Brawo

Wreszcie zwycięstwo po dobrym meczu tylko po co ta nerwowka skoro można było spokojnie strzelić jeszcze ze trzy bramki wdowiak popraw się

ZET

Prowadzący to różne rzeczy mówią, nie zawsze jest to zgodne z prawdą, tak samo jak Sławek różne rzeczy mówi i też z tym różnie jest. Pazdan była 2 metry przed zawodnikiem Słowenii w okolicy połowy boiska jak poszło podanie, a jak zawodnik Słowenii wbiegał w pole karne to był już 2-3 metry za nim, dlatego zawodnik Słowenii miał czas ściąć od linii bocznej pola karnego do linii bocznej piątki, a Pazdan go dopiero dogonił po oddaniu strzału, fakt strzelał z kąta, ale z drugiej strony zawodnik strzelał z jakiś tylko 5-6 metrów i strzał był bardzo precyzyjny, w sumie Fabiański się spóźnił z interwencją ułamek sekundy. Jestem ciekawy ile razy by ten zawodnik strzelił bramkę na 10 takich sytuacji? A trzeciej sytuacji Wdowiaka już dokładnie nie pamiętam, a na skrócie jej nie ma, natomiast w drugiej jak poszło podanie to miał do obrońcy Lecha z jakieś 2 metry, a jak przyjął piłkę tuż przed polem karnym, to obrońca był może pół metra za nim i on był bliżej środka, a Wdowiak blisko linii bocznej. Jak oddawał strzał to jeszcze do linii 5 metrów miał hoho, wiec to na pewno setka nie była jak dla mnie, 3 sytuacji już tak dokładnie nie pamiętam, bo nie ma jej na skrócie, a jak to była setka jak piszesz to raczej powinna być. Jak pisałem wcześniej na pewno setkę zmarnował na Śląsku i ta pierwsza sytuacja z Lechem to jak dla mnie była prawie setka i tam powinien być strzał w światło bramki, a czyby to obrońca zdążył zablokować czy nie to było 50 na 50. W pierwszej rundzie tamtego sezonu, Wdowiak nie miał takiego problemu ze skutecznością, nawet miał niezłą, na ilość sytuacji, których w tamtym czasie nie miał jakoś dużo, a potem nagle w drugiej rundzie zaczął tych sytuacji mieć więcej niż wcześniej i wszystkie marnował i jest tak do dziś. Pisałem już parę razy, że on musi pracować nad skutecznością na treningach, bo ja nie twierdzę, że problemu nie ma, bo jest. Moim zdaniem im więcej będzie marnował tym będzie chyba co raz trudniej mu to przełamać. On potrzebuje w końcu wykorzystać z 2-3 sytuacje najlepiej pod rząd i może nabierze pewności i potem może będzie lepiej z tą skutecznością u niego. No tylko jest taki problem, że najpierw te 2-3 sytuacje trzeba wykorzystać, a kiedy to nastąpi tego nikt nie wie, może za niedługo, a może dalej będzie marnował.

Zaloguj aby komentować

Kibic1995

Widziałeś drugą bramkę w meczu Słowenia : Polska?. To taki prztyk do trzeciej moim zdaniem setki Wdowiaka, zresztą nie tylko moim zdaniem bo komentatorzy meczu Cracovia : Lech też mówili o trzech setkach Wdowiaka. Jeden prowadzący po meczowy wywiad z Wdowiakiem stwierdził wprost, cytuję - może trener Probierz w szatni Cię nie powiesi bo wygraliście. W tym konkretnym przypadku Pazdan był nie metr za strzelcem a dwa metry przed nim jak startowali do piłki i kont był większy a Fabiański to też zdecydowanie lepszy bramkarz jak bramkarz Lecha.

