przyszłość

Raczej więcej niż 10 punktów nam nie odejmą.Gorsza sprawa z trenerem i drużyną. Niestety, trzeba ją przemeblować, począwszy od bramkarzy. Peskowic powoli traci formę a Hrosso jest zwyczajnie słaby.Trzeba kupić jakiegoś solidnego a drugim może być Wilk albo Majchrowicz.Nie wiadomo co da drużynie Alvarez, bo Lopes tez raczej więcej nic nie wskóra. Jest wolny i nieskuteczny.
Nie dziwię się, że w sprawie Gola Probierz kluczy, bo ktoś popełnił błąd przedłużając z nim umowę do 2022 roku(!). Przecież on ma 35 lat i najlepsze lata za sobą. Teraz trzeba mu płacić za nic, a on skory do kompromisów nie jest.
Fakt, że reorganizacja ligi jest dla nas korzystna, niezależnie od tego, że teraźniejszy system jest kuriozalny. Chociaż może dzięki niemu, gramy o pudło a nie o spadek?
Tak czy owak, czeka nas mała rewolucja, oby przyniosła oczekiwane efekty i wreszcie mielibyśmy drużynę ustabilizowaną w pierwszej czwórce ekstraklasy.
Czego sobie i wszystkim pasiakom życzę.

Kibic1995

Sam sobie odpowiedziałeś. właśnie tak było, gdybałem sobie. Nie wszystko trzeba traktować dosłownie. Czasem zakłada się hipotetyczne rozwiązania.
Ale to już było. Dzisiaj świętujmy 3:0 z Legią. nie pamiętam takiego wyniku. Za parę dni trzeba to powtórzyć i znowu będzie się z czego cieszyć.
PS. Nawet Marciniak na varze nie pomógł ale się starał. -)

Zaloguj aby komentować

ZET

Najgorsze jest to, że PZPN przebąkuje coś o 15 punktach na minusie. Nie wiem za bardzo dlaczego jak Jagiellonia kilka lat temu za to samo dostała 10. Prawda jest też taka, że jak się trafi jedna drużyna która zdobędzie tak mało punktów jak ŁKS to będzie się na pewno łatwiej utrzymać, biorąc pod uwagę, że będzie lecieć jedna drużyna niż jak drużyny na dole będą wyrównane i zdobędą po około 30 punktów na 30 kolejek. Ale jak będzie kto wie, bywało tak i tak w przeszłości.

Zaloguj aby komentować

W sezonie 2020-2021 będzie tylko 30 kolejek

To dla nas nie jest korzystne przy ujemnych punktach. Trzeba walczyć na śmierć i życie żeby punktów ujemnych nie było lub było jak najmniej. Nawet pomimo że będzie spadać tylko jedna drużyna to i tak nie jest wesoło przy dużej ilości punktów ujemnych. A tak nawiasem mówiąc to jaka jest wina tych piłkarzy którzy grają obecnie? to jest ich zawód i kariera, podpisane kontrakty, dlaczego mają cierpieć za czasy z przed 17-stu lat. Większość z nich była małymi dziećmi a niektórzy uczyli się dopiero chodzić. Dziś tacy piłkarze jak Węgrzyn są wielkimi ekspertami i nikt ich się nie czepia nikt ich nie chce karać a to właśnie oni skorzystali na tej korupcji. Węgrzyn jako pierwszy już na drugi dzień dopominał się o kasę za awans. Przytuła też wielki ekspert obecnie dyrektor sportowy ŁKS-u. Czy komuś przychodzi do głowy by ich karać dzisiaj? a tych nie winnych tak. To wręcz skandal! Panicz zawinił a Kowala powiesili! ot taka sprawiedliwość. Wreszcie czy PZPN się ukarał za korupcję własnych sędziów? przecież był wówczas ich pracodawcom! To co wyprawiają te leśne dziadki to skandal. Jak chcemy oczyścić Polską piłkę to trzeba zacząć od PZPN-u!

