Jeeesssttttt!!!!!

Brawo Cracovia szczerze tego się nie spodziewałem dziękuję !!!!!

Mariusz88

Wiadomo, że najlepiej by było wyeliminować nieodpowiedzialne osoby ze stadionu, ale masz największe pretensje do Filipiaka, a on mógł nie mieć wyboru i jedynie to mógł zrobić.
Pozdajesz przykład Piasta, a oni tam zamknęli dwa sektory na których kibice robili zadymę i wszyscy co w tym czasie się na niej znajdowali nie mogą kupić biletu na inne sektory do końca sezonu. Też jest kara zbiorowa, bo zadymę robiło pewnie 10% z tych dwóch trybun, a teraz 90% nie może kupić biletu. Może jakby Filipiak od razu nie czekając na kary pod publiczkę zamknął sam ten sektor z którego strzelano i wszyscy co tam byli nie mogli kupić biletu do końca sezonu to może by nie było takiej sytuacji. Ale to znów by mieli pretensje ci co byli na sektorze nic nie robili, a do końca sezonu dostali zakaz stadionowy. Jak pisałem właśnie przez to, że prawie nikt nie siedzi na swoim miejscu i te flagi i kartony, pod którymi można zmienić miejsce przebrać się itd. monitoring okazuje się praktycznie bezużyteczny, albo trzeba by wykonać mega żmudną pracę by dojśc do tego kto coś robił, a policji się nie chcę i w sumie się nie dziwię, też by mi się nie chciało, bo to nie sprawa o morderstwo. I potem są kary zbiorowe, jak u nas, brak biletów, czy na Piaście, ze wszyscy co byli na tych sektorach nie mogą kupić biletu do końca sezonu. Np. jak już są te karnety to dobrym rozwiązaniem by było np., że ktoś co ma karnet to może kupić np. 2-3 bilety i zabrać dwie - trzy osoby, które posiadają kartę kibica na wybrane mecze, ale jak przyprowadzi nie odpowiednie osoby i zrobią syf to te osoby i on dostaje zakaz stadionowy. Może to by nie było też rozwiązanie idealne, ale na pewno lepsze.

Zaloguj aby komentować

Mariusz88

Z niczego się nie podśmiewam a już na pewno nie z tego że ktoś idzie tylko na dwa mecze bo np. może go być nie stać na bilety na więcej meczy i nigdy bym się nie szarpnął na wyśmiewanie tylko nie jestem w stanie Ci wytłumaczyć że masz pretensją nie do tych co powinieneś mieć. Ja też jestem poszkodowany i też mam pretensję ale do kiboli a nie zarządu czy Filipiaka bo to wszystko jest przez nich! Zrozum to wreszcie że Filipiak nie miał wyboru.

Zaloguj aby komentować

koledzy

Wszystko prawda co mówicie tylko teraz sami widzicie po moim przypadku na kogo te obostrzenia uderzyły. W bandytów?? NIE a np. we mnie i tego nie moge zaakceptować. ZET widze że sobie troszke podśmiewasz że ja to tylko na 2 mecze a ty cały czas dlatego Ci powiem że dla mnie te 2 mecze więcej znaczą niż być może cała runda dla Ciebie. Poza tym kto z was wie to niech mi powie na jak długo ma być ta sytuacja?? Bo chciałbym się nastawić czy jeszcze będe mógł zaoaczyć Cracovie na żywo??

