Legia: Mucha - Rzeźniczak, Szala, Astiz, Komorowski - Radović (46 Szałachowski), Giza, Borysiuk, Iwański, Rybus - Mięciel (65 Paluchowski)
Rezerwowi: Makhnowskij, Jędrzejczyk, Roger, Kiełbowicz, Paluchowski, Szałachowski, Smoliński

Cracovia: Cabaj - Mierzejewski, Polczak, Tupalski, Derbich - Szeliga, Kłus (36 Sasin), Baran (86 Wasiluk), Moskała - Pawlusiński - Ślusarski
Rezerwowi: Olszewski, Wasiluk, Witkowski, Sasin, Cebula, Baliga, Dynarek
Trener: Orest Lenczyk

Sędzia: Robert Małek (Zabrze)

Żółte kartki: Derbich, Pawlusiński, Tupalski - Rzeźniczak
Czerwona kartka: Rzeźniczak (90 min. - dwie żółte)

Mimo zmiany trenera w wyjściowym składzie Cracovii nie nastąpiła rewolucja. W porównaniu z poprzednim meczem z Lechią Gdańsk w wyjściowej jedenastce zaszły tylko dwie zmiany. W miejsce Konrada Cebuli i Pawła Sasina od pierwszej minuty zagrali Arkadiusz Baran i Tomasz Moskała.

Trener Lenczyk zmienił nico dotychczasowe ustawienie zespołu. Na prawej pomocy ustawił Sławomira Szeligę, a Dariusz Pawlusiński powędrował przed parę defensywnych pomocników Arkadiusz Baran - Dariusz Kłus.

Już w pierwszej akcji meczu Cracovia mogła stracić bramkę po akcji prawą stroną boiska i strzale Iwańskiego po którym piłka przeleciała tuż nad poprzeczką. W kolejnych minutach Legia posiadała optyczną przewagę, ale nie stwarzała większego zagrożenia pod bramką Marcina Cabaja.

W 9 minucie znakomitą kontrę wyprowadziła Cracovia. Na własnej połowie piłkę przejął Arkadiusz Baran i znakomitym podaniem uruchomił na prawej stronie Dariusza Pawlusińskiego. Ten wrzucił piłkę do środka do Bartosza Ślusarskiego, ale strzał napastnika Cracovii z linii szesnastu metrów nieznacznie minął bramkę Jana Muchy. Chwilę później kolejne dwa znakomite podania Arkadiusza Barana wyprowadziły szybkie akcje Cracovii, które spowodowały sporo zamieszania w szykach obronnych Legii.

Nieco zaskoczona odważną grą Cracovii Legia odpowiedziała groźniejszą akcją dopiero w 17 minucie gdy Rybus po akcji lewą stroną boiska trafił w boczną siatkę. Cracovia natychmiast odpowiedziała dynamiczną akcją Łukasza Derbicha lewą stroną boiska, ale jego dośrodkowania nie zdołał sięgnąć żaden z piłkarzy Cracovii. Po chwili groźnie było pod bramką Marcina Cabaja, który w dobrym stylu obronił strzał z dystansu Miroslava Radovicia.

W 27 minucie tuż przed linią pola karnego Radovicia faulował Łukasz Derbich za co ukarany został żółtą kartką. Przy wolnym za wcześnie do piłki wyskoczył Dariusz Pawlusiński za co także zobaczył żółty kartonik. Dwie próby strzałów z rzutu wolnego były jednak kompletnie nieudane w wykonaniu piłkarzy Legii.

Znacznie groźniej pod bramką Cracovii było minutę później, gdy po dośrodkowaniu Rybusa z lewej strony Radović uderzył piłkę efektownym szczupakiem jednak piłka minęła bramkę Marcina Cabaja.

W 36 minucie trener Orest Lenczyk dokonał pierwszej zmiany. W miejsce utykającego Dariusza Kłusa na boisko wszedł Paweł Sasin. Po tej zmianie Sasin zajął miejsce na prawej stronie pomocy, a Szeliga powędrował do środka.

Sześć minut przed przerwą Cracovia miała stuprocentową sytuację do zdobycia bramki. Bartosz Ślusarski po efektownym rajdzie lewą stroną boiska stanął oko w oko z Janem Muchą jednak jego strzał zdołał zablokować bramkarz Legii...

