Terazpasy.pl / Piłka nożna / Mecze / Ekstraklasa / Liga: Zawisza – Cracovia 0:3 (0:1) – Efekt "nowej miotły" - zobacz skrót meczu

• 0-3 – 80 min. - Damian Dąbrowski – strzał z 12 metrów

Cracovia: Deleu, Sretenović, Polczak Marciniak – Covilo, Dąbrowski – Rakels, Budziński (89 Kapustka), Dialiba (68 Zjawiński) – Jendrisek (90+1 Ortega)

Rezerwowi: Stępniowski, Rymaniak, Polczak , Kapustka , Wdowiak, Cetnarski, Ortega

Trener: Jacek Zieliński

Zawisza: Sandomierski, Ziajka, Marić, Micael, Wójcicki – Drygas (61. Świerczok), Majewski – Alvarinho, Mica, Pawłowski – Barisić

Trener: Mariusz Rumak

Żółta kartka: Polczak, Budziński, Marciniak, Dąbrowski

LINK: Skrót meczu Zawisza – Cracovia 0:3 (0:1)

W porównaniu z poprzednim meczem ligowym z Pogonią Szczecin w wyjściowym składzie Cracovii nastąpiły dwie zmiany. Miejsce Mateusza Wdowiaka i kontuzjowanego Krzysztofa Nykiela zajęli Deleu i Erik Jendrisek, który zajął pozycję wysuniętego napastnika.

Tuż po pierwszym gwizdku Zawisza zdecydowanie zaatakował, ale poza niecelnym strzałem Alvarinho z linii pola karnego nie stworzył większego zagrożenia pod bramką Cracovii. Piłkarze Cracovii próbowali kontratakować i dość łatwo wyprowadzali piłkę w okolice pola karnego. W miarę upływu czasu mecz się wyrównał, a gra toczyła się najczęściej w środkowej strefie boiska.

W 22. minucie pierwszą okazję do interwencji miał Krzysztof Pilarz, który pewnie złapał piłkę po groźnym uderzenia Pawłowskiego, które zakończyło szybką kontrę gospodarzy. W 35. i 37. minucie bramkarz Pasów ponownie znakomicie interweniował najpierw po strzale Pawłowskiego, a chwilę później po uderzeniu głową Micaela.

Co nie udało się piłkarzom gospodarzy pięć minut przed przerwą zrobili zawodnicy Cracovii! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Marcina Budzińskiego, piłka do Miroslava Covilo, który strzałem głową tuż przy słupku posłał piłkę do bramki! 1:0 dla Cracovii!

Przerwa: Twierdzenie, że Cracovia była w pierwszej połowie zespołem lepszym byłoby sporą przesadą. Gospodarze znacznie dłużej utrzymywali się przy piłce (61%) i częściej strzelali – 7 strzałów, w tym 2 celne. Piłkarze Cracovii grając bardzo uważnie w obronie i nie dali zepchnąć się do głębokiej defensywy. Łatwo wyprowadzali piłkę z własnej połowy i wykazali się znakomitą skutecznością, bowiem bramka Covilo padła po drugim strzale Pasów, który był zarazem pierwszym celny uderzeniem na bramkę Zawiszy.

W drugiej połowie obraz gry niewiele się zmienił. Zawisza częściej atakował, a Cracovia rozsądnie się broniła uniemożliwiając rywalom stworzenie klarownej sytuacji do wyrównania.

W 64. minucie Cracovia wykorzystała błąd bramkarz Zawiszy, który wybił piłkę wprost pod nogi Dialiby. Senegalczyk przyjął piłkę i natychmiast strzelił obok rozpaczliwie interweniującego Sandomierskiego! 2:0 dla Cracovii!