Zaloguj aby komentować

Mariusz88

Chłopie zadzwoń do krakowskiej policji i wojewody małopolskiego i się zapytaj dlaczego Cracovii chcieli zamknąć stadion jak w Gliwicach ich odpowiednicy śląscy nie chcieli Piastowi. I tak Filipiak kiedyś coś takiego już wprowadził chyba na starym stadionie i też to było po derbach, tych co był świński łeb, rzucano na murawę różnymi rzeczami, a po meczu na Dębnikach jakiś dostał nożem i była wielka nagonka w mediach w której uczestniczyły władze GTS-u, robiąc z tego co dostał i zginął zwykłego kibica co sobie wracał z meczu w szaliku i dostał śmiertelnie nożem, a potem się okazało, że sam pierwszy napadł, a potem dostał w odwecie. I jak sobie dobrze przypominam też wtedy policja, prokuratura, straż, wojewoda itd. też mieli pomysły takie by zamknąć stadion całkowicie i Filipiak by nie zamknięto to wprowadził, jak teraz. I było to wtedy na zawsze? Nie. Było przez jakiś czas, a potem znów można było kupować bilety. To co Filipiak teraz miał się upierać by można było kupować bilety i ryzykować, że zamkną stadion całkowicie? I pytałem się ciebie jak często siadałeś na miejscu co był bilet? Bo prawda jest taka, że jakby wszyscy siadali na przydzielonych miejscach to by potem o wiele łatwiej by było zidentyfikować kto robił syf, ale minimum 80% miało to w dupie. Jak Filipiak zakazał kiedyś wnoszenia flag i robienia kartoniad by się nie można było pod tym kryć przed monitoringiem to były protesty. Jakby np. gdy znów będą bilety wprowadzono, że jak ktoś nie będzie siedział na swoim miejscu, a będzie na meczu i się rozpoczęcie zadyma lub będą rzucane lub wystrzeliwane race na murawę czy inny sektor to mu grozi zakaz stadionowy to też by pewnie były protesty. A tak powinno być by zmusić ludzi by siedzieli na swoich miejscach i powinien być też zakaz wnoszenia rac, robienia kartoniad i rozkładania flag nad głowami na sektorze. A jak podawałeś przykład Anglii to jak tam to wprowadzono, że każdy ma siedzieć na swoim miejscu to jakoś znaczna większość kibiców gospodarzy zaczęła siadać, a nie stoi przy barierce lub na schodach, albo siada na lepszym miejscu jak wolne.

Zaloguj aby komentować

namaxacraxa

To nie mój rok urodzenia.

Zaloguj aby komentować

Mariusz88

Masz prawo być wkurzony tylko że ty jesteś wkurzony nie na tych co powinieneś. Ja też jestem wkurzony ale na bandytów stadionowych a prezesowi dziękuję że przez ten rok będę mógł oglądać mecze na żywo. Dlaczego jestem wkurzony? dlatego że po tylu latach musiałem zmienić moje ulubione miejsce na inny sektor który jest mi obcy. Na starym miejscu siedziałem właśnie jak z rodziną wszyscy się znaliśmy, witaliśmy i dyskutowaliśmy przed meczem,cieszyliśmy bądź smuciliśmy się razem było raźniej. Teraz siedzę między obcymi czuję się nieswojo, może z czasem się to zmieni ale najchętniej bym wrócił na swoje miejsce. Tyle tylko że ja wiem komu to zawdzięczam a ty za cholerę nie kumasz tym bardziej że w moim przypadku chodzi o każdy mecz a nie o 2 słownie dwa w sezonie. Zastanów się komu tak naprawdę to zawdzięczasz. Ja też wolę jak stadion jest pełny ale bardziej wolę jak jest na nim spokojnie z dopingiem ale nie bandytyzmem.

Zaloguj aby komentować

popieram

Popieram 100 procent nie wpuszczać bandytów ich miejsce w więzieniu. Szkoda tylko że Pan Profesor postanowił uderzyć we mnie i moją rodzine bo Cracovie sobie moge jedynie pooglądać w TV i to mnie boli nie każdy jak np. ZET Poldek i inni mieszkacie w Krakowie i kupujecie karnet i po problemie ja nie kupie i moja rodzina też nie bo możemy być na 2 meczach na runde ponieważ mam 200 kilometrów do Kraka a kibicem Pasów jakoś jestem wiele osób z mojego sąsiectwa jeżdzi na GTS i dalej od czasu do czasu będą jezdzić a ja sam nie pojade i nikogo nie wezme. DLATEGO DZIĘKUJE BARDZO ZA TAKĄ WALKĘ Z BANDYTAMI. Dlatego nie dziwcie się ze jestem taki wkurzony i jeszcze słysze od was brawo Panie Profesorze nie wpuszczać bandytów. Ciekawy jestem jaki ze mnie bandyta jak sobie pomyślę że w tą sobote akurat był bym na meczu z rodziną to mnie skręca. Przecież nie kupie 10 karnetów pojade tam i spowrotem 400 km i będe na 1 meczu. AMEN dzięki koledzy za (NIE) wyrozumiałość dla takich kibiców.

Zaloguj aby komentować

namaxacraxa

Popieram w 100% Cracovia to elitarny klub obok Pogoni Lwów to piękna historia kultura i patriotyzm a nie kibolska dzicz nie wpuszczać hołoty na stadion Cracovia od razu lepiej gra ja ta hołota zacznie Wisła to stara kurwa zamiast dopingować drużynę od razu tracimy bramki to zauważył to Pan Profesor żadnych ulg dla hołoty bo tylko przynoszą nam wstyd w całej Polsce mnóstwo ludzi przez to nie przychodzi nie przyjeżdża na stadion na stadion jeszcze nie wierzą że to się zmieni a tak bardzo by chcieli być z dziećmi na Cracovii najbardziej ich denerwuje tekst wisła to stara kurwa i inne wulgarne teksty wiem bo dostaję mnóstwo telefonów w tej sprawie

Zaloguj aby komentować

Popieram

W 100 % popieram to co napisał Kibic 1995. Jeśli to data jego urodzenia to tym bardziej podziwiam rozsądku.