W końcówce pierwszej połowy piłkarze Cracovii nie rezygnowali z prób odważnych akcji ofensywnych i bez większych problemów przedostawali się na przedpole bramki Jana Muchy. Legia odpowiedziała groźną kontrą po której z dystansu groźnie uderzył Radović, ale Marcin Cabaj nie dał się zaskoczyć.

Bardzo dobre 45 minut w wykonaniu piłkarzy Cracovii, którzy w tym okresie gry niczym nie ustępowali gospodarzom. Klasą dla siebie był Arkadiusz Baran, który obok tytanicznej pracy w defensywie popisał się kilkoma doskonałymi zagraniami wyprowadzającymi szalenie groźne kontrataki, które przy lepszej dyspozycji napastników mogły zakończyć się bramkami.

Drugą połowę Cracovia rozpoczęła w niezmienionym składzie. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Legia nadal posiadała optyczną przewagę, a Cracovia z zadziwiającą łatwością wyprowadzała szybkie kontrataki. W tym okresie gry groźnie było jednak tylko pod bramką Marcina Cabaja który w 50 minucie obronił groźny strzał Szałachowskiego, a dziesięć minut później ten sam zawodnik strzelił tuż obok słupka.

W miarę upływu czasu rosła przewaga Legii, która długimi momentami zamykała Cracovię na własnej połowie. Gospodarze przez długi okres mieli jednak problemy ze stworzeniem klarownych sytuacji bramkowych i nie kończyli swoich akcji strzałami. Dopiero w 68 minucie zaskakujący strzał z około 35 metrów oddał Borysiuk i niewiele brakowało a zaskoczyłby Marcina Cabaja, który z trudem zdołał wybić piłkę na róg. Po chwili groźnie, ale niecelnie na bramkę Cracovii strzelali Szałachowski i Paluchowski.

W 80 minucie Cracovia wyprowadziła wreszcie szybką kontrę podobną do tych z pierwszej części meczu. Sasin pociągnął piłkę środkiem boiska, podał na lewą stronę do Ślusarskiego, który uderzył celnie z 15 metrów, ale Jan Mucha zdołał wybić piłkę na róg.

Wielkie szczęście miała Cracovia w 85 minucie gry, gdy piłka po dośrodkowaniu Rzeźniczaka i strzale Rybusa trafiła w słupek... W 86 minucie meczu boisko opuścił zmęczony Arkadiusz Baran, a jego miejsce zajął Marek Wasiluk. Legia nadal atakowała. Trzy minuty przed końcem spotkania groźnie, tuż nad poprzeczką bramki Cracovii uderzył Maciej Iwański. W 90 minucie czerwoną kartkę (drugą żółtą) zobaczył Rzeźniczak i Legia kończyła mecz w dziesiątkę. Już w doliczonym czasie gry taktyczna zmiana w Cracovii: za Tomasza Moskałę wszedł Kamil Witkowski.

Koniec meczu! Po znakomitej grze w pierwszej połowie i mądrej obronie w drugiej części spotkania Cracovia wywozi w pełni zasłużony i sensacyjny w obecnej sytuacji remis z Łazienkowskiej!

BRAWO!!!

Crac

W trakcie meczu będziemy przekazaywać najważniejsze informacje a po jego zakończeniu zamieścimy relacje z meczu, konferencji prasowej, pomeczowe wypowiedzi, fotogalerię itp.

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

irgun, Slapi

W Polskiej piłce mało jest trenerów, którzy gdzieś nie są "synonimami zła". Stefan jak sam powiedział stał się takim w Cracovii, a w Widzewie go np. lubią. Wojtek u nas większość w nim "zakochana" a w Arce i Łęcznej już nie za bardzo, Czesia w Poznaniu czy Lubinie lubią w Arce chyba już nie za bardzo, Wieczorka w Odrze czy Koronie lubią w Górniku nie, nawet Kasperczak się "dorobił" tego, że się stał dla wielu synonimem zła w Zabrzu etc. etc. A jeśli chodzi o Łęczną pierwszy mecz mieli trudny, bo z Widzewem, ale później nie pojechali do Floty czy Podbeskidzia, a następnie nie przyjechał do nich Górnik Zabrze nie przesadzajmy. KSZO jest średniakiem znacznie słabszym niż Łęczna (choć moim zdaniem Łęczna to raczej drużyna na drugą połówkę tabeli I ligi niż średniak, która powinna być za czołówką i liczyć na dobry układ który pozwoli im włączyć się do gry o awans), a Wisła Płock to drużyna o podobnym potencjale co Łęczna.

