Terazpasy.pl / Piłka nożna / Mecze / Ekstraklasa / [NA ŻYWO] Liga: Cracovia - Lechia Gdańsk 0:3 (0:1)

[NA ŻYWO] Liga: Cracovia - Lechia Gdańsk 0:3 (0:1)

cracovia-lechia

Liga: Cracovia - Lechia Gdańsk 0:3 (0:1)
Koniec meczu:
sobota, 19 grudnia 2020, godz. 17:30
Stadion Cracovii

W tym miejscu oraz na naszym profilu fb.com/terazpasy  przekazywać będziemy najważniejsze informacje z meczu, a po jego zakończeniu zamieścimy relację z meczu oraz bezpośrednie transmisje z konferencji prasowej oraz pomeczowych wywiadów.Śledź przebieg tego meczu na fb.com/terazpasy :

.

  • 0:1 - 15 min. - Rafał Pietrzak
  • 0:2 - 81 min. - Maciej Gajos
  • 0:3 - 90 min. - Jaroslav Mihalik

Cracovia: Niemczycki - Râpă, Szymonowicz, Iván Márquez, Gardawski - Sadiković, Thiago (46. Loshaj), Dimun (70. Pik), van Amersfoort (90. Kapek), Zaucha (46. Fiolić) - Rivaldinho (46. Piszczek)
Lechia Gdańsk: Kuciak - Pietrzak, Tobers, Nalepa, Fila (90. Mihalík) - Kubicki, Kałuziński, Gajos, Saief (89. Conrado), Haydary (90. Kopacz) - Paixão
Sędziował: Krzysztof Jakubik
Żółte kartki: Gardawski, Szymonowicz - Fila, Kubicki, Paixão, Haydary, Kałuziński
Czerwona kartka: Michael Gardawski (79. druga żółta kartka)

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Do Trenera

Z legii dwóch odchodzi może tak my teraz ich piłkarzy spróbować może u nas odpalą, w sumie lopesa kontuzjowanego dostali,który pewnie w tym roku nawet u nas miałby problem więc mała strata .

Zaloguj aby komentować

Cracovio!

Od lat mówię to samo,dobre transfery są konieczne,a nie byle dziadostwo,najgorsze transfery w ekstraklasie,wynajmijcie kogoś kto się zna na transferach,bo nic z tego nie będzie.Cracovia pod koniec tabeli,tam jej miejsce!

Zaloguj aby komentować

blamaż

Żałosne zakończenie rundy. Po czterech latach "budowania drużyny" mamy to co mamy. Widzę tu podobieństwo z ośrodkiem w Rącznej, gdzie też budowano trybunę po to by ją rozebrać.Nadzór nad tymi budowami ma ten sam człowiek.
Słychać, że nie będzie "wzmocnień". Może to i dobrze, zaoszczędzimy nie kupując takich piłkarzy, jak Rivaldo, Alvarez, Gardawski, etc., aktualnie ich forma wskazuje, że powinni szukać zajęcia w niższych ligach. Problem w tym, kto będzie grał?
Młodzi, obiecujący kiedyś piłkarze, jak: Struzik, Pik, Lusiusz czy wypożyczony do Puszczy Rakoczy, zatrzymali się w rozwoju, wręcz cofnęli, z jakiego powodu? To samo z Piszczkiem, żal patrzyć jak człapie po boisku.
Następny problem, nie umiemy wykorzystywać stałych fragmentów, nie ma piłkarza - może poza Loshajem - który umie uderzyć na bramkę z 18 - 20 metra, kiedyś zdobywaliśmy wiele goli z kornerów, teraz prawie nic, nie mówiąc o strzelaniu bramek z rzutów wolnych.
W rezerwach też nie widać talentów, widziałem kilka meczów i jakoś nie widać w ich grze, ani myśli trenerskiej ani wyróżniającego się zawodnika. Na razie ogrywają ich chłopaki i piłkarskie "wycirusy" z różnych LZSów, które wszak nie mogą się równać z naszą bazą szkoleniową i finansową.
Reasumując, na razie nie ma zagrożenia spadkiem ale nasze oczekiwania, kibiców i chyba (?) władz klubu są o wiele większe.

