poplątaniem.

Zaloguj aby komentować

Kibic1995

Tu masz rację raz jedyny po meczu z Pogonią pochwaliłem Vestelnickiego (nawet o tym zapomniałem) to był jeden jedyny raz po tym meczu już mnie nigdy nie zachwycił. Zresztą w przeszłości Wdowiaka też zdarzało mi się pochwalić nie wiem czy tu na forum ale na meczu tak, jeszcze za Podolińskiego w jego pierwszych meczach. Od tej pory ani jeden ani drugi nie zrobili żadnych postępów.

Zaloguj aby komentować

Poldek i Wojtuś_Opson_Wąsek

Poldek ma rację Wdowiak jak na to co grał w Cracovii to ma dobre statystyki. 2 gole i 9 asysty na 1121 minut rozegranych w ekstraklasie (czyli jakby 12 pełnych meczów i 41 minut), niech mi ktoś powie, że to cienkie statystyki. I Wojtuś 5 asyst za Podolińskiego, dlatego na niego stawiał i dlatego pisałem, że grał całkiem nieźle wtedy, a nie jakieś "wystarczyło raz mocniej pobiec i zrobić efektowny zwód by być zapamiętanym". Dla porównania Vestenicky który za Zielińskiego grał ponad dwa razy tle co Wdowiak i w sumie 244 minuty więcej w ekstraklasie miał 1 gola i 1 asystę. Różnica w statystykach znacząca.

Zaloguj aby komentować

zet

tu możesz się mylić wdowiak ma coś takiego i to juz udowodnił że potrafi być asystą i potrafi strzelić i to musie zdarza choć gra przeciętnie ale taki był frankowski i jak się rozwinął

Zaloguj aby komentować

ZET

Widzisz mam dość dobrą pamięć i jak mi się wydaję, że coś było jak pamiętam, a ktoś mi mówi, że było inaczej to zaczynam myśleć i sobie przypominać. I mnie olśniło kiedy to pisałeś nawet, a tu można znaleźć w archiwum wszystko. "Westenicky bardzo dobry i to wcale nie ze względu na zdobytą piękną bramkę. Chłopak ma talent potrzebuje tylko ogrania i może być lepszy jak Rakels. Jest dobry jeden na jeden, ma dobre kierunkowe przyjęcie, ładnie wychodzi z pod presingu. Co najważniejsze to pokazał że ma dobry strzał nie tylko przy zdobytej bramce ale również jak nawinął obrońcę i Kudła miał wielki problem żeby tą piłkę wybić na róg. Moim zdaniem powinien grać od zaraz bo jest na wypożyczeniu." http://terazpasy.pl/Pilka-nozna/mecze/ekstraklasa/Liga-Pogon-Szczecin-Cracovia-2-2-1-1-Podium-dla-Pasow!-zobacz-skrot-meczu/Ten-jeden-punkt-jest-bardzo-cenny
ZET nawet Ty się czasami mylisz, jak każdy. Choć nie często się akurat tobie zdarza, ale zdarza. Ale oczywiście Vestenicky może jeszcze zacząć dobrze grać. Nigdy nic nie wiadomo w piłce, zwłaszcza w naszej lidze. Ktoś nagle zaczyna grać, ktoś przestaje w jakimś klubie lub po odejściu do innego. Kupę takich historii było.

Zaloguj aby komentować

Kibic1995

Ja nigdy nie chwaliłem Vestelnickiego bo też w nim nie widzę tak jak w Wdowiaku nic specjalnego. Jeżeli chodzi o Fina to się nie wypowiadam bo nigdy nie widziałem choćby jego kopnięcia piłki ale wydaje mi się że tam nie tylko o tkankę chodziło bo z tak błahego powodu nie rezygnuje się z piłkarza jeszcze na pozycję która jest nie obstawiona. Sam napisałeś że mogli mu zbić wagę na obozie i ja się z tym zgadzam. Michalikowi na obozie przed euro też w pośpiechu zbijali nadwagę.

