Terazpasy.pl / Piłka nożna / Mecze / Ekstraklasa / Liga: Cracovia - Bełchatów 1:0 (1:0)

Liga: Cracovia - Bełchatów 1:0 (1:0)

cracovia-belchatow

Koniec meczu:
Sobota, 16 maja 2009, g. 19.15
Relacja "na gorąco" ze stadionu Cracovii

1:0 - 38 min. - Piotr Polczak - strzał z 7 metrów

Cracovia: Cabaj - Szeliga, Polczak, Tupalski, Derbich - Pawlusiński, Kłus, Baran (79 Baran), Sasin (85 Mierzejewski) - Nowak - Kaszuba (62 Dudzic).
Rezerwowi: Olszewski, Kulig, Wasiluk, Moskała, Dudzic, Klich
Trener: Artur Płatek

Bełchatów: Sapela - Fonfara, Magdoń, Lacić, Popek, Rachwał, Gol, Kuklis, Cetnarski, Dziedzic (56 Wróbel), D. Nowak
Rezerwowi: Kozik, Marciniak, Stolarczyk, Wróbel, Janus, Tosik, Chwalibogowski
Trener: Rafał Ulatowski

Sędzia: Robert Małek z Zabrza

Żółta kartka: Magdoń, Dziedzic - Szeliga

Czerwona kartka: Derbich (53 min. - faul taktyczny na D. Nowaku)

Widzów: 6.500

W porównaniu z poprzednim meczem ligowym z Odrą Wodzisław w wyjściowym składzie Cracovii zaszły dwie zmiany. Pauzujących za żółte kartki Michała Karwana i Bartosza Ślusarskiego zastąpili Łukasz Tupalski i Arkadiusz Baran. Zmiany nastąpiły również w ustawieniu zespołu. Grający w poprzednim meczu na prawej obronie Paweł Sasin powędrował na lewą pomoc. Jego miejsce na boku obrony zajął Sławomir Szeliga zwalniając miejsce w środku pola dla Arkadiusza Barana.

Cracovia od pierwszych minut starała się zdecydowanie zaatakować, ale goście nie dali się zdominować i równie odważnie atakowali bramkę Pasów. Pod obiema bramkami dochodziło do ostrych spięć jednak akcje nie były kończone strzałami.

Bardzo groźnie było pod bramką Bełchatowa w 12 minucie gdy Dariusz Pawlusiński wrzucił piłkę do nadbiegającego Pawła Sasina jednak bramkarz gości Łukasz Sapiela w ostatniej chwili zdjął piłkę z głowy zawodnika Cracovii. Cztery minuty później Piotr Polczak posłał świetną piłkę do Dariusza Pawlusińskiego, który już mijał Pawła Magdonia i wychodził na czystą pozycję. Obrońca Bełchatowa nie miał innego wyjścia jak faulem zatrzymać pomocnika Pasów. Sędzia Małek ukarał go za to tylko żółtą kartką...

W odpowiedzi chwilę później po rzucie rożnym groźnie tuż ponad poprzeczką bramki Marcina Cabaja uderzył Dawid Nowak.

W kolejnych minutach Cracovia grała coraz lepiej. W 23 minucie Dariusz Pawlusiński ponownie mijał obrońcę wychodząc na doskonałą pozycję, lecz akcję przerwał mocno spóźniony gwizdek arbitra sygnalizujący faul na zawodniku gości.

W 26 minucie świetną indywidualną akcją popisał się Łukasz Derbich, który minął trzech rywali i uderzył celnie sprzed linii pola karnego lecza Łukasz Sapela nie bez problemów zdołał sparować piłkę.

Piłkarze Bełchatowa również nie rezygnowali z prób zdobycia bramki. W 31 minucie po składnej akcji z linii pola karnego uderzył Mateusz Cetnarski, ale i tym razem piłka nieznacznie minęła bramkę Marcina Cabaja.

W 35 minucie po akcji Dariusza Pawlusińskiego lewą stroną (zmienił się z Sasinem) w dobrej sytuacji znalazł się Sasin, ale nie zdołał oddać skutecznego strzału, a groźnie zapowiadającą się akcję niecelnym strzałem zakończył Sławomir Szeliga.

