Terazpasy.pl / Piłka nożna / Konferencje prasowe / Konferencja prasowa po meczu Legia – Cracovia

Konferencja prasowa po meczu Legia – Cracovia

probierz-michal-2019-04-20-legia

Przedstawiamy retransmisję konferencji prasowej po meczu 31. kolejki Lotto Ekstraklasy Legia Warszawa – Cracovia 1:0 (0:0) z udziałem trenerów Michała Probierza i Aleksandara Vukovića.

Michał Probierz, trener Cracovii

 

.

Aleksandar Vuković, trener Legii Warszawa

 

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Mecz z Jagą

Mecz ten sędziuje nam nasz " dobry znajomy " p. Kwiatkowski. Wypada chyba podziękować mu za derby z rzeką.

Adamski

Szlak mnie trafia jak widzę tego Kwiatkowiskiego (w derbach to nie był jego pierwszy numer przeciw Cracovii), Marciniaka i po meczu z Lubinem u nas Szczecha, który z pomagierami przekręcili mecz na chama mimo VAR, o czym było tu np. http://weszlo.com/2018/08/21/lukasz-szczech-zgnoil-cracovie-oczach-przesmyckiego/

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Puchary???

Co roku wszyscy walczą o puchary i co roku jak zawsze wszyscy przegrywają jak zwykle laury i całą śmietankę spija tylko mistrz bo zdobywa mistrzostwo zdobywa złote medale a cała reszta się nie liczy wiadomo że lepiej zdobyć 4 miejsce niż np 8 bo gra w eliminacjach ligi Europy to wiadomo jak się kończy no chyba że w końcu ktoś się opamięta i zacznie traktować te eliminacje na poważnie bo porażka w pierwszej rundzie z drużyną z Mołdawii to chyba porażka niby ktoś kto nie wie spojrzy i poczyta drużyna grała w lidze Europy no to sukces ale np Liverpool też gra w lidze Europy a różnica kolosalna kiedyś była taka drużyna Groclin Grodzisk Wielkopolski i zdobyła vice mistrza i mieli taki wielki baner na stadionie d że zdobyli vice mistrza Polski tylko to vice było takimi małymi literami jestem za drużyną żeby grała w pucharach ale w pucharach a nie pre eliminacjach i odpadała w hanbiacym stylu bo nie po to się walczy o dobre miejsce żeby potem przynosić wstyd

mlody69

2 i 3 miejsce się też liczy moim zdaniem. Wiadomo, że najbardziej się liczy Mistrz, a potem zdobywca PP, ale 2 i 3 miejsce zawsze jest też podawane wszędzie. Nawet na głupią wikipedię wejdziesz i się dowiesz kiedy Cracovia była ostatnio 2 czy 3. Innych miejsc już nie podają nigdzie jako sukces. A odpadliśmy z drużyną z Macedonii, a nie Mołdawii. Jakąś drużynę z Mołdawii to byśmy może przeszli.

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

Crcovia

Helik out - w większości meczy Cracovia po jego błędach przegrywa . To już lepszy był Żytko ...

Zaloguj aby komentować

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Komentarze

To dobry wynik,każdy by kupił przed meczami...teraz wygrać z Lechem i byłoby wspaniale
Trzeba mieć wyjebane żeby takie teksty wypisywać.
Ty to rzeczywiście jesteś dick
Spierdalaj na gts w chuj
Kolejny fantastyczny mecz w naszym wykonaniu mnóstwo strzałów mnóstwo sytuacji znakomit...
Szkoda, że w doliczonym czasie Piła nie podał do Knapa który był wolny w polu karnym ty...
Na wyjeździe z Wisłą pkt to doby wynik ...teraz wygrać z Lechem i przezimujemy w dobry...
Jak przypuszczałem - Klich do zmiany !!!!
Nie wiem czy Klich dobrze zastąpi niezłego Praszelika.
Jak dotąd Sutalo - kicha, Stoijlkovic - wciąż spalony, Hasić - za bardzo indywidualnie...
to będzie sprawdzian gry naszej drużyny dzisiaj czy konieczny jest jeszcze bardzo dobr...
udało się ale trzeba lepiej grać korona miała więcej sytuacji podbramkowych ale przegra...
Było bardzo, bardzo nerwowo ale są wreszcie 3 punkty. Seba zrobił świetną robotę i chyb...
mieliśmy szczęście ale trzeba poprawić bo jest daleko do mistrzostwa taka prawda
dziękujemy ale to za mało grają w poprzek albo do tyłu dzięki błędowi przeciwnika wygr...
Dzięki za walkę i ambicje...było trochę szczęście ale szczęściu trzeba pomagac! Moze t...
Nareszcie jakieś pozytywy oby tak dalej
Zasłużone i bardzo ważne 3 pkt
Już od razu Zahirolesalam za Praszelika
post:
Klich
OFF COURSE ! Ha, ha
No i bez Klicha wyglada to jednak lepiej. Without Klich that looks much better.
Stoilković - pilnuj KUR... spalonych !
post:
No tak...
Widzę, że mamy zbliżony staż Pasiacki bo ja od 1965. Jeśli chodzi o mecz z Koronką to o...
post:
No tak...
Jak wpadniemy w strefę spadkową to będzie ciężko z niej wyjsc Mówiłem o 10 miejscu ......