Zaloguj aby komentować

ZET

Dla mnie setką nigdy nie była i nie będzie sytuacja, gdzie zawodnik jest przy linii bocznej pola karnego i obrońca biegnie przy nim czy pół metra za nim, bo albo trzeba strzelać z kąta, albo ścinać do środka. Holender w akcji gdzie strzelił gola jak dostał piłkę to obrońca miał parę metrów do niego i jak zaczął ścinać to obrońca go dogonił, tyle, że ten już był na tej pozycji jaką chciał, Wdowiak jak dostał piłkę to obrońca miał do niego pół metra czy był krok za nim. Na Śląsku Wdowiak spieprzył setkę, tą pierwszą sytuacje jaką miał na Lechu jeszcze jak pisałem była najbliższa setki, mógłbym to podciągnąć pod setkę, bo tam na początku chyba za bardzo mu piłka odskoczyła, a potem chciał jak najszybciej oddać strzał, zanim doskoczy obrońca, choć jakby w ostatniej chwili zamarkował ten strzał i poszedł na prawą, to obrońca prawdopodobnie dał się nabrać i poszedł wślizgiem, bramkarz się wcześniej rzucił w prawo i by mógł spokojnie w pusty lewy róg bramki strzelić. Ale wiadomo, że łatwiej się teoretyzuje. Natomiast 2 i 3 sytuacja jak dla mnie dobre sytuacje, ale nie setki, co pisałem wyżej.

Zaloguj aby komentować

Kibic1995

Za każdym razem wychodził sam na sam czyli setka a że dopuścił do tego żeby obrońcy go doszli to już tylko i wyłącznie jego wina. Są setki lepsze i gorsze nie można porównać setki np. z 5-go metra i środka bramki lub do pustej bramki do setki z dalszej odległości lub np. z obrońcami w bramce ale to też setki tyle tylko że trzeba je mądrze wykończyć.

Zaloguj aby komentować

ZET

Sam napisałeś, że setka jest wtedy jak "przed piłkarzem który ma piłkę w 16-tce jest tylko bramkarz", a później napisałeś, że "trzeci raz nieudolnie podaje zamiast nawinąć obrońcę", czyli w 3 sytuacji sobie zaprzeczasz, bo sam piszesz, że był obrońca. Najbliżej setki według mnie była pierwsza sytuacja Wdowiaka, tam powinien być celny strzał w bramkę, choć był tam obrońca przed Wdowiakiem, który chciał blokować jego strzał w sumie nie wiadomo czy jakby to był celny strzał to by tego nie zablokował, ale tego to się już nie dowiemy i jak pisałem dla mnie tu powinien być celny strzał w bramkę, a nie obok słupka. W drugiej sytuacji obok Wdowiaka był obrońca i był dość duży kąt, w trzeciej to samo. Jeżeli to są setki to sytuacja Lopesa to jest podwójna setka czy potrójna czy jak? Bo on dostał piłkę od Hanci na 6 metrze na środku bramki nieobstawiony i tam był tylko bramkarz przed nim, tylko dlatego obrońca wybił tą piłkę, bo Lopesowi przy przyjmowaniu piłka odskoczyła na dwa czy trzy metry. Po prostu chodzi mi o to by nie robić z dobrych sytuacji setek, zresztą sam napisałeś, że może Lopes i Pelle mieli "lepsze setki". Lepszą setkę to można w monopolowym kupić, zamiast setki Absolwenta czy Soplicy to setkę Wyborowej, a jak ktoś miał na boisku lepszą setkę, to znaczy, że ten wcześniej nie miał setki tylko sytuację dobrą lub bardzo dobrą. Bo jest różnica czy ktoś jest kilka metrów na wprost środka bramki przed samym bramkarzem i ma czas by sobie wybrać czy strzeli w prawo czy w lewo, a jak ktoś jest z boku pola karnego i obok niego biegnie obrońca i musi strzelać z kąta. Chyba w pierwszym przypadku jest o wiele lepsza sytuacja niż w drugim. I napisałem wcześniej przecież, że Wdowiak powinien pracować nad skutecznością, bo ma marną.