W 39 minucie padła wreszcie bramka dla Cracovii. Po faulu na Łukaszu Derbichu rzut wolny wykonywał Dariusz Pawlusiński. Silnie uderzona tuż nad ziemią piłka trafiła na piątym metrze w obrońcę. Najlepszym refleksem wykazał się stoper Cracovii Piotr Polczak, który z kilku metrów uderzył celnie obok interweniującego bramkarza Bełchatowa. 1:0 dla Cracovii!

Na drugą połowę obydwa zespoły wyszły w niezmienionych składach.

Pierwsze minuty po przerwie wyglądały bardzo obiecująco dla Cracovii. Podopieczni trenera Artura Płatka grali bardzo rozsądnie starając się jak najdłużej utrzymywać przy piłce i przenosić grę na połowę rywala.

Chwila nieuwagi w 53 minucie spowodowała, że na czystą pozycję wychodził Dawid Nowak, którego na 30 metrze nieprzepisowo zatrzymał Łukasz Derbich, a sędzia Małek pokazał obrońcy Cracovii czerwoną kartkę.

Po stracie zawodnika Cracovia nie cofnęła się do obrony. Na prawej stronie obrony, w miejsce usuniętego z boiska Łukasza Derbicha przesunięty został Paweł Sasin.

W 57 minucie lewą stroną zaatakował Paweł Nowak, uderzył z linii pola karnego, i niewiele zabrakło by piłka trącona jeszcze przez obrońcę wpadła bramkarzowi gości "za kołnierz" do bramki.

W 62 minucie trener Płatek dokonał pierwszej zmiany. W miejsce Jakuba Kaszuby na boisko wszedł Bartłomiej Dudzic.

Cracovia nie rezygnowała z prób zdobycia drugiej bramki starając się wyprowadzać szybkie kontry. Po jednaj z takich akcji w 72 minucie na strzał z dystansu zdecydował się rozgrywający znakomitą partię Dariusz Pawlusiński, lecz jego strzał minął bramkę Sapeli.

W 79 minucie żegnany brawami boisko opuścił bardzo zmęczony, harujący przez cały mecz kapitan Cracovii Arkadiusz Baran. Jego miejsce zajął Przemysław Kulig. Po tej zmianie Kulig zajął miejsce na prawej obronie, a Sławomir Szeliga przeszedł do środka boiska.

Bełchatów atakował, ale pięć minut przed końcem meczu Dariusz Pawlusińki dwukrotnie przedarł się na przedpole bramki rywali. Za pierwszym razem strzelił niecelnie, a za drugim obronił Sapiela.

W 85 minucie boisko opuścił Paweł Sasin, a zastąpił go Łukasz Mierzejewski.

Sędzia doliczył 3 minuty...

Koniec meczu! Po heroicznej walce Cracovia wygrywa 1:0!

cdn.

Crac

W trakcie meczu będziemy przekazywać najważniejsze informacje, a po jego zakończeniu zamieścimy relacje z meczu i konferencji prasowej, pomeczowe wypowiedzi, fotogalerię itp.

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

---------------

chciałbym, ale nie liczyłbym. dobre pomysły sie u nich zaczynaja jak grozi spadek!!!!! BILETY PółDARMO, OPłACENIE PRZEJAZDU NA WYJAZD, PIERWSZE 1000 BILETó DOSTAJE NAPóJ, żeby nas udobruchac bo widac i wyniki pracy ;-)

Zaloguj aby komentować

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\Ciekawe czy ktoś z zarządu////////////////////////////////

/////Ciekawe czy ktoś z zarządu podejmie naszą inicjatywę, a przynajmniej się odezwie w tej sprawie..
Mamy niby rzecznika prasowego (kto nim jest ?), ale nigdy nigdzie się nie wypowiada. Dobra fucha, do takiej mógłbym zatrudnić nawet mojego psa (rasowego oczywiście). Nigdy nikt z Cracovii nie odnosi się do naszych trosk o losy Cracovii., naszych propozycji itd. Może wreszcie teraz, przecież wszystkim nam zależy na pozycji i losach naszego KOCHANEGO KLUBU !!!