Cztery minuty po zdobyciu bramki Dialiba opuścił boisko a jego miejsce zajął Dariusz Zjawiński. Pięć minut po wejściu na boisko Zjawiński mógł podwyższyć prowadzenie Pasów, gdy po znakomitym prostopadłym podaniu Adama Marciniaka znalazł się sam na sam z Sandomierskim, który uratował swój zespół przed utratą bramki. Minutę później bliski podwyższenia był Mirosław Covilo, który po dośrodkowaniu Rakelsa strzelił głową w poprzeczkę. Po kolejnychu kilkudziesięciu sekundach mocno i celnie uderzył Marcin Budziński, ale bramkarz gospodarzy świetnie interweniuje.

Nagrodą dla Cracovii za znakomitą grę po zdobyciu drugiej bramki była akcja z 80 minucie w której Dąbrowski przejął piłkę przed polem karnym i po krótkim, efektownym rajdzie zdobył trzeciego gola dla Pasów! 3:0!

Po chwili mogły paść kolejne gole dla Pasów! W 82 minucie Rakels uderzył potężnie z 10 metrów, ale piłka trafiła w słupek. Dwie minuty później z linii pola karnego uderzył Budziński, Sandomierski odbił piłkę, którą dobijał Jendrisek, ale i jego strzał zdołał jakimś cudem obronić bramkarz gospodarzy...

Koniec meczu! Znakomity debiut w Cracovii nowego trenera Jacka Zielińskiego! W drugiej połowie Cracovia całkowicie zdominowała rewelacyjnego w tym roku Zawiszę i przywozi komplet arcyważnych i w pełni zasłużonych punktów do Krakowa!

cdn.

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

"Efekt nowej miotły"

Tytułowy "efekt nowej miotły" to bardzo ciekawe zjawisko wręcz rzadko spotykane w czołowych ligach, a u nas co chwilę. Naszego obecnego trenera gdy pracował w Ruchu po przegranej 6-0 zmieniał Kocian, który w Ruchu przez jakiś czas robił furorę i skończył ligę na 3 miejscu (!) w tamtym sezonie, ale potem i jemu zaczęło źle iść, więc zmieniono na Waldemara Fornalika. Pogoń stała słabo więc zatrudniono Wdowczyka, zaczęło mu iść, ale przestało w pewnym momencie, przyszedł wspomniany Kocian, który zrobił 3 miejsce w Ruchu w tamtym sezonie, ale choć początek miał dobry (7 punktów w 3 mecze w tym wygrana z Legią u siebie) to jednak nie było, aż tak dobrze jak w Ruchu i po jakimś czasie (stosunkowo dość szybko) zaczęło mu iść źle, Pogoń słabo punktowała i przyszedł Michniewicz za Kociana i nagle 3 wygrane pod rząd! I niech to ktoś racjonalnie wytłumaczy? U nas teraz niektórzy jeszcze powiedzieli, że doświadczony trener Zieliński zastąpił amatora Podolińskiego i dlatego tak, bo doświadczony trener poukładał itd., ale specjalnie przywołałem przykłady gdzie doświadczonych trenerów zastępowali doświadczeni trenerzy i znów przychodzili za jakiś czas doświadczenie trenerzy i historia z "efektem nowej miotły" się powtarzała. Trochę wychodzi na to, że ci co mówią, że zawodnicy rządzą klubami w Polsce i zwalniają trenerów kiedy im się podoba, czyli kiedy trener sie im przestaje podobać to przynajmniej ciut racji chyba mają. No chyba, że mamy takiś jakiś trenerów, że nie potrafią dłużej popracować z drużyną by były efekty lub jedno i drugie, czyli i zawodnicy rządzą i trenerzy są tylko na krótki okres. W dobrych ligach zagranicznych jak ktoś prowadzi druzynę 2-3-4 lata to normalka i nie jakiś duży wynik, a raczej mały, u nas jak ktoś tyle prowadzi to już, ale dłuuuuugo. U nas częściej 3 trenerów jest w czasie jednego sezonu w klubie niż w dobrych ligach ktoś prowadzi zespół mniej niż sezon.

