Terazpasy.pl / Piłka nożna / Mecze / Ekstraklasa / Liga: Legia - Cracovia 4:0 (3:0) - Lanie... - Zobacz skrót meczu

1:0 – 6 min. - Aleksandar Prijović

2:0 – 25 min. - Michał Kucharczyk, strzał z 25 metrów (rykoszet od Covilo)

3:0 – 33 min. - Nemania Nikolić, głową po rzucie rożnym

4:0 – 77 min. - Kasper Hamalainen, z 8 metrów

Cracovia: Sandomierski – Deleu (46 Polczak), Bejan, Wołąkiewicz, Wójcicki – Kapustka, Covilo – Wdowiak (46 Zejdler), Cetnarski, Jendrisek – Vestenicky (85 Pyrdek)

Rezerwowi: Stępniowski, Dialiba, Zjawiński, Zejdler, Polczak, Karaczanakow, Pyrdek

Trener: Jacek Zieliński

Legia: Malarz – Jendrzejczyk, Lewczuk, Rzeźniczak, Hlousek (85 Brzyski), Duda, Guilherme, Borysiuk, Kucharczyk, Prijović, Nikolić

Rezerwowi: Cierzniak, Jodłowiec, Kopczyński, Masłowski, Brzyski, Hamalainen, Broź

Trener: Stanislav Czerczesow

Sędzia: Jarosław Przybył

Żółte kartki: Deleu

Widzów: 24.061

LINK: Legia Warszawa – Cracovia 4:0 (3:0) – zobacz skrót meczu

W porównaniu z poprzednim meczem ligowym w wyjściowym składzie Cracovii nastąpiła jedna zmiana. Miejsce Pawła Jaroszyńskiego, który pauzuje za kartki zajął Deleu.

Fatalnie rozpoczął się ten mecz dla Cracovii. Już w 6 minucie po wrzucie z autu Nikolić podał do Prijovića, a ten z ostrego kąta pokonał Grzegorza Sandomierskiego... 1:0 dla Legii.  Dwie minuty później goście mogli zdobyć drugą bramkę, ale Nikolić trafił w poprzeczkę.

W 12. minucie kapitalną akcję lewą stroną boiska przeprowadził Mateusz Wdowiak, który przebiegł z piłkę kilkadziesiąt metrów i będąc w polu karnym wyłożył piłkę Mateuszowi Cetnarskiemu, który strzelił celnie, ale Malarz zdołał złapać piłkę. Trzy minuty później po indywidualnej akcji strzelał Bartosz Kapustka, ale piłka nieznacznie minęła bramkę.

Po początkowym naporze Legii Cracovia przejęła inicjatywę, przeniosła ciężar gry na połowę rywala i stwarzała sytuacje bramkowe.

W chwili, gdy Cracovia grała coraz lepiej Legia zdobyła drugą bramkę. Michał Kucharczyk strzelił z 25. metrów, piłka po drodze odbiła się od interweniującego Covilo i wpadła „za kołnierz” Sandomierskiemu. 2:0 dla Legii.. .

33 minuta i trzeci gol dla Legii. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Nikolić musnął piłkę głową, a ta po raz trzeci w tym meczu wpadła do bramki Cracovii. 3:0 dla Legii.. .

W 38. minucie żółtą kartką ukarany został Deleu.

Po strzeleniu trzeciego gola Legia zdominowała Cracovię i w krótkim czasie mogła zdobyć 2, 3 kolejne bramki.

Przerwa: Szybko stracona bramka nie podcięła skrzydeł zawodnikom Cracovii, którzy przejęli inicjatywę i mieli szansę na wyrównanie. Niestety pechowo (po rykoszecie) stracona druga bramka zmieniła obraz meczu i do końca pierwszej połowy Legia osiągnęła ogromną przewagę i mogła do przerwy prowadzić znacznie wyżej.