Górnik Wieliczka

Dało by się obejść przepisy. Powiedzmy, że potrzebowalibyśmy w trakcie sezonu jakiegoś piłkarza z Wieliczki, więc Górnik rozwiązuje z nim kontrakt i jako wolnego piłkarza Cracovia go moze zatrudnić :)

Młodzi cd.

Jak pisałem chwile wcześniej powinni moim zdaniem właśnie iść w tą stronę, Wieliczka nawet lepsze miejsce niż Zabierzów. Jeżeli tam się sponsor wycofuje i klub się ma rozlecieć czy grać w V lidze, to powinni w Cracovii olać ME wycofać się jak się da, przenieść zawodników do Wieliczki z ME plus tych wypożyczonych i może nawet nie dużo więcej kasy by poszło na utrzymanie takiego Górnika niż na ME. W ME zawodnikom też coś płacą, jeździ ME po całej Polsce to też kosztuje, boisko też trzeba przygotować, sędziów opłacić, trenerów zatrudnić itd. Więc jakby tak popatrzeć to mogło by się okazać, że by 750 tyś dali więcej za sezon i by mieli satelite, wszystkich co się do kadry nie mieszczą w jednym miejscu, mozna by ich oglądać na bieżąco oraz inne druzyny z II ligi, mozna by kogos wypatrzeć. Tylko tyle, że nie można by było włączyć zawodników nagle w trakcie sezonu, jak np. plaga kontuzji, tak jak to można zrobić z ME. Ale co rundę może by się dało przesuwać z Wieliczki ci co coś pokazali do nas i od nas tych co siedzą wiecznie na ławce tam. Tylko wtedy w Górniku by musieli rządzić ludzie powiązani z nami, by nas nie wyrąbali jakby co czy abyśmy się nie wyfrajerowali, jak to było ostanio my im daliśmy młodych zdolnych zawodników (mlody Baran, Grodzicki) za Świstaka, nam z Świstaka nic, a oni sobie sprzedali Grodzickiego i Barana za dobrą kase i obaj teraz w ekstraklasie grają.

--------

Bardzo dobry pomysł !!!!!!! tylko czy te mózgi w klubie pomyślą o tym ?! jak do tej pory to darmozjady!!!!!!!

Pojawia się kolejna okazja!

Pojawia się kolejna okazja do stworzenia sobie drużyny _ zaplecza. To Górnik Wieliczka, b. blisko, od dawna zaprzyjaźniony (pożyczaliśmy im zawodników, choć nigdy njie wracali), stracił właśnie sponsora i jest na 3-m miejscu w II lidze, a ma się wycofać.
Sądzę, że niezbyt dużym nakładem mielibyśmy zaplecze grające w niezłej klasie rozgrywkowej, no i mecze o jakąś stawkę, z kibicami dawałyby chłopakom możliwość pokazania się , może nawet wypromowania. Co Wy na to ?