Zaloguj aby komentować

ZET

A jeśli chodzi o rozgrywającego to był Fin trzeba było go wziąć na obóz sprawdzić, dać mu wycisk by zgubił zbędne kg i szukać też innego rozgrywającego. Jakby się nie załatwiło to przynajmniej jakiś by był, co mozna by było go wstawić, tak to nie ma żadnego. No jedynie młody Adamczyk. Pisałem kiedyś jakby tak wszyscy patrzyli czy ktoś ma za dużo tkanki tłuszczowej to Maradonna i jeszcze parę gwiazd światowego futbolu by chyba na podwórku jedynie mogli pograć. Tego to nie rozumiem, że go nie wzięto na sprawdzenie. Zwłaszcza, że wolny transfer. Okienko do 31 sierpnia. Jakby co wypożyczyć by go można było czy sprzedać za 50 tyś do I ligi.

Zaloguj aby komentować

ZET

Akurat Podoliński jak zaczął na niego stawiać po zimie to stawiał na niego do ostatniego swego meczu, grał mniej czy więcej w każdym meczu we wspomnianym okresie (5 meczy w podstawowym składzie na 9), w ostatnim jego meczu grał 76 minut. Większość tych występów to były jednak pozytywne występy. Wdowiak w 9 kolejek zagrał tylko 177 minut mniej niż za Zielińskiego w ponad 1,5 sezonu. Jak zrobić postęp gdy w ponad 1,5 sezonu gra się 661 minut? To tak jakby zagrać w ponad 1,5 sezonu 7 pełnych meczy i 31 minut. Dla porównania Vestenicky zagrał w około 1,5 sezonu ponad 2 razy tyle. Postępu też nie zrobił, mimo tego, że wielu mówiło, iż talent, ma dryg, dobrze się ustawia etc. etc. Też byłeś w tym gronie jak dobrze pamiętam. I nikt mi nie powie, że Vestenicky mimo, że dostał od Zielińskiego ponad 2 razy tyle minut to pokazał coś więcej. Moim zdaniem nawet gorzej wypadł. Przyszedł nowy trener, nowe spojrzenie i zobaczymy kto co będzie grał. Liga zweryfikuje.

Zaloguj aby komentować

Kibic1995

Młodym zdolnym szansę dawać trzeba ale nie wszystkim naraz. Tak szansę Wdowiak od Podolińskiego dostał i to nie jedną ale jej nie wykorzystał, Kapustka natomiast wykorzystał. Dlatego nawet Podoliński przestał na niego stawiać. Od tej pory nie zrobił żadnych postępów a to już przeszło dwa lata. Jeżeli ktoś przez dwa lata nie robi postępów to już nie zrobi. Technicznie jest niezły i na tym koniec chleba z tej mąki nie będzie. Żeby coś w tej ekstraklasie znaczyć to trzeba zespół wzmocnić a nie łatać dziury pergaminem. Probierz to najlepszy wybór z możliwych, oczywiście moim zdaniem. Zrobił dokładnie to co należało, ja dokładnie tak bym też zrobił a mianowicie wyczyścił drużynę z buntowników. A następnie bat i ciężka praca bo kondycji nie było. Tylko zarząd puki co nie stanął na wysokości zadania. Wzmocnienia nie są na razie wzmocnieniami a uzupełnieniami i to przeciętnymi. Nie ma mózgu drużyny czyli rozgrywającego i kogoś ze strzałem z dystansu, w dzisiejszej piłce nie wolno o tym zapominać! Szkłem dupy się nie da utrzeć NIESTETY! Może jeszcze kogoś znajdą, może się mylę ale raczej już tak zostanie takie mam przeczucie, tu nie mam na myśli następnego miernego transferu ale konkretnego rozgrywającego którego od lat nie ma a tacy się o Cracovię w przeszłości ocierali np Furman czy Radović.

Zaloguj aby komentować

Kibic1995

Na tle drużyny którą stworzył Podoliński to wystarczyło raz mocniej pobiec i zrobić efektowny zwód by być zapamiętanym. To tak samo jak Benitez w Realu 2 lata temu - mówiło się że Lucas Vazquez super gra. Tylko ktoś zapomniał że na tle tak słabej całości nie sztuka się wyróżniać... Przyszedł Zidane, i do ławy przyspawany

Zaloguj aby komentować

ZET

Podoliński dał szansę Wdowiakowi w paru meczach w II rundzie i grał całkiem nieźle.