W przerwie meczu trener Zieliński dokonał dwóch zmian. Miejsce Deleu i Mateusza Wdowiaka zajęli Piotr Polczak i Łukasz Zejdler. Po tej zmianie Hubert Wołąkiewicz zajął miejsce na prawej obronie, a Polczak na środku.

W 52. minucie po strzale Guilherme z rzutu wolnego z 25 metr piłka zmierzała w górny róg bramki, ale Sandomierski kapitalną interwencją uchronił Pasy od straty czwartej bramki. W 66 minucie Nikolić uderzył z linii pola karnego, piłka uderzyła w Polczaka a następnie do Dudy, który z 10 metrów trafił w słupek. W 76. minucie po rzucie rożnym głową strzelał Covilo, ale piłka minęła bramkę.

W 77 minucie Hamalainen sprytnie ograł Polczaka i strzałem z narożnika pola bramkowego nie dał żadnych szans Sandomierskiemu. 4:0 dla Legii.. .

W 85. minucie boisko opuścił Tomas Vestenicky, a jego miejsce zajął debiutujący w Ekstraklasie Przemysław Pyrdek.

Koniec meczu...

cdn.

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Dużo fajnych komentarzy

Miałem obawy otwierając TP, jakie komentarze przeczytam.
A tymczasem bardzo dużo jest komentarzy, z którymi się zgadzam.
Podkreślających osiągnięcia tego sezonu.

Chyba coś jest w powiedzeniu, że Polacy są wspaniali w chwilach klęsk ;).

Wyniki 4:0 trafiały się nawet w finałach europejskich pucharów.
Na pewno nie udało się nastawienie Drużyny na mecz.
JZ mówił, żeby grać "odważnie i rozważnie", ale po szybko straconej bramce stało się to trudne.

Sezon jest intensywny, kadra wąska, o rotacji nie ma co marzyć. A kupno więcej niż 2-3 zawodników do pierwszej jedenastki w jednym okienku, to duże ryzyko.
Dlatego na puchary jeszcze powinniśmy poczekać.

Dużo jest narzekań na transfery, ale w przybyli w ostatnim okienku Bejan i Vestenicky rokują dobrze.
Oczywiście, że straty Rakelsa nie da się łatwo nadrobić.

PASY PANY
a mi się wydaje, że w ciągu najbliższych 3 lat wygramy z legią.

Zaloguj aby komentować

Gra

W tamtej rundzie graliśmy dużo po ziemi, dużo podań, kombinacyjna gra, w tym momencie gramy więcej długą piłką, co źle wpływa na wyniki. Brakuje Dąbrowskiego, no i kogoś takiego jak Rakels, który był skuteczny i piłka go szukała. Choć nie wiem czy przy takiej grze, gdzie więcej już chyba gramy długą piłką, Rakels by miał już tyle sytuacji i tyle strzelał, coś mi się nie wydaję. Następna sprawa jest taka, że nie ma zawodnika który gra lepiej niż w tamtej rundzie, wszyscy grają gorzej, są w gorszej formie. No może Wdowiak jedynie gra lepiej, choć on w tamtej rundzie rozegrał w sumie poniżej 70 minut na 8 meczy, więc trudno porównywać nawet.

Dziadostwo...

- za moich młodzieńczych czasów - w ubiegłym wieku - w drużynach krakowskich grali najlepsi z najlepszych. Ci, którzy przewyższali o głowę swoich rówieśników sprytem, techniką, zmysłem, ambicją - czy to już na podwórku czy to już na treningach. Teraz w drużynach ekstraligowych grają Ci którzy nie zabili się na piłce, chyba nie mieli innych pomysłów na życie i z braku laku chodzili na te treningi aż w końcu przyszedł czas, że zadebiutowali w piłce seniorów. Na ogól ich umiejętności są nikczemne, prawie nie czują piłki, nie potrafią się odpowiednio ustawić, ba... nawet z kilku kroków nie potrafią - tak jak w meczu z legią Cetnarski umieścić piłki w siatce. To jest ku...wa sztuka nie strzelić w takiej sytuacji bramki. Szok... zatem nie wymagajmy za wiele. Mamy takich kopaczy jakich mamy. Można powiedzieć, ze mogło być gorzej.Trza im kibicować bo kibicujemy Cracovii, ale zęby bolą jak się patrzy na indywidualne popisy naszych sportowców. Czasami myślę, czy oni nie oglądają meczów ligi angielskiej nawet nie tej z Premier a le tej z niższej ligi. Przecież nawet patrząc na te spotkania można sobie przyswoić pewne elementarne piłkarskie abecadło. Dobra... bo żółć mnie zalewa. Będzie lepiej... powodzenia!

