PS: Wreszcie poszli na urlopy

przeglad-sportowy

Choć nadal nie ma decyzji w sprawie meczów barażowych, to piłkarze Cracovii wreszcie mogli wyjechać na urlopy.

- Zawodnicy maja być cały czas pod telefonem. Jeśli nic się nie wydarzy wrócą do zajęć 29 czerwca, trzy dni przed wylotem do Stanów Zjednoczonych - powiedział trener Pasów Artur Płatek.

- Cały czas siedzimy jak na gorących węglach i czekamy. Tych scenariuszy jest tak dużo, że trudno przewidzieć, który okaże się prawdziwy - dodał wiceprezes Cracovii Jakub Tabisz.

Wtóruje mu prezydent Krakowa Jacek Majchrowski, współudziałowiec Cracovii. - Sytuacja jest tak bardzo zagmatwana, że w tej chwili nie bardzo widzę z niej wyjście, choć jestem prawnikiem.

Dziś z prezesem klubu Januszem Filipiakiem ma się spotkać trener Płatek. 30 czerwca szkoleniowcowi kończy się kontrakt, ale prawdopodobnie pozostanie na przyszły sezon. W klubie pojawili się nowi zawodnicy: Konrad Cebula i Jakub Grzegorzewski. Pierwszy wrócił po wypożyczeniu ze Stali Stalowa Wola, a drugi, jako gracz Górnika Łęczna jeszcze zimą podpisał umowę z Cracovią i od 1 lipca będzie piłkarzem Pasów.

MOR - Przegląd Sportowy

Komentarze

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Zaloguj się lub załóż nowe konto.

Powered by eZ Publish™ CMS Open Source Web Content Management. Copyright © 1999-2010 eZ Systems AS (except where otherwise noted). All rights reserved.