Zaloguj aby komentować

Z pamiętnika opsona...

Dzień 106

Drogi pamiętniku, mam dla Ciebie kilka nowych wiadomości. Po wielu listach, emailach oraz akcjach protestacyjnych jakie prowadziłem na ul. Wielickiej udało się zwolnić dotychczasowego trenera i zatrudnić prawdziwego fachowca - Jacka Zielińskiego! Tak wiem, nie jest to szczyt moim marzeń ale niestety Pan Wojtek jest zajęty walką o Ligę Mistrzów z Widzewem. Udało się! Wygraliśmy ważny mecz! Walczyliśmy jak gladiatorzy! Jak Lwy! No niemal jak stado surykatek, które broni dostępu do swego gniazda przed drapieżnikiem! Nawet Adaś Marciniak pokazał klasę, zagrywał piętą, biegał, skakał i co ważniejsze... nie starał się lobować bramkarza! Łzy ciurkiem leciały mi po twarzy gdy siedząc przed telewizorem popijałem mus truskawkowy z domieszką sfermentowanego soku jabłkowego.

Druga sprawa jest taka, że Pan Wojtek rozgromił, rozbił, no po prostu rozniósł Chojniczankę 1:0! Kolejny wielki krok w walce o LM zrobiony! Analizowałem też porażki drużyn Pana Wojtka i już wiem dlaczego do nich dochodziło. Chodzi o koniunkcje planet i ustawienie ich w poszczególnych dniach cyklu. Za każdym razem, gdy drużyny Pana Wojtka grały w momencie gdy Jowisz i Saturn znajdowały się w opozycji do Marsa i Wenus przegrywaliśmy lub dochodziło do remisu. Nasi zawodnicy byli wtedy mniej skupieni na grze i rzadko wracali na swoje pozycje. Właśnie jestem w trakcie pisania oficjalnego protestu do PZPN, do Bońka i do premiera RP aby tego typu sytuacje nie miały już miejsca. No przecież to skandal żeby nie zwracać na to uwagi!

No to odrzyli

Rzygać się chce. Kółeczko wzajemnej adoracji. Malec znowu w autokarze z grajkami i materiały z terazpasy.tv welcome to. Piłkarze pokazali, że jednak mogą grac na jako takim poziomie. Komitywa przeciwko trenerowi świętuje na całego. Licze, że nowy trener da wam tak w kość że jeszcze zatęsknicie za Podobińskim. Albo w końcu dotrze do niego jakie porządki panują w klubie i wywali w piździec tych patałachów którzy niszczą Cracovie w imię własnych interesów.

NożownikNH/Opson

To trenera Stawowego też nie szanujesz, bo się znalazł tuż przed strefą? I Hajdo jadąc do Lubina miał mecz, którego nie wolno było przegrać. Z drugiej strony który trener w Cracovii nie był kiedyś w strefie lub blisko strefy spadkowej? Chyba już byli wszyscy co pracowali w Cracovii.

Koledzy kibice

NożwonikNH piszę to samo co Opson, więc to pewnie następne konto Opsona obok Wojtka_Wąsacza. Nawet tu kiedyś ktoś pokazywał przykład takich samych charakterystycznych zwrotów. I nie jednego tylko dwóch czy trzech. Najpierw używał go jeden, a potem drugi. Chodziło o to jak nazywali Podolińskiego i jak go mieli żegnać w przypadku porażki i zwolnienia. Opson się tłumaczył, że to zbieg okoliczności:))) On chyba myśli, że jest taki sprytny, a reszta to debile, a tak naprawdę jest odwrotnie:) Też czytając forum od jakiegoś czasu podejrzewałem, że Opson to NożownikNH, bo, że Woijtek_Wąsacz to jestem niemal pewny. Jeszcze było parę kont co można by podejrzewać, czy to nie Opson, bo też pisali, tylko o Podolińskim. A pojawili się na forum jakoś w marcu i teraz ich już nie widać. Może to była taka akcja Opsona, jak wtedy gdy Podoliński zmienił system i gdy to pisał, że to dzięki niemu, bo wywierał komentarzami presję na trenerze:))) Teraz wywierał presje na Filipiaki kometarzami z multikont:)))