Cracovia I tak PANY

Kazdy walczy o jak najwyzsze cele, kazdy zawodnik chce jechac na MS, europy, lige mistrzow, olimpiade i lige europy spelniac marzenia, poprostu wczoraj mecz nie wyszedl, krotka lawka, brak dobrego boiska do treningu, uwiezcie tak mysle ze walcza o puchary , po pierwsze rosnie ich wartosc, po drugie comarch lepiej jest zauwazony, lecz za darmo nic nie ma, mowielm sprzedac kapustke za 4 banki euro, i kupic 8-10 gosci po pol banki euro, jak sie chce to sie znajdzie, tak trzeba robic, kupowac , ogrywac i sprzedawac kupic 4 obroncow na maire hlouska, 2 napastnikow na miare nikolica dokladac ogrywac mlodziez, i tak w kolko, coz pozyjemy zobaczymy, Cracovia i tak Pany! ZIELINSKI 100 PROCENT POPARCIA!
W LEGII tak robia i zarabiaja pieniadze,
Filipiak nielubii ryzyka, tak jak w COMARCH bieze na staz , sprawdzai wyciaga za free perelki, tak chce rowniez w pilce, lecz tutaj sie tak nie da tyle w teamcie.

Balonik

mecz w Naszym wykonaniu słaby, a legia zagrała zajebisty mecz..
Niestety ale tym meczem można się przekonać ile Nam brakuje do takiej legii.
legia poukładana, z dobrym przygotowaniem fizycznym i taktycznym, a Nasze chłopaki widać że kondycyjnie słabo, bez pomysłu.
starali sie ale do legii brakowało duuuużżżżooo w tym meczu.
Niestety brakuje nam kilku dobrych graczy co robią różnice.
Ławka jest krótka.

Większość NAPOMPOWAŁA BALONIK i myśleli że puchary mamy na wyciągniecie ręki.
Mój dobry kumpel pasiak chciał się ze mną nawet założyć o tysia że będzie mistrz na co ja mu mówie: lepiej kup coś dzieciakom niż mi potem go wypłacić.

Mecz przegrany ale zostają jeszcze cztery i zobaczymy jak to się potoczy.

Zgadzam się z ZET'em, najpierw trzeba zbudować drużyne i mieć 18 dobrych równorzędnych piłkarzy, a potem walczyć coś więcej.

tak czy siak, ŻYCIE UŁOŻONE Z BIAŁO CZERWONYCH PASÓW.. :)

pozdrowienia dla pasiastej braci................................................................

Za wysokie progi!!!