PS. Ktoś wie,co z Rączną? Ośrodek miał być ukończony jesienią tego roku a jakoś klub nie chwali się jego otwarciem.

Edla

Ponoć na początku nowego roku już będą korzystać z tego centrum treningowego. Możliwe, że już od 4 stycznia. Koszt 50 mln, dofinansowanie 8. Czyli klub wydał 42 mln.

Zaloguj aby komentować

Edla

Runda po przerwie świątecznej się kończy w Grodzisku. Z Lechią graliśmy słabo, ale Lechia znów nie grała tak super, w sumie wykorzystali to co mieli w 100%. Zgodzę się z tym, że za mało jest strzałów z zza 16-stki. Wspomniany Loshaj przy 0-1 jest na wprost bramki tuż za 16-stką i zamiast strzelać to gra na bok. Ale śmieszy mnie, że piszesz tak jakby Probierz 4 lata budował drużynę i nic nie osiagnął. Który trener w erze Comarch osiągnął tyle co Probierz? Błędy on też popełnia, nie mówie, że nie. Ale fakt jest taki, że w każdym sezonie od nas odchodzą najlepsi zawodnicy. Jak np. Cabrere dało sie ostatnio zastąpić Lopesem, to teraz odejście Lopesa zastąpić się nie udało. Nie ma też zawodnika, który w formie dawał tyle co Gol, ani zawodnika, który mógłby zastąpić Wdowiaka w formie. Doszło jeszcze wiele kontuzji, Pestka, Dytiatiev, Siplak, który ostatnio wrócił po, Alvarez, Kanach, Lusiusz, Hanca miał korona i jeszcze nie wiadomo kto. To trzeba też wziąć pod uwagę. Choć z 3 transfery by się przydały, nawet jakby wszyscy byli zdrowi w 100%.

Zaloguj aby komentować

Rączna

Mówił Probierz, że już prawie gotowe i że detale.... Pewnie tak jak z budową drużyny

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Cracovia

Trenerze kibice dziękują Ci za "radosne i spokojne "Święta !!

Zaloguj aby komentować

Michalik

Słodka zemsta Michalika na dobicie!

Zaloguj aby komentować

Probierz po raz kolejny

z kibiców robi idiotów a z siebie durnia! po raz kolejny wychodzimy na mecz w osłabieniu dotychczas w 10-tkę a dzisiaj w 9-tkę. Kuźwa Riwaldinio i Zaucha nie zagrali w tym sezonie nawet na poziomie 5-tej ligi a on z uporem maniaka wpuszcza ich w podstawowym składzie. Jeszcze śmie mówić że na tych pozycjach to znaczy w ataku i na skrzydłach nie potrzebuje wzmocnień. Sprowadza z wylatującej z hukiem z ekstraklasy Korony dwóch rzeźników Markueza który powinien już wcześniej dostać kilka żółtych kartek i Gardowskiego drugi rzeźnik. Obydwaj zawalili głupimi faulami dwie bramki. Co ty Probierz robisz przy tej linii patrząc i nie zwracając uwagi na centry Rupy. Każda za głęboka wprost w ręce bramkarza. Tak w ogóle to Cracovia była tłem na tle słabej Lechii. Każda drużyna która potrzebuje się przełamać to robi to w meczu z Cracovią. PODSUMÓWUJĄC cały sezon to przez upartość Probierza straciliśmy 7 punktów a przez Lasyka i Stefańskiego 3 razem 10. Panie profesorze myślę że stać pana na dwa -trzy dobre transfery, bez nich nic nie będzie chyba tylko walka o utrzymanie. Probierz nie potrafi zrobić dobrych transferów i nie wiem po co i komu chce udowodnić że tacy nieudacznicy jak Rivaldinio są dobrzy. Tego nie rozumieją kibice, eksperci a myślę że i pan bo nie wierzę że pan uważa Rivaldinio za dobrego piłkarza. NIE WIERZĘ!!!