NożownikNH

Zabawny jesteś, a twoje wypowiedzi przypominają takie zamknięte koło. Dwie sprawy:

1. Dajesz przykład Jose Mourinho, a jedyna osoba, która wielbi tego trenera to opson więc człowieku - pisz pod swoim nickiem :)

2. Spodobał mi się ten tekst "Żaden trener który sprowadził Cracovię na granicę strefy spadkowej nie będzie miał u mnie szacunku (jako trener). ŻADEN" - Z tego wynika, że Stawowy w poprzednim sezonie też stracił wszelki szacunek bo odszedł zostawiając nas na 14 miejscu o włos od spadku :D

Zabawne co? ;]

kulek

Nawet jeśli tak było to teraz nie ma to już żadnego znaczenia. A trener nie może być szefem wszystkich szefów narzucający drużynie 100% swoich racji. Współpraca trenera z drużyną musi być obustronna. I to nie jest to że zawodnicy są jak panienki, to jak najbardziej normalne że 18 facetów może się w wielu sprawach nie zgadzać z trenerem. Trener powinien z drużyną na ten temat rozmawiać, szukać kompromisów. Podoliński był dobrym merytorycznie teoretykiem, jego sztab dobrze przygotował drużynę pod względem kondycyjnym, ale on sam kompletnie nie potrafił wydobyć z kadry tego co najlepsze. Tej jego taktyki oni nie umieli grać najwidoczniej.

Jak myślisz, dlaczego wszyscy zawodnicy zawsze dobrze wspominają Jose Mourinho nawet wiele lat po zakończeniu współpracy? Właśnie dlatego, że nie jest zarozumiałym bucem - ale także przyjacielem zawodników. I zawsze z nimi współpracuje, pyta o zdanie - nigdy nie narzuca z góry swoich wytycznych bez porozumienia z drużyną.

Nozownik posrało cie

Nie widzisz kurwa ze kolejny raz te panienki zwalniaja trenera? tu nie chodzi kurwa o podolinskiego etc. tylko o fakt iz jest to raz nastepny !!!!! Ja nie wiem co sie tam kurwa dzieje ale powinno sie to towarzystwo rozpierdzielic do konca

ELVIS

Żaden trener który sprowadził Cracovię na granicę strefy spadkowej nie będzie miał u mnie szacunku (jako trener). ŻADEN

NożownikNH

Zastanów się " scyzoryku " jakich słów używasz pod adresem byłego ale NASZEGO, CRACOVII trenera !!! Ty sam się zeszmaciłeś takim komentarzem.

I o co się pienisz?

Podoszmata nikogo już nie obchodzi. Jej już nie ma od 6 dni, i bardzo dobrze!

Bardzo dobra gra Cracovii.

Trener Zieliński dobrze to poukładałale jak sam mówi że żadnych cudów nie zrobił kondycja to zasługa podolińskiego i chwała mu za to. Bardzo mile mnie zaskoczył Zjawiński, ktoś powie że miał sam na sam i na pustą bramkę i nie strzelił, ale jego gra wyglądała fajnie i samo to że w krótkim czasie miał te dwie okazję to cieszy. Przyjdzie czas że się odblokuje. Najważniejsze że dochodzi do tych okazji. reszta też perfekcyjnie może tylko Jędrisek troszke odstawał ale zrobił najważniejszą żecz wymusił błąd na Sandomirskim dzięki czemu zdobyliśmy drugą bardzo ważną bramkę.