Wynik bardzo dobry odzwierciedlający to co gramy i kim gramy. Ten wynik to żadna tragedia a raczej uświadomienie tym co na siłę chcą do pucharów. Bardzo dobrze się stało na puchary nas w tym momencie nie stać i obyśmy się do nich jakimś cudem nie dostali bo nadal jest szansa tylko po co? dla pośmiewiska po dwóch meczach? dla zaspokojenia ego kilku durnych kibiców i jeszcze głupszych dziennikarzy? Czy naprawdę nie widzicie że te puchary odbiją nam się czkawką. Powoli jeść małą łyżką powtarzam to setny raz a napinacze niech się palną w głupi łeb o betonową ścianę. Jak widać nie wytrzymali cyklu 3 dniowego a chcą równocześnie grać w lidze i pucharach. Teraz czas na wzmocnienie drużyny i solidne przygotowanie do następnego sezonu w tym i tak dużo zrobili może nawet za dużo. Grając w pucharach trzeba drużynę przygotowywać zupełnie innym cyklem na zupełnie inny czas po dwóch meczach okaże się że za wysokie progi wylot z pucharów i ręka w nocniku w lidze baty. Polskie drużyny już to przerabiały. Kto zawalił w tym meczu? było kilku takich tylko jaki sens jest im to wytykać jak Legia przewyższała całą naszą drużynę o dwie klasy. Zrobiła nam tym wynikiem wielką przysługę bo pewne plany trzeba zrewidować i cieszyć się tym co jest a nie bujać w obłokach.Głupim kibicom i tumanom dziennikarzom nigdy nie dogodzi. Bardzo mi się podobała wypowiedź Jacka Zielińskiego w stadionowym studiu weźcie sobie wszyscy napinacze te jego słowa do serca. A jeszcze bardziej reakcja Czerczesowa na głupie wywody Żelka przed kamerą C+ idiota bo tak można go (Żelka) nazwać pyta Czerczesowa po wygranym meczu 4:0 dlaczego Legia gra słabo i zdobyła tak mało punktów. To już był kompletny debilizm ze strony dziennikarza. Czerczesow się wkurzył zostawił go samego przed kamerą i odszedł a Żelkowi jakby ktoś w pysk dał i dobrze mu tak za debilizm trzeba płacić. Ja się cieszę że są w 8-mce i mam tylko jedno życzenie że by Zieliński postawił w przerwie na kondycję właśnie tak jak Czerczesow a będzie na to dużo czasu pod warunkiem że się nie załapią na puchary.

ZET

Ale Ty piszesz o tym co jest dziś, a do końca lipca kiedy zaczynają się eliminacje LE wiele można zmienić i pewno wielu zawodników sprowadzić. Kwestia podejścia do tematu.... że może jednak Filipiak by troszkę zmienił podejście i właściwie zainwestował pieniądze ze sprzedaży BK. Najważniejsze jest tylko teraz trzeba spiąć dupę i spróbować wywalczyć to 4 miejsce. Dać sobie w ogóle szansę. A do do mikrocyklu treningowego - dla mnie jasne jest że nie ma takiej możliwości żeby zawodnicy którzy są w naszym zasięgu (finansowym) grali równie dobrze co 3 dni - z pewnością co najmniej 5-6 zawodników musiało by rotować i siłą rzeczy w lidze i w LE musiały by grać dwie nieco różne drużyny. Na dziś pewno klub nie może sobie na to pozwolić, ale jakby wpłynęło troszkę kasy za BK? Inna gadka by była. Kwestia podejścia ZET, jadąc na minimalizmie ligowym to drużyna się zestarzeje, niektórzy pewno nie przedłużą kontraktów bo się nie dogadają z Januszem a i trener Zieliński nie jest wieczny. Ten dobry sezon trzeba wykorzystać na maksa. - niech on będzie bodźcem do jakichś poważnych zmian w końcu. Może w razie awansu Filipiak po prostu coś zrozumie

Opson

Ty dalej jesteś ślepy i zaślepiony tak samo jak twoim Wojtkiem! Czy ty nie widzisz że nie ma drużyny na puchary że ledwo skleją jedenastkę na ligę. W piłkę grałaś tylko pewnie na FIFA i u buka. Bo nie wiesz że na puchary jest zupełnie inny cykl przygotowań, że nie ma czasu na odbudowę kondycji która w tej chwili jest podstawą i koniecznością bo z meczu na mecz są słabsi! Jadą na oparach Podolińskiego. Tylko pieprzysz swoje tak jak z tym Wojtkiem. Chłopie nawet zarząd nie naciska bo wie o tym. Jaka kasa? jak się odpadnie po pierwszej kolejce! taka kasa może się odbić czkawką nie chcę się powtarzać ale gdzie tą kasę ma Osuch z Zawiszą? gdzie ją ma Ruch tonący w długach?