Młodzi

Co fakt to fakt, tylko dawniej, nawet w tamtej rundzie jeszcze, niektórzy mieli przebłyski, a teraz w tej rundzie to już totalne nieporozumienie. No może Kostrubała jak Płatek dał mu szanse to zagrał poprawnie. Jak do tej pory jedyny młody którego sprowadzono i gra w I zespole praktycznie regularnie to Polczak. A Płatek to tak dziwnie też raz wstawi młodego później przez parę spodkań nic i nagle ni z tego ni z owego wpuszcza Dudzica, który ostatnio grał w pierwszej drużynie 1,5 miesiąca temu. W takiej Legii to praktycznie regularnie grali przynajmniej po parę minut, a nie raz grali, a póżniej 1,5 miesiąca nic, jak tak ma być to lepiej ich do klubów I czy II, a nawet III ligi dać i niech tam grają regularnie, bo ta cała ME to nieporozumienie, żadnej stawki, kibice nie chodzą, taka liga podwórkowa. A w niższych ligach by o coś tam grali, a to o utrzymanie, a to o awans, konkurencje by mieli, jakieś lokalne derby zawsze, mecze o jakąś stawkę, kibiców znacznie więcej chodzi niż na ME, w ogóle nawet wieksze zainteresowanie mediów jest III ligą niż tą całą ME, już lepiej by chyba mieć w takiej nowej III lidze rezerwe niż tą drużynę ME, bo przynajmniej gdzieś by pojechali na takiego Hutnika czy gdzieś, a to by pokrzyczeli na nich, pogwizdali w gazetach zainteresowanie takim meczem by było i by to może mobilizująco na nich wpłynęło. A tu sobie tak pykają, parę meczy wygrają czy przegrają pod rząd i co z tego, kto to się tym interesuje, jakby treningi mieli czy sparingi. Jedynie jakieś zainteresowanie jest jak z Wisłą grają i tyle. Albo trzeba było rzucić trochę kasy do Zabierzowa i zrobić sobie tam satelite nawet tylko na tą jedną rundę i ich wszystkich tam wrzucić tych co są w ME i tych co są powypożyczani jak Szczoczarz, Krzywicki, Kurowski, Pączek itd. I nawet jedna runda w takiej I lidze by im więcej dała niż dwa sezony w ME. A w Zabierzowie może by się zgodzili co to dla nich za różnica, czy by ktoś tam grał pod ich szyldem nawet tylko tą jedną rundę czy tak jak teraz nic się nie dzieje.

! MŁodzi !

Z tymi młodymi to jakieś nieporozumienie. Ściągamy z inniyh drużyn nieżle pokazujące się talenty i jakoś żaden od kilku lat nie może przebić się do I drużyny.Czy są źle prowadzeni, czy przetrenowani ?. Przegrane z rzędu 7 spotkań w Młodej Ekstr., pomimo wzmocnień daje wiele do myślenia.
Już nie pamiętamy jak Filipiak zapowiadał produkcję piłkarzy netto ! Gdzie oni są?
Taka Legia co chwilę wyciąga i kreuje kolejnego piłkarza, a my mamy bazę i nic. Nie mówiąc już o braku w drużynie rodowitego Krakusa.

...

Oczywiście wypożyczyć młodych jak się utrzymamy, bo raczej Płatek wtedy zostanie.

...

Też mi się wydaję, że Odra nie wygra z Piastem, ale remis jest bardzo prawdopodobny. Odra może wygrać nie będzie chciała, ale przegrać też nie by nie być posądzana o jakieś szwindle. Dla nas najlepszy by był remis Odry z Piastem, bo później Piast nie może przegrać z Lechią w ostatniej kolejce i w tym meczu też by był dobry remis. Wydaję się, że pewniakiem do spadku jest Arka. Mało prawdopodone by wygrali 2 ostatnie mecze, jak przez całą rundę zdobyli 4 punkty, choć jak np. Ruch zdobędzie puchar to Bełchatów może odpuścić walke o 4 miejsce, bo wtedy to miejsce nic nie da na 100%. Choć nawet jak nic nie da to Bełchatów da tak Arce wygrać u siebie? Wszyscy by ich wtedy posądzali o przekręt. Całkiem realny jest scenariusz, który ktoś przed meczem z Bełchatowem tu przedstawił Lechia z Wisłą 0 z Piastem max 1, Arka max 4 w ostatnich dwóch kolejkach, Górnik 0 z nami max. 3 z Polonią i te drużyny miejsca od 16 do 14, a my z 31 punktami po wygraniu z Zabrzem 13 miejsce i utrzymanie. A jeśli chodzi o Dudzica to sprawiał wrażenie, że albo jest mega nie dotrenowany, albo mega przetrenowany, 0 siły, 0 szybkości biegał tempem jednostajnym. Ale Płatek widzi na treningach to przecież nie powinien go wystawiać, tylko Pawlusnskiego do ataku, bo i tak pod koniec się nie wracał bo nie miał sił, a kogoś za Pawlusńskiego na bok, albo Snadnego wprowadzić (no chyba, że Snandy w jeszcze gorszej formie niż Dudzić!), a nie Dudzica. Dudzic nawet w tamtej rundzie się parę razy lepiej prezentował, przynajmniej miał szybkość i dlatego np. po faulu na nim w derbach Pawlusiński strzelił gola z karnego, a teraz nic. W ogóle młodzi zawodnicy się źle prezentują, albo kontuzję, albo wyglądają wszyscy jakby byli zajechani lub niedotrenowani. Nawet Wasiluk w tamtej rundzie miał asyste, w PE strzelił gola miał jakieś tam przyspieszenie (nie duże bo nie duże, ale miał) jakieś małe przebłyski, a teraz to samo co Dudzic, czyli wielkie nic, wielkie 0, biega jednostajnie zmęczony po paru minutach. Płatek to chyba w ogóle się z młodymi zawodnikami nie umie obchodzić, więc lepiej ich powypożyczać wszystkich po sezonie. Bo w tej ME to tam i chyba nie trenują za bardzo i tak grają byle grać, na Wisłe się spieli wygrali, a reszte mają chyba gdzieś, bo ME i tak zależna jest od tego czy utrzyma się czy nie I drużyna, a na czołowe lokaty już dawno nie mają szans. Np. Dudzica do Stalowej wypożyczyć, trenerem jest tam Łach, który go wypatrzył i sprowadził do Cracovii. A grają tam z powodzeniem chlopaki z Cracovii, Karcz, Cebula, Szwajdych.

