Tylko głupiec...

Ciesząc się przeogromnie ze zdobycia na Legii superpucharu nie mogę się powstrzymać od pewnych przemyśleń i wniosków.Tylko głupi może twierdzić, że doświadczony i starszy bramkarz,jest gorszy, bądż słabszy od młodego i nieopierzonego młokosa.Na tak newralgicznej pozycji jak bramka, liczy się przede wszystkim doświadczenie, rutyna i umiejętności. Wczoraj Hrosso dobitnie to pokazał i udowodnił. I to jemu należy się miejsce w bramce, a w środku pola ogrywać choćby młodego Guta lub innego juniora,Korzyść z tego będzie większa niż ze specjalisty od wolnych - Alvareza.Tylko ZET MĄDRY uważa inaczej. Największy myśliciel i filozof czasów nowożytnych w dziedzinie futbolowego rzemiosła, dowodził, że Niemczycki w niczym nie ustępuje Słowakom.Otóż ustępuje i to pod wieloma względami.Przede wszystkim słabo gra na linii.Obydwie bramki z Rakowem i dwie ze Śląskiem - są jego.Jestem pewny, że Peskowicz lub Hrosso lepiej by się zachowali w tych momentach (do dziś mam w pamięci przegrany mecz w Łęcznej, kiedy Jędriszek i spółka z 1 metra nie mogli pokonać Peskowicza). kto nie wierzy niech spokojnie prześledzi te sytuacje.Również karne nie są jego mocną stroną, a także wykopy do zawodników w polu. Akurat wczoraj Hrosso też miał z tym kłopot ale o ile mnie pamięc nie myli - to tylko wczoraj i można to tłumaczyć dłuższą przerwą w grze oraz tremą i stresem wywołanym rangą meczu i przeciwnikiem.Brakowało mi Wdowiaka wczoraj i to bardzo.Choć ZET MĄDRY odsądza go od czci i wiary jako piłkarza, to osobiście uważam go za bardziej wartościowego zawodnika niż spaślak Alwarez czy Rivaldinho. Ci panowie zarabiają za swoje przeciętne umiejętności ogromne pieniądze, a chłopakowi, który walnie się przyczynił do zdobycia PP, który bardzo poprawił w swoją grę w obronie - czego nie dostrzega ZET MĄDRY i który zwłaszcza w ostatnim sezonie zrobił ogromny postęp piłkarski - żałuje się grosza na słusznie oczekiwaną przez niego podwyżkę. Uważam to za skandal i brak poszanowania rodzimych piłkarzy, w dodatku jedynego wychowanka, na którym można będzie zarobić naprawdę duże pieniądze.Jestem święcie przekonany, że swoimi rajdami po skrzydle i dosrodkowaniami zakończyłby mecz w regulaminowym czasie.Tak więc Trenerze - Prezesie! Stawiać na Wdowiaka, bo długo takiego skrzydłowego mieć nie będziemy! Wykorzystywać jego talent i umiejętności, choćby nawet nie miał z Wami przedłużyć umowy.Ma słuszne oczekiwania i pretensje do klubu. A plac mu się należy!

meteor

Nawet w mediach pisali, że Wdowiak się zgodził na pensję, ale chcą z managerem jakąś kwotę odstępnego ponoć "małą" na którą nie ma zamiaru się zgodzić klub. Jak to prawda, że Kucharski jest jego managerem i jeszcze dyrektorem sportowym Legii to mogło mu chodzić by wykupić Wdowiaka tanio z Cracovii, a potem zarobiła by Legia.

Zaloguj aby komentować

meteor

Wierz mi, że wiem z pewnego żródła: nie chodzi o żadną podwyżkę dla Wdowiaka, bo zarabia bardzo dobrze, ale o żądanie niskiego odstępnego bo po prostu chce się na Cracovię mwypiąć. Dlatego odstawienie Go od gry jest słuszne bo i tak nie będziemy mogli na Niego liczyć.Probierz MUSI próbować innych na miejsce Wdowiaka bo Pan Piłkarz uznał, że jest na tyle dobry, że najwyższy czas olać Cracovię. Na koniec nie krytykuj Cracovii za potraktowanie Pana Piłkarza Wdowiaka bo Cracovia nie robiła trudności odchodzącym: Jaroszyński, Klich, Kapustka czy ostatnio Helik. Rację ma ZET pisząc, że wychwalanie postawy Wdowiaka to działanie na szkodę Naszego Klubu....

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Komentarze

Nie konstruktywna krytyka tylko hejterze się gówno znasz na piłce.
Transmisja PP Cracovii ze Świtem sobota 31 X 12.20 na polsat sport !
Nie. Jestem tylko meteor.
Niby kogo miałby słuchać? Ciebie wład. to nonsens chłopak bronił dobrze i dalej broni d...
Pelle to spryciarz i na pewno na chwilę obecną najbardziej nadaje się na dziewiątkę spo...
też uważam że był to nasz dobry taktycznie mecz i wynik też. Jednak jak się traci gola...
I bardzo dobrze Konstruktywna krytyka wpłynęła na odmianę piłkarza.Dobrze ,że tak pozyt...
toż mówię, że nie ma piłkarzy nieomylnych. W tej sytuacji wszyscy stali jak zahipnotyzo...
Obejrzyj powtórkę.....znawco!
post:
Cracovio!
Trochę pecha też było, bo w sumie pierwszy większy błąd i padło to wyrównanie. Na ale b...
A co niby taktyka na mecz z Lechem nie była dobra? Brawa dla trenera i zawodników nie z...
bo nie rozklepac rezerw Lecha po bramce w koncowce to troche siara. z drugiej strony -...
Mimo wszystko dla Ciebie buraka nie znawcę piłki
Brawo dla trenera, brawo dla zawodników. P.S. Pozdrowienia dla fackfofffców i "fanów...
Jak na razie gramy w miarę skutecznie, wygrzebaliśmy się z minusowych punktów, i to s...
Brawo trenerze,powinno być 2:0.Sędzia powinien nie uznać bramki i dać nam prawo korzyśc...
Niestety! Szkoda bo byliśmy lepsi. Natomiast pewnie będą tacy mędrcy co obwinią Niemczy...
Zgoda ale pierdol.....y Jakubik zjebał Nam prawo korzyści !!!!
Dzis Brawo Niemczycki, i dobra zmiana Thiago.
Eh Alvarez, Alvarez - no comments......
Oby tak dalej. Tylko trochę mniej nerwowości przy wyprowadzaniu piłki bo było trochę ni...
No i co krytycy Niemczyckiego ? Mądrzejsi od fachowców - komentatorów....
Mamy pełne zaufanie do Probierza i Filipiaka ale polityka transferowa jest jest beznadz...
post:
Lech
Może będą rozkładać siły między LE a e-klapą. Poza tym może nasi wystrzelą :)
Jeśli Lech zagra tak jak z Benficą, strach się bać,