Zaloguj aby komentować

Dobrze !!!

Dobrze ,że ten blamaż w ostatnim meczu....może ten zimny prysznic wpłynie na kierownictwo klubu....Niech grają juniorami i budują nowy zespół na przyszlosc,bo szansa jest przy jednej spadającej...ale też nie wiadomo co zdarzy się 2 rundzie !

wład

Z piłkarzy których wymieniłeś każdy dostał szansę i się nie sprawdził to nie są piłkarze na ekstraklasę i to w dodatku na czołówkę Niemczycki akurat wziął sobie do serca że taki wład. go krytykuje i nagle zaczął dobrze bronić! No nie, nie ośmieszaj się ! Ma chłopak po prostu to co powinien mieć dobry bramkarz. Co do mojego wieku to nie jestem nawet po siedemdziesiątce ale pochodzę ze sportowej rodziny a mój tata przed wojną był bramkarzem i w latach pięćdziesiątych ledwo się nauczyłem chodzić bywałem z tatą na meczach wszystkich Cracovii, Wisły i Garbarni na starym boisku nota bene nie wymiarowym a nawet Wawelu. Jako dziecko nie bardzo wiedziałem kto jak gra ale barwy Cracovii podobały mi się najbardziej i z dlatego Cracovia na całe życie pomimo że bywałem równo na wszystkich meczach. A o bramkarzach wiem jak mało który kibic bo tata nie tylko ze mną ale i kolegami bywaliśmy na meczach i wiem jak komentował bramkarzy. Np. jak któryś bramkarz coś dobrego wybronił koledzy taty się zachwycali a tata zwyczajnie mówił po to tam stoi nie postawili manekina tylko bramkarza który musi się wykazać i nic w tym nadzwyczajnego,po to tam jest. Cracovię pamiętam jeszcze z czasów Konopelskiego. A jak grali bracia Stroniarze, Antczak, Kowalik, Hauzner czy Rewilak to już byłem kibicem zatwardziałym. Jak się Spaliła trybuna drewniana i budowali nowy stadion (oczywiście nie ten obecny) to Krzysiek Hauzner oprowadzał mnie po tym jeszcze nie skończonym stadionie a wówczas grali na Wawelu. Tym poprzednim jak był nowy byłem zachwycony.

Zaloguj aby komentować

Zet

O młodych napisał słusznie ktoś wyżej.....Struzik Pik Lusjusz Zaucha ,Rakoczy....a jeszcze inni którzy nie mają wejść/managerów/
Kiedy krytykowałem Niemczyckiego to słusznie,bo ta krytyka wyzwoliła w nim pozytywną zmianę.przepraszam Ciebie jesteś w wieku po 80!

Zaloguj aby komentować

wład

nie mam zamiaru Cię obrażać . Tylko napisz mi tutaj o jakich ty młodych mówisz podaj choćby jedno nazwisko który się nadaje, jedno! Wykpiłeś kiedyś Niemczyckiego a to jest właśnie ten jedyny . Proszę podaj jednego. A kibicem jestem dłużej niż ty i to znacznie dłużej ale nic to do rzeczy nie ma.

Zaloguj aby komentować

Zet,

Nie obrażaj mnie bo ja Ciebie nie oceniam.To są moje uwagi wynikające z mojego doświadczenia. JESTEM KIBICEM PASOW OD LA 50!

Zaloguj aby komentować

Wład

nie kompromituj się bo już kilka razy to zrobiłeś. O jakich ty młodych się upominasz? o Zauchę, Pika? Nie ośmieszaj się!

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

armia dzbanow

wyp****alac wszyscy od Tabisza w dol!!