ZET

Można oczywiście strzelić kilka żartów, że Zjawka tradycyjnie miał okazje i nie strzelił ale fakt jest taki, że zrobił dobrą zmianę :) Fajnie to wyglądało... jeszcze poprawi szybkość i może coś z tego będzie :D

Widać jak na dłoni,

jaki zamiar kierował naszą drużyną,i tego wymuszania zmiany trenera już nic nie zmieni.Ale obiektywnie patrząc to trener odpowiada za wyniki i jeżeli nie jest sobie w stanie poradzić z taką sytuacją to moim zdaniem powinien odejść sam.Nie ma co płakać mleko się rozlało i trzeba zrobić wszystko aby zmazać to niepowodzenie.W innym przypadku to nas kibiców można będzie porównać do zgrai płaczków którzy zwycięstwo potrafią przekuć w porażkę.Dajmy szansę sobie i klubowi może to jest kluczowy moment do przebudowy drużyny.skończmy z oceną prezesa bo to on rozdaje karty i ten klub istnieje dzięki jego kasie.

...

Wazne 3 pkt tak czy inaczej!
Bardzo sie z nich ciesze ale cala reszta mnie wkurw..a

Opson..ik

Gdzie jestes???? Jakos Nic nie piszesz ? Nie ma trenera Podolinskiego to nie masz na kim sie wyrzywac???
Nie sadzisz, ze to pilkarze sa prze babami bez ambicji do gry a nie wszelkie dzialanie poprzedniego trenera? (Nie umńiejszajac obecnemu trenerowi Zielinskiemu)
Siedzisz w domu czy juz jedziesz do Lodzi na mecz z Chojniczanka?

Opsniku

Czytaj ze zrozumieniem!!!!!
Mowie ze to pilkarze wszystkim steruja.
Szkoda mi trenera Podolinskiego i tyle! Mam nadzieje ze mu sie pouklada i to doswiadczenie go czegos nauczylo!

A kogo interesuje co robi twoj ukochany trener ! Sadzisz sie do mnie ze mowie o Podlinskim a sam placzesz prawie co post za Wojtusiem hipokryto!!!!

Opson

No i wygraliśmy wyjazd 0-3 grając cały czas w 11 na 11, a nie przez 85 minut w 11 na 10 jak to było wtedy na Śląsku.

Natus Pugnando

Oczywiście pogratulowałem nowemu trenerowi, tylko że pod innym newsem. Konkretnie tutaj:

Nie wiem czego się czepiasz złośliwcze, ale w sumie to wali mnie to typowe dla takich co zakładają kilka kont po zblokowaniu tych prawdziwych. I rozbraja mnie ten płacz po Podolińskim. Kogo ten facet w ogóle jeszcze obchodzi? Wygraliśmy wyjazd 0-3 po raz pierwszy od jesieni 2013, a ty jeszcze pierdzielisz jakieś smuty. Płakać to można po Wojtku, ale nie po Podolińskim :) A w środę tylko 3 pkt.!

Super...

Bardzo sie ciesze ze zwyciestwa !!! Wazne 3 pkt !!! Ale....
Lzy, rozpacz i smiech mnie ogarniaja jak widze co sie dzieje !!!!!!!!!
Pier...e pilkarki zwolnily trenera !
Bo co ??? Nauczyli sie grac w pilke w 4 dni??? Nagle wiedza co to pressing? Wiedza co to zespol i druzyna?
Szanuje trenera Zielinskiego ale nie moze byc tak , ze te łby wszystkim steruja !!
Tak nie moze byc , ale jak widac tak wygada pilka.... A szkoda

Zobaczymy jak bedzie w srode ?

Tak czy inaczej ciesze sie z 3 pkt ale jestem wkurwio...y ze tak wyglada sytuacja ze pilkarze nie moga grac na 100 % bez wzgledu na trenera tylko ze wzgledu na swoje umiejtnosci!
Do rezerw albo siedziec w domu bez wyplaty i lepic pierogi na obiad - uciac wyplate i niech kurwa patrza jak inni graja!