ZET

Czyli rozumiem że Lech wygrywając z Manchesterem City czy remisując z Juventusem parę lat temu był frajerem bo stracił dużo w lidze? Przecież to z tego powodu zatrudnili tego klauna Bakero w miejsce Pana Jacka. Tylko co z tego? Uważasz że liga jest ważniejsza..... To tak jakbyś wolał jeść szprotki z Biedronki od łososia! Skąd ma się wziąć kasa w Cracovii? Liczysz po tylu latach że przyjdzie tu bogaty inwestor i wszystko się odmieni? Że kompleks Filipiaka da nam parę mln euro rocznie? Że silna gospodarka pozwoli wyłonić nowych sponsorów w Krakowie? Chłopie, Ty tego możesz nie dożyć - ja w sumie też nie a piszesz o jedzeniu małą łyżką. Ja oczywiście zdaje sobie sprawę że szanse na awans do grupy LE są bardzo mętne nawet jakby zrobić transfery za 2 mln euro a tylko tam można zarobić na tym pieniądze - ale jak to mówisz, jeść małą łyżką. Niech na początek chociaż dwumecz pierwszej rundy elminacyjnej zagrają. A może jakiś cud się zdarzy....... w jakiej formie był Lech w trakcie poprzednich eliminacji? Katastrofalnej. Ale jakoś się udało. Oczywiście oni mieli łatwiej bo mieli pkt. w rankingu UEFA, Cracovia nie ma żadnych - można trafić na takie kluby jak Sevila czy Manchester United. Ale do czegoś trzeba dążyć... Nie można tylko wiecznie myśleć o tej naszej słabej lidze i jarać się 6 czy 8 miejscem w tabeli. To już Cracovia zdobyła wiele razy. Jedynym sposobem na poważne pieniądze jest granie w tej LE, i trzeba się spieszyć bo wkrótce ma być jeszcze trudniej

,,Napinka"..

Nie robiłem sobie zbytnich nadziei,bo wiem w którym miejscu jesteśmy i co gramy,ale po co te ,,obiecanki cacanki".Po co ta cała napinka,że przywieziemy punkty z Łazienkowskiej, i nie tylko zresztą stamtąd,po co to całe prężenie muskułów.Nie tylko przed Legią ale przed innymi meczami również.Ilekroć to robią nasi piłkarze i trener - zawsze dostajemy łupnia.Jest to regułą.Podpowiadam tym co obstawiają wyniki - jak nasi obiecują zwycięstwo - stawiajcie na przeciwników.Kasa murowana.Za podpowiedż możecie mi jakąś dychę odpalić.Będzie na oprawę albo na piwo!

Opson

Akurat Polczak wczoraj z jednej strony nim kręcili za bardzo, ale z drugiej dwa razy wybił piłkę zmierzającą w bramkę.

Opson

Tak wagon nie odjechał może być tak że po tej kolejce dalej będziemy na trzecim miejscu. Ale jest to wagon towarowy z twardymi dechami i lepiej do niego nie wsiadać bo można sobie kości po odgniatać!

meteor

Słaba podpowiedź, jakby tak było to bym tak stawiał i był obrzydliwie bogaty. Jesteśmy na trzecim miejscu, starej warszawskiej kurewce wyszedł mecz sezonu - a już tu wszyscy biadolą że sezon skończony, że Filipiak, że bramkarz, że Polczak i nawet że Budziński który dzisiaj nie grał. Nóż się w kieszeni otwiera jak się słyszy ten dekadentyzm. Ja pierd..... Wagon pucharowy jeszcze nie odjechał Panowie, a kto nie chce żeby Cracovia do niego nawet nie wsiadła i twierdzi że nie warto próbować jest naprawdę dziwnym kibicem. Bo trzeba wierzyć, i trzeba do niego wskoczyć choćby marnymi remisami 0:0 żeby ta drużyna została zapamiętana czymś wielkim w historii klubu. Być może to jedyna szansa żeby Kapustka jeszcze tu został, a jakby miał nie zostać to kontraktować za wpływy z jego sprzedaży 3-4 wartościowych graczy i samolot do Azejbejdżanu czy Kazachstanu nie będzie taki straszny. Dziś dupsko skopane, ale jutro też jest dzień....... Nie biadolić!