...

staś brykaj na drugą stronę błoń do siebie ...

1. Nie sądzą aby odra wygrała w spotkaniu z Piastem.....myślę że im puszczą .... wiec jedyne co to baraże ale daj Boże żeby było inaczej ..
2. Strasznie sie zawiodłem na Dudzicu co sie dzieje z tym chłopakiem .....? ja ona ma się tak zachowywać (tak grać ) bez woli , bez chęci to droga wolna ...Ja go popierałem żeby grał bo widziałem w nim chęć walki ale po tym co teraz pokazał ...to dramat ...
3. Wygrać z Górnikiem!!!!!Wszyscy na stadion!

:):):)

jak wielu kibiców pasiastej damy kibicuje teraz Wiśle:) aż przyjemnie się na sercu robi:) już wolą żeby mistrzem była Wisła niż jakiś tam Lech czy Legia SUPERRRRRRR!!!!

...

Nie patrzmy na innych, najważniejsze to 3 punkty w meczu z Górnikiem i wtedy wydaje mi się że na 99% w najgorszym wypadku zajmiemy 14, barażowe miejsce. Bo jak wiadomo 3 punkty z Zabrzem powodują że Górnik już nas nie wyprzedzi a Arka, myślę że nie jest w stanie wygrać obu ostatnich meczów. Co do reszty to możemy sobie spekulować, super by było gdyby Wisła wygrała za tydzień z Lechią (na całe szczęście nie ma mowy o podkładaniu się bo Wisła gra o mistrza) a Odra załatwiła Piasta. Wtedy w przypadku zwycięstwa z Górnikiem przed ostatnią kolejką mielibyśmy 31 punktów, Piast 30, Lechia 29, Górnik 28 a Arka 26 a to oznaczałoby nic innego jak to że w Poznaniu zagramy już o nic, bo będziemy mieć pewne utrzymanie. W ostatniej kolejce Piast gra z Lechią i tylko jedna drużyna mogłyby nas przeskoczyć w tabeli. Mam nadzieję że tym razem szczęście się do nas uśmiechnie i 29 kolejka ułoży się po naszej myśli a mecz w Poznaniu z Lechem będziemy mogli oglądać bez niepotrzebnych nerwów.

ALE NAJWAŻNIEJSZE 3 PUNKTY W MECZU Z GÓRNIKIEM, WSZYSCY NA STADION!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gratulacje!

Gratulacje za cenne zwycięstwo z Bełchatowem!!!

Myślę, że możemy być ponad barażami, ale bezwzględne są dwa warunki - 3 pkt z Zabrzem i co najmniej 1 pkt z Lechem.
Wtedy przy dobrym układzie /a jest to wielce prawdopodobne/ przeskoczymy Lechię i Pasta.