Zaloguj aby komentować

Spokojnie ..

leczna to typowy sredniak I ligi i daleko mu do czolowki .. narazie zagral 3 trudne mecze i mysle ze powoli zaczna zdobywac punkty. Taraz widac jaka przepasc dzieli Ekstraklase i I lige .. Zaglebie i Korona tak wszytkich "pykali" w I lidze a w ekstraklasie juz cieniutko ... i odwrotnie .. Gornik nawet z nami sobie nie mogl poradzic a w I lidze jedzie ostro wszytkich. Smutne to ale wszytko o kase sie rozchodzi oczywiscie .. szkoda ze malo jest osob takich jak Drzymala ktory to za wlasne pieniadze zbudowal fajny klub i stadion i przeszedl przez wszytkie ligi (obecnie Polonia Warszawa)

Gdyby Prezes byl bardziej cierpliwy...

Gdyby chcial poczekac jeszcze jedna kolejke lub dwie, to moglby zatrudnic tak uwielbianego przez niektorych Wojtka Stawowego. Dziwne ze trenerowi sukcesu, nie idzie z kolejnym bogatym klubem. Moze te sukcesy z Cracovia, to jednak bardziej zasluga tej grupy zawodnikow, prowadzonej i zgrywanej juz w juniorach przez wiele lat, a pozniej wzmacnianej przez Ziolkowskiego, Gize czy Barana. Mimo wszystko troche szkoda ze dla kibicow Gornika, podobnie jak to bylo w Gdyni Wojciech Stawowy jest synonimem zla tak jak dla nas byl Stefek.
Przynajmniej tym razem my wyszlismy na swoje z Leczna, po tym jak dalismy sie wykolowac z Grzegorzewskim, tym razem nie zaplacilismy im astronomicznego odszkodowania za zerwany kontrakt Stawowego. My mamy Lenczyka, a po zachowaniu kibicow Gornika po meczu z Plockiem, watpie zeby Stawowy pozostal dalej trenerem Lecznej.

BRAWO!!!

Panie profesorze... bardzo trafna decyzja :) odpowiednia zmiana trenera... takiego czlowieka w Cracovii trzeba bylo jak trener Lenczyk:) :) Dzieki
Panie Lenczyk DZIEKUJE !!! pierwszy mecz i od razu widac zmiane w poczynaniach zespolu..... no mega talent :)
Panowie pilkarze.... a jednak sie da! co cieszy :) gra nie byla moze oszalamiajaca... ale jest cenny remis! i sytuacje bramkowe tez byly:) Ciesze sie :) mam nadzieje ze z biegiem czasu i skutecznosc przyjdzie i ladny dla oka football :) dobrze ze na poklad zawital ktos taki jak Lenczyk:)

pozdrawiam

Slapi

Ale co tu dużo mówić tą setkę z ok. 38 minuty to powinien był strzelić, o resztę nie można mieć pretensji, mogło nie wyjść. W 38 minucie jeszcze nie był tak zmęczony chyba, żeby ten raz dobrze piłkę kopnąć. Co tu dużo mówić już trochę, jak jest w Cracovii, okazji zmarnował. DGS trochę racji ma, trochę drewniany jest, choć może będzie grał lepiej przy Lenczyku. Lenczyk naprawdę dobrze zaczął, co będzie dalej to się zobaczy.

g4lu

Faktycznie w ogóle jakoś mi to uciekło, no to miał identyczną średnią na wyjazdach. Czyli nie był gorszy ani nic nie poprawił. Ale moim zdaniem jakby się tak nie napalał i nie jechał po 3 punkty wszędzie to by lepiej na tym wyszedł. Przecież z takiego ŁKS-u, Odry czy Bytomia spokojnie po punkcie można było przywieść, a nawet powinni to byli zrobić. Z takiej Arki czy Białegostoku też, wystarczyło dobrze się w defensywie po pierwsze, a później próbować grać do przodu jak by były okazje. A wyglądało tak, że my się otwieraliśmy, a gospodarze grali z kontry i nas punktowali.

