Sędziowie po raz kolejny nas okradli

Spalonego nie było przy bramce w doliczonym czasie gry, pokazali linię w C+ Oczywiście Stefański na VARZE. Skandal!!!

....

Teraz się okazuje, że z powodu faulu Jablonskiego bramki nie uznali a nie spalonego....

Zaloguj aby komentować

ELVIS, ZET, Moby dick

Co by nie mówić, fakty są takie, że co sezon nas sędziowie kantują na parę punktów i nawet jak się pomylą na naszą korzyść to bilans jest zawsze ujemny dla nas. W tym sezonie to już jest na pewno 3 punkty, "ręka" Helika z ŁKS-em oraz "spalony" Dytiatieva ostatnio. Na Śląsku jeszcze była ręka w polu karnym, Sławek twierdził, ze trafił Gol piłką zawodnika w rękę bliższą tą przy ciele, a nie tą wystawioną. Jakoś to tak do końca nie wyglądało mi na powtórkach, jak on tłumaczył. Ale jakby to zaliczyć to może nawet 4 punkty. Czyli teraz na gdyby nie pomyłki to byśmy mieli nie 20 punktów, a 23, a może nawet 24, jakby była karny na Śląsku.

Zaloguj aby komentować

ELVIS

najgorsze jest to, że jest pełna dowolność interpretacyjna na zasadzie "i co mi zrobicie?"

Zaloguj aby komentować

ZET

Już od dłuższego czasu sam Stempniewski mówił o preferowaniu ataku i puszczaniu minimalnych spalonych bo takie są tendencje we władzach FIFA. Więc ja się KUR..... pytam jak się ma to " preferowanie ataku " do analizy VAR czy napastnikowi nos nie wychodzi poza linię ?????

Zaloguj aby komentować

Kibic1995

Te rozważania "ekspertów" telewizyjnych co do fauli są żenujące. Faul to faul, niezależnie od tego czy spowodował upadek czy nie. Tu do k...wy nędzy nie chodzi o ocenę stylistyczną upadku. Każdy czasem coś od siebie doda, natomiast nie może być to oceniane w ten sposób. Wychodzi na to ze Niezgoda stylistycznie wypadł lepiej niż Rapa z Piszczkiem. Nie wspomnę nabitych rąk Helika i Rapy i z goła odmiennie ocenionych, które miały decydujący wpływ na ostateczne wyniki. Rzną czarni Cracovię równo! No ale jest na to lekarstwo. Poprawa skuteczności. Czasami musi być ona stuprocentowa. No ale to niestety nie jest zawsze możliwe.
P.S. Nie mogę przemilczeć - Węgrzyn to dramat! Jak taki ktoś może być komentatorem to nie wiem....

Zaloguj aby komentować

ZET

Na ich usprawiedliwienie jest tylko tyle, że nie mają na Varze Houston, a w sumie ten z Górnika na linii spalonego został tylko jedną nogą, a Dytiatiev był na linii całym ciałem. Choć to głównie usprawiedliwienie sędziów na boisku, którzy muszą podjąć decyzję w ciągu ułamku sekundy. Na powtórkach w TV już było widać, że jak jest spalony to jakiś trudny do uchwycenia. Nie wiem czy sędzia liniowy pokazywał tego spalonego czy nie? Bo w sumie jest tak, że jak oni na Varze nie są pewni, że sędzia popełnił błąd to po prostu zostaje decyzja sędziego. I to w sumie bardzo ważne czy sędzia liniowy pokazał czy nie? Jak nie pokazał i Var zareagował jak się okazało błędnie to skandal, bo jak nie potrafią tego na 100% stwierdzić to nie powinni ingerować. Bo Sławek co prawda jako jedyny stwierdził, że spalonego nie było (Baszczyński i Murawski twierdzili, że był minimalny, a prowadzący nic nie mówili), ale od razu tłumaczył sędziów, że oni na VAR nie mają Houston. Druga sytuacja to jak Rapa dostał z łokcia w polu karnym i się wywrócił. Sławek stwierdził, że Rapa dodał wiele od siebie, więc to uderzenie nie spowodowało upadku i tu wracam dla porównania do sytuacji z Niezgodą jak graliśmy z Legią, który jak sam Sławek twierdził też dodał wiele od siebie i tam mówił, że karny był, choć przecież Niezgoda wywrócił się dopiero wtedy jak go Jablonsky już nie trzymał. I tak to właśnie wygląda, Niezgoda dodał wiele od siebie jest karny Slawek mówi, że OK, Rapa dodał wiele od siebie karnego nie było i Slawek mówi, że też OK, bo dodał wiele od siebie i to na pewno nie spowodowało upadku. Dobrze mu Twarowski powiedział, że więc po co zawodnik Górnika to zrobił? Że w jakimś celu uderzył Rapę przecież. Byłem też ciekawy tego starcia Piszczka z obrońcą Górnika, gdzie Piszczek się przewrócił, bo oglądałem powtórkę z tyłu i nie wyglądało to tak, że Piszczek coś udawał tylko faktycznie to starcie spowodowało upadek, nie wiem czy to tak było do końca zgodne z przepisami. Ale tego nie pokazali i faktem jest , że Ukrainiec strzelił gola prawidłowo i okradli go z tego, że powinien zostać niekwestionowanym bohaterem tego meczu!

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Komentarze

To są niektórzy piszący bzdury na tym forum
post:
CRACOVIA
Kompromitujesz się ty a nie Cracovia
post:
CRACOVIA
To Ty kurczaku na drugą stronę błoń ; bo cieszy Cię przegrana Cracovii !
Nie podobają mi się takie spiskowe historie. Wiadomo, że mecz pucharowy to wielki wysi...
- Nooo... .
- aaa, tylko hebrajskie?
ktora nie uwzglednia polskich liter.
totalna glupota co niektorych tu piszacych. Jeden pisze wstyd na cala Polske. Tak jakby...
post:
CRACOVIA
spieprzaj na druga stronę błoń!
Kompromitacja ,1 strzał na bramkę, na to patrzyła cała Polska .Dziwota że Cracovii mecz...
Jesteście poje...ni. Tak musiało się skończyć gdyż stoimy przed historyczna szansa zdo...
Żenada wstyd teraz na całą Polskę
- Meczyk ułożony jak talala. Kto widział, to nie uwierzy, że łapiąca formę Cracovia bę...
Ja wiem, że to jebana legła ale takie byki to żenada !!!!
Kto krył tego żołdaka Pekharta
Mamy niepowtarzalną szansę na pierwszy puchar. Jako że nic nie przychodzi łatwo, troch...
Wiedząc, że on jest na w wozie Var i widząc, że raczej przy tych bramkach było wszystko...
Myślę, że Marciniak jak zawsze jest przeciwko Nam, wyjątkowo w tym meczu mógł być w 1%...
Siplakiem to dobry zawodnik gra dobrze na boku obrony i na skrzydło też potrafi, ale pi...
super tempo, intensywnosc i walka. tak trzymac!
Walczyli o każdy metr boiska i jest świetny wynik po świetnej grze:) Wielkie brawa! P....
A ten pajac na boisku gwizdał wszystko i ustawicznie się nabierał na symulkę tego kurdu...
To było coś niesamowitego , brawo ,pokonanie takiego przeciwnika , w takim rozmiarze no...
Ta men-a na WAR co on tam chciał znaleźć żeby nie uznać bramek pierwszej i drugiej. To...
Ganiłem Wdowiaka w poprzednich meczach więc żeby być sprawiedliwym dzisiaj muszę go poc...