Ale bez napinki. Na początek koncentracja i walka, bo z Górnikiem bedzie bardzo, bardzo ciężko i na to należy się przygotować!

Walka, walka, walka! Cracovia!

Typowanie. cd.

W typowaniu Piasta :
Piast ma 30 pkt + 3 z Odrą + 1 z Lechią = 34 pkty (chyba poza naszym zasięgiem).
Jakoś po tym

heroicznym ostatnim wygranym meczu z Bełchatowem aktywność naszych forumpowiczów zmalałą (dlaczego)?

Piast

Nie wziąłeś pod uwagę Piasta Gliwice. Na nasze szczęście przegrał ze Śląskiem i nie może odpuścic ostatniego meczu z Lechią! A w najbliżsża sobote gra w Wodzisławiu z Odrą, jak przegra to jest w naszym zasięgu:) Ale jeden warunek- Nasze zwycięstwo z Zabrzem!!!

Pobawmy sie w typowanie !

Pobawmy sie w typowanie:
Arka ma 26 pkt + 0 z Bełchatowem + 3 z Odrą = 29 pkt
Lechia ma29 pkt + 0 z Wisłą + 1 z Piastem =30 pkt
Górnik ma 28 pkt + 0 z Cracovią + 3 z Polonią = 31 pkt
Cracovia ma 28 pkt + 3 z Górnikiem + 0 (1) z Lechem = 31 (32 pkt)
Ruch ma31 pkt + 3 z ŁKS + 0 z Legią = 34pkt

Mamy dużą szansę. warunkiem jednak jest pokonanie Górnika !! ! ! ! ! ! ! ! ! !
Wszyscy na mecz , a nasi grają już ze Ślusarskim tak jak wczoraj, gryząc trawę !!!!

Zachęcam do typowania. macie panowie inne propozycje ?

Statystyki

Może się okazać że nie tylko Wisła ale jej zgody będą nam pomocne . I jak wygramy z Górnikiem i zremisujemy z Lechem to obejdzie się nawet bez baraży

...

Wreszcie była walka! Tylko czemu tak pózno? Nie dało się we wcześniejszych meczach grać na 100%? Powiedzmy sobie szczerze, mamy słaby zespół, wczoraj to było widać, nie było chyba ani jednej akcji wypracowanej, wszystko to totalny przypadek, chaos. Brakuje kogoś kto pokierowałby naszą grą w środku pola, kogoś kto zmieniłby tempo akcji, przytrzymałby piłkę. Mimo wszystko wielkie brawa za walkę, jeśli nie ma się umiejętności to trzeba walczyć na 200%. Szacunek dla Darka Pawlusińskiego, widać było że dał z siebie tyle ile mógł dać a nawet więcej. Co do Dudzica to jak dla mnie kolejny zmarnowany talent, czas chyba powiedzieć mu do widzenia. Nigdy nie grzeszył techniką (wczoraj też to potwierdził), ale dawniej jakoś walczył, wczoraj przeszedł obok meczu a my graliśmy w 9 a nie w 10. Dudzic tylko stał i się rozglądał. Co do reszty to według mnie duże wyróżnienie do Sławka Szeligi, naprawdę kolejny bardzo dobry mecz. Przyznam się że myślałem że nic z niego nie będzie, a na wiosnę naprawdę gra solidnie, wczoraj zarówno na boku obrony jak i w środku pomocy zagrał super. Super był też doping, jak za dawnych lat, a to co działo się w końcówce coś niesamowitego :) Teraz trzeba załatwić Górnika i powiem szczerze myślę że da nam to baraże, bo nie sądzę by Arka wygrała oba mecze w ostatnich 2 kolejkach (w następnej gra z Bełchatowem na GKS-ie). Dobrze by było gdyby Lechia przegrała za tydzień z Wisłą, a Piast dziś ze Śląskiem i za tydzień (już nie pamiętam z kim, bodajże z Odrą). Wtedy przed ostatnią kolejką Piast miałby 30pkt. a Lechia 29pkt, a to oznaczałoby że i jednym i drugim zależałoby na zwycięstwie, nie byłoby mowy o podkładaniu się i to jest jedyna dla nas szansa na uniknięcie barażów. Robi się ciekawie, ale oczywiście podstawa to 3 punkty za tydzień z Górnikiem!!!!!!!