Spokojnie....

Myślę, że 6 miejsce mamy zapewnione....
A nie ukrywajmy, że to i tak wielki sukces!

Sezon można uznać za zakończony

Wszystko co dobre już było, teraz dograć młodych ograć i pomyśleć o wakacjach
A i może jakiegoś bramkarza na bramce postawić by wypadało
Największym szczęściem jest zakwalifikowanie się do pierwszej 8 bo z taką grą spadek byłby chyba nieunikniony.
Sie to wszystko rozsypało aż przykro patrzeć na tą kopaninie - nawet nie o wyniki chodzi ale gry nie ma żadnej.
Tak że emocje się skończyły teraz zobaczy się jak wystartują i w jakim składzie na nowy sezon.

Ciekawe....

Obstawiam, że ze dwa razy to minimum....

bramkarz

to fakt cala obrona tragiczna ale dobry bramkarz nie puszcza tyle goli na wyjezdzie Sandomierski nie mial jeszcze nigdy czystego konta poza tym jak chcemy zdobyc punkty na takim terenie to swietny bramkarz jest niezbedny zobaczymy co bedzie w Chorzowie ile razy znow wyciagnie pilke z siatki

NIE KOPMY LEŻĄCEGO

tak jak to napisał Mobi ( sorki pozyczam) !!!
Powtarzam w koło i tu tez napisze . Od lat od lat nie gramy o utrzymanie do k... nędzy!!!! Przestańcie płakać Człowieka szlag trafia tak jak i wszystkich ale dajmy spokój!!!! Szanse na podium sa nadal nie róbmy jaj !!!!! Trzeba to przyjąć na klatę i myslec o transferach!!! eh!!!!Ja tez myslałem ze powalczymy i bedzie cos z tego - mimo wszystko w piłke żeśmy grali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A nie dzida i do przodu!!!

SERCE ZAWSZE W PASY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POZDRO DLA NORMALNYCH!!

.

no znam realia wiem wiem...ale co mam powiedziec trzeba wierzyc!:)

Realiów...

...nie znasz? Czy sądzisz, że JF kupi kogoś klasowego, skoro teraz osiągneli ósemkę mistrzowską przeciętnym składem? W hokeju ma Mistrza Polski, a drużynę piłkarską ma, bo w biznesie to dobrze wygląda. Z taką kasą, to zawsze powinniśmy grać o Puchary. Mój znajomy, który siedzi w piłce jak mało kto, powiedział: "ósemkę osiągną, bo idą ma powerze z poprzedniego sezonu, ale jak się dostaną, z taką kadrą, skończą ma miejscu 6-8". Święte słowa.

transfery

beda takie jak zawsze marne obym sie mylil ale zycie nauczylo

....

Do boju Cracovia!

realia

Sandomierski jest dobrym bramkarzem i sporo zrobił dla drużyny ale dzisiaj trzy bramki obciążają jego konto.Wyszło w dzisiejszym meczu,że brakuje nam co najmniej czterech klasowych graczy.Inna sprawa,legii dzisiaj wszystko wpadało.,nawet bezpośrednio z kornera,(Nikolic nie dotknął piłki)

.........masakra......

z legia to chyba walkower przed meczem brac bo to jakas masakra ostatnie cudowne zwyciestwo to 2005!!!!!!!!!!!!!!!! na gre w obronie to sie patrzec nie da na nikogo nie mozna liczyc kazdy swoje doklada a tak marzylem o podium czy to jeszcze moze sie zdarzyc z taka gra jak dzis to niemozliwe