Zaloguj aby komentować

Mecz

Obraz nędzy i rozpaczy jak w takim przypadku można nie myśleć o transferach zimowych to jest sabotaż zostawić 2moze3 zawodników reszta do widzenia

Cecaric

Ten dziad juz odszedł. Cudowny transfer jakich wiele. Lepiej nie robić żadnych bo to kompromitacja. Rivaldo Jr, Gardawski, mocarze. Że zacytuję klasyka: kurwa, za mało kurwa!
P.S. po kiego czorta była zmiana Zauchy? Tyle czasu zmarnowane bez lewego skrzydła a chłopak przynajmniej na pozycje przynajmniej raz w przeciwieństwie do innych wychodził. Na te pytania nasz Narcyz zna odpowiedź...

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Mecz

I znowu zaczynamy mecz grając w 10 chociaż dziś cała reszta się dopasowała ale na szczęście chyba w przerwie wejdzie petarda vestenicky

...

Weszła inna petarda, Piszczek. Kurwa dramat

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Kurwa

Strasznie to wygląda. Źle się na to patrzy. Na szczęście chwilami nic nie widać. Koszmar!!!!!

Zaloguj aby komentować

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Komentarze

Panowie gdyby nie tak paskudny sezon nie było by takich ruchów transferowych. A przes...
post:
Marcin
Budzik grał dobrze przed wyjazdem do Australii, potem równia pochyła. To, że niby odcho...
post:
Marcin
Jak zakładasz Tą Koszulkę walczysz
Szkoda Budzika bo to chłop Pasiasty był , goła z zWisłą pamiętacie jak przyłożył , por...
Wreszcie jakiś pasiasty człowiek w ekipie
Młody jesteś a masz dobry strzał z za 16 , dasz radę bo zawsze walczyłeś , Alvarez to p...
Powodzenia budzik za tą bramkę z zWisłą nigdy nie zapomnę, lepszy jesteś niż te chorwac...
Lepiej by Probierz i Filipiak nie brali przykładu z Sousy oraz Bońka i nie było takiego...
post:
rewolucja?
Ja tam żałuję, że Dytiatiev został przesunięty do rezerwy. Ale po kontuzji nie wyglądał...
Sporo zmian szykuje się w nadchodzącym sezonie. Nowe nabytki, "na papierze" wyglądają...
post:
Vesovic
Mi z tego grona jedynie żal Dytiatieva. Piszczek powinien zostać wypożyczony do Sandecj...
post:
Vesovic
Ja też nie odbieram nikomu prawa do kompromitujących typów, a potem próby tego bronieni...
post:
Vesovic
Filipiak w wywiadzie powiedział, że Vesovic do nas nie przyjdzie. Może plotka, by wycią...
post:
Vesovic
Wraz z drugą drużyną do nowych rozgrywek przygotowywać się będą, od 30 czerwca, Sebasti...
post:
Vesovic
tia... bo to nasze el classico z plockiem i zabrzem (przypominam poprzeczke w koncowce)...
Znów.... Petteri Forsell - wolny....
post:
Brawo
No to kiedy wracasz do Polski by słyszeć nareszcie polski język w pracy, w sklepie itd....
post:
Vesovic
Widzisz jak widziałeś po 22 kolejce, że meczu nie wygramy do końca sezonu? :D
post:
Vesovic
Nie wiadomo gdzie. Widze, ze budujemy pod taktyke zero z tylu i dzida w pole karne...
Bardzo się przyda konkurent dla Rupy bo coraz gorzej to wyglądało bez takowej
jeszcze raz budzi się w nas nadzieja że cracovia zacznie normalnie grać bo to co się dz...
oby udały się transfery miejmy nadzieję że wreszcie się uda
post:
Brawo
Cały czas w Holandii
post:
K-K
Zresztą ja tam myślę, że Duńczyka też powinni wziąć. Zawsze konkurencja w zespole lepsza.