Wkurwi..y jestem ale nie moze tak byc, ze to pilkarze - sorry pilkarki /baletnice dyktuja warunki jak ma wygladac liga i nasz Kochany klub!!!
Cracovie tworza kibice , ludzie zwiazani z nia przez cale zycie a nie pilkarze na kontrakcie ! Kiedys grali ludzie z Krk , wiedzacy co to znaczy grac w Craćovii!! A teraz? Ehhh dramat ale tego nie zmienimy!

Nie podmiecajcie sie, ze zagrali super bo tak umieli i mogli wczesniej tylko - sie im kur.a nie chcialo!!!! Grrrrr
Przejrzyjcie na oczy !!!!!

Zwycięstwo!

Wynik i gra zespołu cieszy bo w końcu poza znakomitym przygotowaniem fizycznym doszło coś jeszcze. Zgadzam się jednak z większością wypowiedzi - też mi się wydaje, że kilku piłkarzy sobie wyrzuca trenera gdy już ma go dość i właśnie tą grupę trzeba rozbić i pozbyć się ich z klubu. Jeśli nadal mamy bielmo na oczach i nie wiemy kto do tej grupy należy to wystarczy przeanalizować sobie kilka ostatnich sezonów i poczytać składy :)

Mimo tego dobre ustawienie - 4-5-1 jest idealne na naszą ligę.

ZIELIŃSKI

Padwiński, Buczek, Kuczek,Kobylański, Bartoszewski, Gębura, Stefanik, Porębny, Janowski, później Kukiełka, Tyburski i Kucharski.
Tak się potoczyły kibicowskie losy - mecze przy al. Niepodległości 2 w Tarnobrzegu w latach 80-tych, a od 1998r. Cracovia.
Pamiętam Pana z gry w pomocy w Siarce kiedy jako mały chłopak odwiedzałem stadion w Tarnobrzegu, a dziś życzę powodzenia z MOJĄ Cracovią.

no i oczywiste stala soe oczywistosc

Jw. To kolejny raz kiedy te kurwa matoly pokazuje kto rządzi w klubie.....piłkarzyki..... Ja to po tym meczy mimo wszystko uciął pieniadze przywileje chuje muje bo kolejny raz zwolnili trenera i robią co chca i wydaje im sie ze są panami sytuacji!!! Gratulacje????? Jedynie trenerowi !!!nie wkład do koszulek ... To jest kpina!!!!!mam nadzieje jak to kolega poniżej napisal ze trener upierdoli starszyznę .... Szkoda gadać...... Uroki ekstraklasy!!!!

cybbis

No na pewno zraził i na pewno popełnił błędy, bo inaczej dalej by był trenerem. Ale możliwe, że też zraził, bo młodzi zaczęli grać w podstawowym, wiec niektórzy musieli usiąść na ławce. Choć Wdowiak grając od początku też wiele razy dobrze grał, w wygranych z Piastem i Lechią miał duży udział. Szczerze mówiąc myślałem, że on wyjdzie w podstawowym, a Rakels będzie grał na ataku, bo w meczu z Pogonią grał i na boku i na ataku i lepiej mu szło na ataku niż Jendriskowi. Bo Kapustka, że będzie siedział na ławce można było się domyślać po tym co mówił trener Zieliński, który powiedział coś takiego jakby Budziński z Kapustką mieli rywalizować o skład. Więc wiadomo było, ze raczej zagra Budziński na pozycji środkowego ofensywnego pomocnika.