Zaloguj aby komentować

Wypromowac mlodych

To czyste pieniadze dla Prezesa....na tym sie zarabia....casus Kapustki

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Kolejne Kapustki,,

Wdowiak Pestka Szewczyk Kanych....

Kanach,

Sorry

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

To moze byc nowa Cracovia!

Mam wrazenie ze to bedzie szansa dla takich pilkarzy jak..Szewczyk Pestka Adamczyk,Kanych.....mlodych utalentowanych.....i z tego trzeba sie cieszyc, Probierz umie promowac mlodych chlopakow

oby

Oby tak się stało

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

panie trenerze

niech pan postara się jeśli to możliwe jeszcze wzmocnić drużynę wszystkich formacjach bo ekstraklasa w tym roku wyjątkowo się wzmacnia

Zaloguj aby komentować

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

SportSklep24.pl: Oficjalna piłka Euro 2016

Pilka-nozna-adidas-EURO16-Beau-J_[71708]_1200

W SportSklep24.pl  można już kupić oficjalną piłkę Euro 2016 dostępną w kilku modelach.

SportSklep24.pl

SportSklep24.pl: FC Barcelona – koszulki, bluzy, kurtki - ponad 60 produktów!

barcelona-4x2

W SportSklep24.pl    zgromadziliśmy już ponad 60 produktów - m.in. koszulki, dresy, bluzy, kamizelki, kurtki, piłki, torby, szaliki, czapki, kieliszki - dedykowanych sympatykom FC Barcelona.

Komentarze

Jak nie wejdziemy do pierwszej 8 to można będzie powiedzieć, że sezon nieudany, ale nie...
To od razu grajmy w A klasie z trenerem Marianem Pażdziochem skoro i tak mamy grać o ut...
Mamy najlepszego trenera w Polsce i wymówek nie ma gramy o top 3.
Kto układał w PZPN ie terminarz.Znowu zapowiada się gonienie ze spadkowiczami.Sklad nie...
Moim zdaniem- mamy dwóch dobrych bramkarzy i jednego rozwijającego się. Mamy niezłą ust...
Wniosków nie ma co ze sparingów wyciągać jak pisze Szwejk. Za Podolińskiego wygrywaliśm...
Gra wygląda dziwnie bo nie ma skrzydeł. Wniosków większych nie ma co wyciągać środek ob...
Obejrzałem ostatnio dwa razy Legię,raz Lecha oraz Arkę,i oczywiście dzisiejszy mecz nas...
ty idioto, czy ty wiesz co piszesz?
czy ty się znasz na składach?
Czy nie wiecie jaka decyzja z tymi Brazyliczykami
Charli - jesteś Wielki!!!!
Bidaku to prawda że profesor daje trenerowi mała kasę na transfery ale mam pełne zaufan...
Pesymiści nie pisali na tej stronie
Czy mi się wydaje czy faktycznie Poldek jeszcze nic nie napisał? Gdzie dziękujemy Ci o...
jak oglądałeś to tez widziałeś prawidłowo zdobytą bramkę dla Cracovii
post:
IronMike
I jeszcze tu przy 0-1 dla Lechii pisałeś jak się jednak przewidywania krytyków spełniaj...
Mam nadzieję, że to znów takie prognozy jak wtedy hehe http://terazpasy.pl/Pilka-nozna/...
Hejt nie hejt ale co roku taka smutna prawda czas z tym skończyć ten sezon musi być inny.
Hajterze nie sądze
Cracovia ma super sklad na nowy sezon. Do walki o utrzymanie :-D
Jak zwykle z kondycją na bakier !!!
Czy to fatum bedzie trwalo w nieskonczonosc.Rok po roku to samo przy wszystkich trenera...
Ogladalem mecz z Dinamem Zagrzeb przed chwila ...znowu porazka w ostatnich sekundach me...
post:
Cracovia
Patrząc na statystykę niestety drugie kolano było mocno prawdopodobne. Dużo lepszych gr...