Nie kopcie leżącego

I to cały mój komentarz. Brak słów.

porazka

nawet grajaca cracovia w dolnej polowie tabeli nie przegrala tyle i trzeba dac na tace w niedziele ze nie bylo z 8-0 dobrze powiedzial komentator w c+ ze jesien w cracovii byla na wyrost na max a teraz jest norma jeden celny strazal w calym meczu to mowi wszystko jezeli marzymy o 3 miejscu to trzeba ruszyc dupy i spiac sie nie na maxa ale na super maxa bo zaglebie nie spi lechia tez nie lezy a nadzieja umiera ostatnia pozdro z holandii

mlody69

Ruch nie pokazał jak grać z ległą tylko po prostu legła zagrała w Chorzowie totalną KICHĘ !! Pisanie, że pokazano Cracovii jej miejsce też przesadzone: graliśmy w końcu ze zdecydowanie najlepszą - na tę chwilę - drużynę w Polsce. Bardzo dobrze - jeszcze przed tym meczem - stwierdził Trener Jacek Zieliński, że jak na swoją kadrę i tak Cracovia zajmuje doskonałą lokatę.....

...

Z żylety miało być, nie z żyły

...

Ci komentatorzy to chyba prosto z żyły byli. Słuchać się tego nie dało , oglądać tym bardziej. Generalnie to trudno się było spodziewać innego (no może w sensie rozmiaru to nie) wyniku.W tej lidze nikt Legii nie podskoczy a w pucharach to ona może skoczyć innym.Masakryczna ta nasza liga!

Braki kadrowe!!!

Wystarczyło że wypadło dwóch z pierwszego skladu i już sie posypało.Żeby się liczyć w walce o wyższe cele trzeba mieć kadrę 18 rownorzednych piłkarzy!!!! Proszę zobaczyć inne kadry drużyn czołówki/Lechia Zagłębie, Piast/

Żal napisać, ale...

...z czym do Europy? Zapomnijmy o Pucharach. To co grają dzisiaj, aż ból powoduje i oczu i serca. Podnieta była, a trzeba realnie na wszystko spojrzeć. Cel osiągnięty, jest pierwsza ósemka. Więcej poza siły tej ekipy. Mimo wszystko i tak piękne podziękowania.
PS. Defensywa masakra. Polczak gra jak amator.

(C) Fan

Daj spokój, szczęścia trzeba szukać w kolejnych meczach. Od bramki na 3:0 3 naszych zawodników powinno już odpoczywać przed meczem z RCH i nie było co ryzykować kontuzjii. Trzeba było dać pograć młodym i Bułgarowi to jutro może Kmita nie musiałby napisać że Cracovia grała w najsilniejszym składzie. A na tą chwilę to jesteśmy pośmiewiskiem Ligi+ Extra na bank, bo pierwszy garnitur dostał w pupę....... Ale dobrze, szansa na to 4 miejsce jeszcze nie odjechała tylko trzeba ten zimny prysznic odpowiednio zinterpretować i wyciągnąć wnioski. Zdobyć to 4 miejsce, to wtedy już wszystko by zależało od Filipiaka i kasy

nie jest dobrze

szczesliwy punkt z piastem bardzo szczesliwe 3 punkty z zaglebiem no i teraz legia pokazala nam nasze miejsce nawet ruch wiedzial jak grac z legia treneiro mowil ze wie gdzie popelnil bledy w poprzednich meczach z legia ale chyba nie do konca ale jeszcze 4 kolejki moze jakims fuksem

wina budzika:)

wyjebali nas az zal.......

3:0

Pierdo..,. nie oglądam dalej tego meczu. Chłopaki całkiem dobrze grają z przodu ale mamy w tym meczu jakiegoś niezwykłego pecha.