Kibic 1995

Piszę, bo trochę żal tych młodych. Wdowiak za tydzień matura; tak, że na poważnie do składu mógłby wrócić pod koniec rozgrywek. wiadomo że wina Podolinskiego polega na tym że zraził część zawodników. Nawet tych, których sprowadził do zespołu.

cybbis

Masz rację, ale jak Podoliński wpuszczał tylko z ławki młodych to były lamenty dziennikarzy, zwłaszcza redaktora Stanowskiego, gdzie młodzi, dlaczego nie grają po 90 minut, więc zaczął wpuszczać, potem były lamenty na system, więc zmienił. W sumie nic mu to nie dało i tak się wyłożył, równie dobrze jakby nie słuchał ekspertów gorzej by na tym nie wyszedł, a kto wie może i lepiej. Choć jak ich zaczął słuchać to mogło też znaczyć, że się pogubił w tym wszystkim.

Kibic 1995

Nie zgadzam się ;) Była jedna fundamentalna zmiana - zagrali "starzy wyjadacze". Czyli nowy trener zrezygnował z tego za co chwalono Podolinskiego (Kapustka, Wdowiak). Mam nadzieję, że Zieliński jest na tyle doświadczonym trenerem, że wie, że na "wdzięczności" piłkarzy" daleko nie zajedzie, tylko kilku najbardziej roszczeniowych wyp..li przy najbliższej okazji.

kulek76, charli

Trochę to tak wygląda, w tamtym sezonie przegrana z Piastem 1-5 potem zmiana parę dni mija i na wyjeździe wygrana 1-2. Teraz u siebie przegrana 0-1, zmiana trenera parę dni mija i wygrana na wyjeździe 0-3. Wczoraj w sumie w porównaniu do meczu z Pogonią zmian nie było z dużo, zagrał Deleu za Nykiela, Rakels znów na skrzydle, a Jendrisek na ataku. No i jeszcze Dialiba grał od początku, a Wdowiak nie zagrał wcale. Pierwsza bramka wrzutka na Covilo, czyli to co było praktykowane wcześniej, akurat Budziński dobrze zacentrował, a Covilo perfekcyjnie wykończył i pierwszy strzał w bramkę i od razu gol, potem błąd bramkarza, podał Dialibie ten dobrze to wykorzystał i drugi strzał i drugi gol, czyli skuteczność 100%. A zawsze w tym sezonie jak byliśmy skuteczni to były wyniki, zwłaszcza jak nie było błędów w obronie lub tam zdarzył się jeden. W sumie do 0-2 gralismy bardzo podobnie jak wcześniej, jedynie chyba trenera kazał więcej grać bokami. Jak tylko tyle trzeba było zmienić to Podoliński powinien sobie pluć w brodę:) Przy 0-2 zaczęliśmy grać bardzo dobrze, sytuację się mnożyły. Nasi grali na luzie, Zawisza chyba był w lekkim szoku, że przegrywają u siebie z nami 0-2. Dobrze jakby teraz zaczęli serie w druga stronę:) No i dobrze by było wbić kolejny gwoźdź GKS-owi Bełchatów u siebie.

popieram

święte słowa..

Brawa dla trenera...

...wpierdol dla starszyzny z drużyny...pokazali,kto i kiedy decyduje o tym,kiedy ma trener odejść,to jest miazga.Jeśli się utrzymają,mogą znowu próbować w nowym sezonie swoich sztuczek,chyba że trener ma łeb na karku i ich szybko wypierdzieli.Uważam(tych starszych)za kary godne,żeby sobie drwili z nas kiboli,z właściciela,od którego biorą pieniądze i od tych wszystkich,których wizerunek i dobro klubu,leży w sercu.
Na marginesie(do nie których)dajcie Hiszpanowi przepracować okres przygotowawczy,wtedy możemy w polemikę wejść.