Zaloguj aby komentować

Kibic1995

Jeżeli przed piłkarzem który ma piłkę w 16-tce jest tylko bramkarz ( tak było 3 razy) to co to jest jak nie setki? Jeżeli dwa razy nie trafia nawet w bramkę bo butem przeorał murawę tak równą jak stół bilardowy a trzeci raz nieudolnie podaje zamiast nawinąć obrońcę a następnie dokładnie dograć. Toż to kuźwa jest C klasa. Nie broń go bo to już się obronić nie da. To już jest enty raz, niech wykorzysta jedną! bodaj jedną! Fakt Lopez, Hanka, Pele też mieli setki może nawet lepsze ale oni już bramki zdobywali, dawali choćby dziś drużynie punkty. Nikt nie strzela wszystkiego każdy jest omylny ale muszą być zachowane jakieś proporcje mocium panie. A Wdowiak kiedy ostatnio strzelił? a gra na tej samej pozycji co Hanka. Upiekło mu się bo żeśmy wygrali. Gdybyśmy tego wyniku nie dowieźli to na tej stronie były by najgorsze bluźnierstwa pod jego adresem.

Zaloguj aby komentować

mlody69

Najlepszą sytuację to nie wykorzystał Lopes jak dostał piłkę na 5 metrze gdzie był nieobstawiony i tylko bramkarz, drugą pod względem najlepszych niewykorzystanych Pelle, gdzie w bramce już nie było bramkarza i to strzelał dwa razy i tak, że obrońca dwa razy wybijał, choć Pelle strzelił wcześniej bramkę więc to okoliczności łagodzące, Wdowiak miał jedną dobrą sytuację, gdzie zarył butem w murawę i nie trafił i jeszcze dwie niezłe, gdzie raz strzelał niecelnie z kąta, a raz chciał podać, bo też był pod dużym kątem już, ale jego sytuacje setkami bym nie nazwał, ale i tak oczywiście powinien pracować nad tym, bo jego skuteczność jest marna.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Komentarze

Bramkarz ograny i jesli bedzie w 1szym skladzie - od razu mamy mlodziezowca. witamy!
...- fajne zdjęcie i fajne tło. Widac inteligencję fotografa. Brawo!
post:
Mamy to!
Jeśli będzie tak strzelać jak na filmikach w necie to będzie istna perłą:) Oby!!!! P.S....
post:
Mamy to!
Tak strzela Rivadinio: https://www.youtube.com/watch?v=LQQC3cCtybM
sparingowa klasyka czyli dziadowanie na maxa
post:
Mamy to!
Bo syn Rivaldo to nie Rivaldo, może być kiepskim grajkiem. Nie każdej gwiazdy sportowej...
a pierwszy sklad wlasnie dostal w I polowie 3 gole z nieciecza...
na razie to jego chca nam zabrac za jakies smieszne pieniadze (300k eur)
I co z tym Rivaldinho? Droga moja ulubiona pasiasta redakcjo, może jakiś pościk na te...
Kapustka nie zagra w Cracovii . Idzie do Legii - jak że to ten transfer zarząd i preze...
To będzie chyba bardzo udany transfer. W Cracovii ma grać syn Rivaldo! poczytajcie....
Na niespodziankę!!!
I jeszcze na wyjeździe...
Jesli rzasa byl chyba 2009-2014 transfery za te lata. Suvorov, suart, saidi,Kosanov...
Uzasadnij dlaczego?
post:
Janusz Gol
Niektórzy twierdzą, że to bzdura, że Lopes dostał wpis 150 tyś euro za co innego. "Lop...
I by nie było Rząse bardzo cenię i lubie. Ale fakty są takie, że u nas się nie sprawdzi...
GTS to w minionym sezonie pokazał, że ma wśród sędziów dobre znajomości. Ile oni karnyc...
Pozbyliśmy się strupa. Życzę mu szczęścia w dalszej karierze.
Mnie akurat cieszy każdy nowy zawodnik w Cracovii... Możecie sobie pisać co chcecie na...
Problem polega ze u nas brak prawdziwego menagera, niestety zamiast zostawic Rzase, Do...
ja mam takie pytanie do tych co tak bronią Gola. czy Janusz Gol jako kapitan drużyny ni...
Dawno się nie odzywałem. Mam pytanie czemu z klubu nie może odejść JT i TB. Tak narzeka...
piekny szrot sprowadzamy, juz 2 spadkowicz wzmacnia zespol, gdzie tu logika!