Slusar

Wlasnie przez to ze Slusar tak zapie***la na calej szerokosci boiska, nie ma sily na typowe obowiazki napastnika (postraszyc obroncow, urwac sie im, walka w powietrzy i ucieczka na krotkim dystansie- sprint) wiec to ze Bartek tak zadupca, to wcale nie jest moim zdaniem dobre. Bo biega w sumie bezproduktywnie ..a jak juz cos stworzymy to nie ma sily. Ewidentnie trzeba grac 2 napastnikami (mysle ze w meczach z gorszymi rywalami tak wlasnie bd grac ) i trzeba dobrac partnera w ataku dla Bartka (i to juz rola szkoleniowca) ale mysle ze na chwile obecna Witkowski (wogole jestem ciekaw jego wystepu bo de facto to po jego powrocie z Lecznej to nie mial jeszcze okazji sie wykazac i ciekaw w jakiej formie jest (co jak co ale Szczoczarz po przestrzeleniu z 1 metra do pustej bramki w meczu ze slaskiem jest spalony) no i Dudzic ostatnio 2 bramy wlepil w ME. Miejmy nadzieje ze Lenczyk cos wymysli z naszymi "pilkarzami" boje sie tez ze to cos w rodzaju OLSNIENIA (pamietacie ze jak majeski polecial i przyszedl Platek to nasze grajki tez 2-3 mecze pierwsze niezle zagraly ... a im dalej to juz takiej "swiezosci" nie bylo a szara smutna rutyna w postaci porazek i remisow )

Bravo!!!Super!!!

Tylko po co ten Wasiluk?
Ślusar to drewno pokazał dzisiaj sztukę!!!

brawo pasy

teraz oglądam psiarnie i powiesili sobie flage gdzie jestescie kibice sukcesu
czyżby pieski zobaczyły ile jest wisły ale ich mało jak się zbierzemy nas będzie więcej
tak czy siak Brawo Pasy

Płatek

O ile mnie pamięć nie myli to mieliśmy za Płatka jeszcze jeden remis w Poznaniu w ostatniej rundzie ;>

Slapi

Ja bym w ciemno brał na wszystkich wyjazdach w tym sezonie 0-0, oprócz tych w Sosonowcu. Ja myśle, że nawet w Odrze czy Bytomiu lepiej tak grać i po 0-0 mieć jeden punkt niz jechać po wygrane i przegrywać 1-0, 2-1 czy 4-3. W tamtym sezonie na wyjazdach zdobyliśmy tylko 5 punktów! Dwa remisy za Majewskiego (Polonia, Śląsk) i jedna wygrana w Zabrzu za Płatka. Płatek miał w tamtym sezonie na wyjazdach jeśli chodzi o punkty jeszcze gorszą średnią niż Majewski, bo jakby miał taką samą to powinniśmy mieć punkt więcej, a punkt więcej to by było utrzymanie bez afery. A Majewski przecież nie miał nie wiadomo co, 2 punkty na 5 wyjazdów. No ale racja, że właśnie gorzej jak my będziemy musieli zatakować kogoś w Sosonowcu, przydał by się jeden pomocnik środkowy bardziej ofensywny i jeden napastnik, bo Ślusaraki ładnie walczy, szybko biega od czasu do czasu nawet poda dobrze, ale strzela kiepsko praktycznie od początku jak jest. No chyba, że ci co mamy zaczną przy Lenczyku coś grać (Cebula, Witkowski, Szczoczarz itd.).

Marcin

Cabaj to jest asior ;D . w tym meczu tez mial dwa klopsy tylko szczesliwie nie skonczyly sie bramkami. Bramkarz o nieprzecietnych umiejetnosciach ale niepewny. Przy calej sympatii do Niego uwazam ze zasluzyl jeszcze na szanse u Lenczyka ale jesli dalej bedzie tak zle to powinni sie zaczac rozgladac za kims kto dalby druzynie wiecej spokoju i pewnosci w bramce. W kazdym razie powodzenia Marcin

...