BRAWO PANOWIE ZA WALKĘ!!!

...WSZYSCY NA GÓRNIK NIECH W KASACH BRAKNIE BILETÓW!!!! Wróci Ślusarski,Moskała dojdzie do siebie i będzie o wiele lepiej, bo mimo wszystko oni dadzą naszej drużynie o wiele więcej niż Kaszuba i Dudzic..

Wisła zbawicielem???

może okazać się tak,że waszym zbawicielem w pozostaniu w ekstraklasie może okazać się właśnie Wisła:) kto będzie mądry będzie wiedział czemu

Brawo, Brawo !

Brawo Pasy, zagraliście dziś fantastyczny mecz, pełen walki i dramaturgii. Taką drużynę chce się oglądać, takiej kibicować, choć i w tym meczu była nieraz palpitacja serca przed naszą bramką..
Pawlusiński rozegrał chyba mecz życia, był motorem wszystkich akcji, ...gratulacje. Bardzo dobrze też Sasin i "cudujący" Cabaj. Reszta walczyła, walczyła tak jak walczyć powinna cały sezon, gdy umiejętności nie starcza. Obrona dziś w porządku, Szeliga czapki z głów jest coraz lepszy. Niestety poziomem odstawali obaj napastnicy, zarówno bezproduktywny Kaszuba (biegał jak Witkowski bez celu, bez ani jednej akcji), jak i zmiennik Dudzic.
Przykre też, że nasz ulubieniec Baran to nie to samo co jeszcze rok temu. On i Nowak osiągnęli już chyba pułap swych możliwości.
Generalnie jednak gratulacje dla całej drużyny, walczcie tak dalej, teraz trzeba dowalić Górnikowi i powinno być dobrze.
Pasy, Pasy , my Was kochamy (choć łyżkę dziegciu musiałem włożyć, bo chcemy grać o coś więcej niż utrzymanie).

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kocham Was!!!!!!!!!!!!! !!! mówic sie nie da bo chrypa!!!!Piekna Walka do konca Darek mecz zycia ....saszka jestes genialny !!!!!!!!!!!!!! nigdy nie spadnie CRACOVIA nigdy nie spadnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BRAVO CRACOVIA

JESZCZE DWA MECZYKI I WAS POKOCHAMY NA ZAWSZE !!!!!!!!!!!!!!!!

Wspaniale!!!!

Kto nie przyszedł niech żałuje... Chłopaki pokazali że potrafią grać,ale jak zwykle pier... sędzia kret dał pokaz kumoterstwa,czerwona za nic a te h... faulowały i nic... Z Zabrzem musimy walczyć jeszcze bardziej,nie dadzą nam tak łatwo wygrać dla nich to też będzie najważniejszy mecz.
DZIĘKUJEMY WAM ZA WYGRANY MECZ I PIĘKNĄ WALKĘ!!!!!!!!!!!
CHŁOPAKI JESTEŚMY Z WAMI!!!!!!!!!!!!!!!

Dudzic

Bardzo dzielnie nasze chłopaki walczyli :-)
Słowa podziękowania i uznania.
Gardło zdarte, ale emocji na meczu co niemiara :-)

A Sasin i Pawlusiński - czapki z głów. W przeciwieństwie do Dudzica. To jakaś porażka. Nie dość, że wszedł dosyć późno (miał siły), to plątał się jak z kupą w gaciach. Dramat. Szczerze mówiąc odnosiłem wrażenie, jakby Pasy grały w dziewiątkę, nie w dziesiątkę. Nie dziwię się, że w kontrach Pawlusiński mu nie podawał tylko decydował się na strzały samodzielnie.

Ale najważniejsze, że Pasy walczyły do samego końca :-)