Przyjeżdżam z roboty, -> siadam na kompa, patrzę i nie wierzę! :-)

Wygrywamy 3:0 na wyjeździe, to jakiś cud! Ciekaw jestem kiedy ostatni raz wygraliśmy różnicą trzech bramek wyjazdowy mecz? trzeba sprawdzić w kronikach:D Panie trenerze gratulacje i niech Pan przebudowuje drużynę, krok po kroku,patałachów pogonić.

normalny zbawiciel

czyli wiadomo o co chodzilo pilkarzom to nie mogli jakas petycje napisac do prezesa a tak przejebali szanse na pierwsza 8 deleu znowu na poczatku przy nowym trenerze gra ok a wiadomo co bylo potem no i miro wrocil do swojego poziomu pozatym ok pozdro z holandii a ja mam poniedzialek wolny hihi

Jozek Po Trawie

wiliam aleksander

ehehe

swieto krola mlody.ja mam wolne od 17lipca i sie nie chwale platne.chorobowe cudowny kraj. pozdro.hehe

HAHAH

Chce mi się śmiać z co po niektórych - wcześniej co to za "trener" Zieliński a teraz nagle "gratulacje Panie trenerze Zieliński".
Dajmy czas Panu Zielińskiemu, bo to jeden z najlepszych polskich trenerów i zobaczymy co z tego wyjdzie jak zrobi swoje porządki po sezonie.
Myślę, że będzie dobrze jak nie bardzo dobrze.
Powodzenia Panie trenerze Zieliński.

007

daj spokuj nie czepiaj sie kazdy moze sie miec swoje zdanie cieszmy sie bo ostatnio malo bylo takich meczow.teraz bedziemy spiewac sparta walczyc jak craxa

:)

Wreszcie milo bylo patrzeć jak przewyższamy przeciwnika pod kazdym względem. Bardzo solidnie obrona, zwlaszcza stoperzy. Brak Rymaniaka to więcej niż dobre pociągniecie. Generalnie, oby tak dalej!

hehe

tak sie zjaralem ze mi sie ujebalo ze cracxa 3-0 z zawisza.brawo panowie wiara czyni cuda a moze nowy trener i nowi zawodnicy sorry nie ma nowych zawodnikow.cos pieknego juz nie moge doczekac sie belchatowa.BRAWO CRACOVIA BRAWO TRENEZE BRAWO BO WIDAC BYLO DRUZYNE KTORA WALCZY.juhu panowie jest KUZWA

Co trener to trener .Gratulacje.!!!!

Szkoda ,że Podoliński amator nie wyleciał dużo ,dużo wcześniej .

DG-S

Pisząc "nie ich wina tylko trenera" miałem na myśli, że pomyślą jeszcze, że tylko trener winny złych wyników, a oni w ogóle nie mieli w tym udziału.

DG-S

Kolego proponuję nie popadać w hurraoptymizm, niektórzy po meczu z Lechią pisali, iż szkoda, że amator nie przeszedł wcześniej na grę z 4 obrońców, potem co było na Ruchu i z Pogonią każdy widział. Zresztą nie wiem czy ty też tak wtedy nie pisałeś. By się nie okazało, że grajki za pewnie się poczują i z Bełchatowem się skończy 0-0, bo pomyślą, że złe wyniki to nie ich wina tylko trenera i teraz to już będzie z górki. Kto wie czy tak nie pomyśleli po Lechii, że teraz z 4 obronie to już pójdzie...

Brawo!!

Dziś wszystko było, walka, prostopadłe piłki, dośrodkowania, gra z pierwszej piłki. Brawo dla trenera za odstawienie Żytki, Rymaniaka i brawo za sugestie, żeby przestali grać tymi długi piłkami. Możliwe, że zbyt pochopnie nazwałem zatrudnienie trenera Zielińskiego patologią, ale każdy pamięta Ruch i pewnie niektórzy słabą grę Lecha po pewnym czasie. Oby udało się tym razem!!

*

długimi*

Zjawinski...

Tobie chyba naprawde ta bramka nie jest pisana:/

hmm

To już wiemy kto de facto zwolnił Podolińskiego...
Jeżeli to fakt to pewnie szmaciarzami zostaną już do końca życia..

.......

JEEEEEEEEST !!!!!

ELVIS

swiete slowa - ja czekam az mnie ktos uszczypnie:) co wiecej - to mecz WYJAZDOWY