Brawo!!! Dziś wreszcie na boisku widziałem DRUŻYNĘ, a nie zbieraninę chłopaków z podwórka. Dziś wreszcie widziałem walkę na 100%, walkę na całego i o to chodzi. Wypada zadać pytanie czy nie można było tak na wiosnę? Czy nie można tak było tydzień temu? Od samego początku widać było różnicę w sposobie gry, staraliśmy się grać spokojnie, nie wykopywać piłki jak najdalej na Ślusarskiego tylko spokojnie pograć, czasem nawet wychodziła fajna klepka:) Parę kontr było bardzo groznych, w obronie zapanował większy spokój. Widać było że linie pomocy, obrony i napadu są blisko siebie i nie ma takich dziur jak ostatnio. Szkoda tych sytuacji Bartka bo klasowy napastnik takie okazje powinien wykorzystać, a w drugiej sytuacji mógł wyłożyć piłkę jak na tacy Pawlusińskiemu... Ale trudno, ten remis i tak jest naszym sukcesem i trzeba się z niego cieszyć. Co do Arka Barana to co tu dużo pisać, to jest piłkarz ekstraklasowy tak jak powiedział to trener Lenczyk i tyle w tym temacie. Jest znaczna poprawa, ale nie ma się czym jeszcze podniecać, bo jak na razie w tabeli mamy tylko 1 punkt po trzech meczach, trzeba powalczyć za tydzień tak samo z Lechem, może uda się znowu choć ten punkcik ukraść, a następnie z Koroną musimy walczyć już o całą pulę. Warto jeszcze pomyśleć o transferach, bo jednak rasowy snajper, dobry rozgrywający i solidny środkowy obrońca baaaardzo by się nam przydali.

Paradoksalnie w meczu z legia

gralo sie naszym latwiej ... bo wiadome bylo ze oni beda atakawac, my sie bronic i grac z kontry ( to Cracovia od zawsze umiala) gorzej jak bedziemy grac np z Polonia Bytom albo Odra i przyjdzie samemu konstruowac akacje (to w dzisiejszym meczu wygladalo fatalnie .. malo celnych podan nie mowiac juz o utrzymaniu sie przy pilce ) Bardzo cieszy gra bocznych obroncow ktorzy czesto podlaczali sie do akcji oraz gra samych bocznych pomocnikow (z tym ze moim zdaniem Szeliga jezeli chodzi o ofensywne zadania slabo .. w defensywie ok ) no i Slusar ktory mogl w pojedynke wygrac ten mecz (ale pewnie sam sie zdziwiel ze mial tyle okazji :D )

BRAWO PASY

Pasy KS CRACOVIA dzięki chłopaki choc stawiałem na zwycięstwo był dobry kurs ale z remisu jestem też zadowolony choc bez przypływu gotówki czekamy na Lecha

...

Jak tak dalej będą grać przy Lenczyku to wychodzi na to, że jakby jego zatrudnić po Majewskim to utrzymalibyśmy się spokojnie bez afery, bo potrafi ustawić zespół, a Płatek poprawił trochę ofensywę, ale w defensywie nic, a nawet jakby troszkę więcej chaosu jeszcze wprowadził w niej w niektórych meczach. Ale zobaczymy to tylko jeden mecz na bardziej prawdopodobne wnioski przyjdzie czas po paru kolejkach z Lenczykiem za sterami.

No cos.....

No w koncu cos sie zaszyna dziac oby tak dalej szkoda tylko niewykorzystanych sytułacji

DO BOJU CRACOVIO oby w nastepnym meczu było jeszcze lepiej

światełko w tunelu

nie pozostaje nic innego jak cieszyć się z pierwszego punktu w tym sezonie, zdobytego po przyzwoitej grze, na trudnym terenie. Z drugiej strony pozostaje pewien niedosyt po setkach Ślusarza...
Mam nadzjeję, że z nowym trenerem wyjdziemy na prostą.

podejscie do zawodu

Jak bosa masz kumatego to i zarobisz i on ma pocieche z pracownika a jaka pocieche ma RODZINA a teraz--- i no TERAZ MY presja-recesja i sie robi co ma sie robic BRAWO CHLOPAKI WY UMIECIE juz nie ma bata na Pasy z ta matywacja czekam na....................derby