Zaloguj aby komentować

Elda

Nic tu nie jest proste i logiczne w twojej odpowiedzi. Gdyby nie było podziału tabeli to koniec sezonu byłby po 30 kolejce i byłoby 5 miejsce. Tak czy nie? Pytam się jeszcze raz w jakim systemie mając 46 punktów po 30 kolejkach w tym sezonie byłaby gra o utrzymanie?! Jakby było 30 kolejek to byłoby 5 miejsce, a jak był podział tabeli to gramy w pierwszej 8, bo po 30 kolejkach było 5 miejsce. Jaki by nie był system w tym sezonie to mając 46 punktów na 30 kolejek nie groziła nam gra o utrzymanie. Ty jedynie gdybałes, że gdybyśmy się nie złapali do pierwszej 8 to byśmy grali w drugiej o utrzymanie. Ale zdobyliśmy tyle punktów ile zdobyliśmy po 30 kolejkach i się załapaliśmy. A nawet jakby sezon się kończył o 30 kolejkach to.byłoby 5 miejsce. Równie dobrze ja mogę napisać, że gdyby Marciniak nie dał karnego ŁKS-owi, ktorego nie powinien dać i sędzia uznał Dytiatievowi drugiego gola z Górnikiem to by teraz było przynajmniej 3 punkty więcej i teraz do 2 i 3 miejsca byłoby 2 punkty, a nie 5.

Zaloguj aby komentować

Kibic1995

To dość proste i logiczne. Gdybyśmy nie awansowali do ósemki, walczylibyśmy o utrzymanie.Na dole mielibyśmy groźniejszych przeciwników niż na górze.(?) Przypomnę kompromitujące porażki z ŁKS,gts, Górnikiem , Wisłą P.,etc. poza tym, to było trochę sarkastyczne.z mojej strony.

Zaloguj aby komentować

edla

To zdanie w którym piszesz, że dzięki systemowi rozgrywek jesteśmy w grze o pudło, a nie o spadek to jest 100 razy bardziej kuriozalne niż ten system. Powiedz mi w jakim systemie rozgrywek drużyna która zdobyła 46 punktów na 30 kolejek lub 52 punkty na 34 kolejki gra o utrzymanie?! Przecież jakby system rozgrywek składał się z dwóch rund każdy z każdym to skończylibyśmy ligę po 30 kolejkach na 5 miejscu. Gdzie tu gra o utrzymanie?!

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Komentarze

post:
Mamy to!
Tak strzela Rivadinio: https://www.youtube.com/watch?v=LQQC3cCtybM
sparingowa klasyka czyli dziadowanie na maxa
post:
Mamy to!
Bo syn Rivaldo to nie Rivaldo, może być kiepskim grajkiem. Nie każdej gwiazdy sportowej...
a pierwszy sklad wlasnie dostal w I polowie 3 gole z nieciecza...
na razie to jego chca nam zabrac za jakies smieszne pieniadze (300k eur)
I co z tym Rivaldinho? Droga moja ulubiona pasiasta redakcjo, może jakiś pościk na te...
Kapustka nie zagra w Cracovii . Idzie do Legii - jak że to ten transfer zarząd i preze...
To będzie chyba bardzo udany transfer. W Cracovii ma grać syn Rivaldo! poczytajcie....
Na niespodziankę!!!
I jeszcze na wyjeździe...
Jesli rzasa byl chyba 2009-2014 transfery za te lata. Suvorov, suart, saidi,Kosanov...
Uzasadnij dlaczego?
post:
Janusz Gol
Niektórzy twierdzą, że to bzdura, że Lopes dostał wpis 150 tyś euro za co innego. "Lop...
I by nie było Rząse bardzo cenię i lubie. Ale fakty są takie, że u nas się nie sprawdzi...
GTS to w minionym sezonie pokazał, że ma wśród sędziów dobre znajomości. Ile oni karnyc...
Pozbyliśmy się strupa. Życzę mu szczęścia w dalszej karierze.
Mnie akurat cieszy każdy nowy zawodnik w Cracovii... Możecie sobie pisać co chcecie na...
Problem polega ze u nas brak prawdziwego menagera, niestety zamiast zostawic Rzase, Do...
ja mam takie pytanie do tych co tak bronią Gola. czy Janusz Gol jako kapitan drużyny ni...
Dawno się nie odzywałem. Mam pytanie czemu z klubu nie może odejść JT i TB. Tak narzeka...
piekny szrot sprowadzamy, juz 2 spadkowicz wzmacnia zespol, gdzie tu logika!
Daj sobie spokój.... Mądrości i głupocie "Pana ZET" nie ma co komentować i dorównywać....
https://www.facebook.com/watch/?v=566798987320450 , jedyny najemnik do ktorego mam szac...
Aleś Ty mądry ZECIE. Prawie jak Dziekanowski w dzisiejszym ,,Przeglądzie Sportowym".