Gra

Były drobne błędy w obronie, ale drużyna zagrała dziś w defensywie niczym w dobrej rundzie wiosennej przedostatniego sezonu. I teraz albo Lenczyk potrafił to w 3 dni poustawiać na nowo, albo... różnie można o tym pomyśleć. No i nareszcie coś grają przez pomoc, środek i bokami, a nie tylko te wrzutki na Ślusarskiego, który co jak co ale okazje z ok. 38 minuty powinien strzelić, ale to było na prawą nogę w długi róg, a nie na lewą w krótki, a Ślusarski sprawia wrażenie jakby prawą miał do podpierania, w ogóle strzały z nóg mu cienko idą. Oby dalej przynajmniej tak w obronie grali, a myślę, że nawet powonno być lepiej jeszcze.

brawo

No Panowie brawo !!! Nie byłbym zaskoczony jakby przegrali ale pokazali dzisiaj że zasługują na ekstraklasę.Płatek z Majewskim spuścili nas do 1 ligi cudem zostaliśmy w ekstraklasie . Początek ze śląskiem nawet zagrali ładnie ale przegrali z Lechią kompromitacja ale dzisiaj brawo.Mam nadzieje że doda im to skrzydeł.Z Lechem nam się dobrze gra i mogą się pokusić o 3 punkty. Wszyscy na mecz do Sosnowca

Brawo !

bRAWO, bRAWO, bRAWO ! DLA CAŁEJ DRUŻYNY.Ależ odmiana, gratulacje dla trenera. Taką Cracovię chcemy oglądać, takiej kibicować.
Walka była na całego, choć praktycznie ci sami zawodnicy co z Lechią. Jeszcze trochę wzmocnień i będzie dobrze.

!

Moim zdaniem wyglądało to nawet dobrze;]
Powrót Barana<brawo>.. obrońcy nie odpuszczali
Tak naprawdę to mieliśmy lepsze sytuacje do zdobycia braamki niż legia.. tyklko szkoda ze Bartek nie wykożystał
ale itak wielkie BRAWA!!!!!!
OREST LENCZYK!!!

to nie przypadek

Super ! Chcieć to móc

CRACOVIA

Punkt urwany! Bylem pozytywnie zaskoczony gra naszych zawodnikowz malymi wyjatkami. Co jak co ale spodziewalem sie porzadnego lania. Arek Baran= bez komentarza. widac ze brakowalo tego zawodnika! Jak zawsze gryzie trawe po calosci! Jednak srodek pomocy jest u nas slabiutki. Cale szczescie ze skonczylo sie granie "balona" na Slusara!!

~~NASZA DUMA~~

~~NASZE ŻYCIE~~

Pełne zaskoczenie....

No i mamy remis :) Przypadek?

po I połowie

muszę przyznać, że nie jest źle. Prosę zauważyć, że prawie każda akcja ROZEGRANA przez pomoc dała rezultat (trzy okazje) natomiast prawie kazda dzida (górą) na Slusarskiego (chyba nauka Płatka) spalała na panewce. Po wyeliminowaniu "krycia na radar" CAŁEJ DRUŻYNY, nie tylko bloku obronnego i lepszej skuteczności napastników powinno być o wiele lepiej. Oczywiście krótkie krycie na całym boisku wymaga kondycji, ale to chyba najłatwiej (bo z technika i szybkoscia jest nadal kiepsko) to tyle.

Po pierwszyszych 45'

No ja jestem pod wrazeniem..

Jednak mozna..

Oj Slusar Slusar ...

juz powinnismy wygrywac 1-3 ... brak skutecznosci .. bo o dziwo okazji jak nigdy ..

można zerknąć, na razie nie jest źle ...

NO to zaczynamy ...

obysmy po meczu nie klneli jak ..zawsze ..

DO BOJU CRACOVIA !!!

Walczyc do samego konca !!!!!!!

Pamietacie jak bylo z GORNIKIEM ..

tez przyszedl doswiadczony trener itp ale jak sie okazalo z pustego i Salomon nie naleje ... oby w naszym przypadku tak nie bylo .. zreszta okienko transferowe trwa i obysmy nie zmarnowali tego okresu ...

Walka

To cieszy zmiana trenera i sztabu, to cieszy iz decyzje bedzie podejmowal trener ( nareszcie) ale czy nasze patałachy zagraja??? Eh mysle ze mecz z Legia bedzie obrona czestochowy oby punkt wywiez. Licze ze w przyszlym tygodniu przeczytamy .....Orest Lenczyk nowy trener cracovi sprowadzil 3 zawodników.........