Zaloguj aby komentować

Śmieszny protest

Mam nadzieję że Pan Profesor nie ugnie się dziś tym ( kibicom ) co na Wielicką się dziś wybierają prosić Profesora o wyrozumiałość i wpuszczenie na stadion bandytów, ludzi narkobiznesu, którzy uważają się za kibiców naszej kochanej Cracovii. Bez was nie jest źle a będzie jeszcze lepiej. Prawdziwi kibice spotkają się podczas niedzielnego meczu na Kałuży. A płaczki dziś na wielickiej. Tylko Pasy Tylko CRACOVIA!!!!!.

Zaloguj aby komentować

2054

2054 nie lepiej grać na boisku treningowym. Co do dopingu miałem wrażenie że i tak tylko 3 zwrotke hymnu wszyscy znali;)

Zaloguj aby komentować

Mariusz! Oczywiste to jest to

że ty ciągle nic nie rozumiesz. Czyja to wina Filipiaka? a tak na serio z Arką było ponad 2000 widzów i mecz nie wyglądał jak pogrzeb był doping KULTURALNY była dobra gra i dobry wynik. Nareszcie nie było przekleństw, wyzwisk i głupich transparentów. Nareszcie było normalnie choć był mróz. Frekwencja będzie coraz lepsza, spokojnie.

Zaloguj aby komentować

oczywiste

Oczywiste jest to że na meczu z Sandecją atmosfera będzie przypominała pogrzeb a nie mecz piłkarski.

Zaloguj aby komentować

Mariusz88- Mówił wół do orazu a obraz........

Dokładnie tak jest z tobą. Dlaczego Piast i dlaczego Piast? to idź zapytaj Policji i wojewody w Gliwicach dlaczego nie żądali zamknięcia stadionu na rok a nie pierdol to samo w koło. Już brak cierpliwości żeby Ci tłumaczyć to co jest oczywiste!!!

Zaloguj aby komentować

ciekawe

Ciekawe że jakoś Piastowi Gliwice po ostatnich burdach nic takiego nie grozi choć tam nawet mecz odwołali i policja na koniach na murawie stała?? Po prostu zrobił to czego już pragną od dawna bo takie próby już były dawno temu chyba jeszcze pamiętacie?? wtedy też groziło zamknięcie stadionu?? poza tym tak już będzie na zawsze to będziemy mieć frekfencje jak na okręgówce dziwne że u nas tylko takie jaja.

Zaloguj aby komentować

Mariusz88

I nikt nie piszę, że jest pięknie, tylko, że jak ktoś grozi zamknięciem stadionu na rok to lepiej wpuszczać samych z karnetami niż doprowadzić do sytuacji, że zamkną stadion i będzie się grało przy zupełnie pustym.

Zaloguj aby komentować

Mariusz88

Prawda jest taka, że w Anglii się za to wzięto dopiero po tragedii na Hillsborough, bo nawet nie po tragedii na Heysel, gdy wszystkie angielskie drużyny zostały wyrzucone z pucharów na 5 lat. Dopiero takie tragedie zmusiły w Anglii do działania związek piłkarski, władze i tym samym policje. A mimo to dalej się zdarzają jakieś incydenty raz na jakiś czas. Np. w 2009 w Pucharze Anglii między West Ham, a Millwall, gdzie były zamieszki na płycie boiska i ktoś dostał nawet nożem. U nas takie rzeczy się nie działy. Więc sie tym za bardzo nie zajmuje nikt.
Dlaczego Piast mógł, a Cracovia nie? Pisałem, bo oni nie dostali kar w postaci zamknięcia całego stadionu, a Cracovia tak, bo im policja czy wojewoda nie grozili zamknięciem stadionu na rok, a Cracovii tak. Było też tak zapewne bo u nich była zwykła zadyma jakich wiele, a u nas była "nowość" nie widziana nigdy wcześniej, czyli strzelanie z rakietnicy.
Związek polskiej piłki, Ekstraklasa SA i władze zrzucają 100% odpowiedzialność na kluby, a oni tylko potrafią zamykać stadiony, bo tak najłatwiej i nie muszą nic robić. No taka prawda. Ekstraklasa SA i PZPN, nie wymyślili nic mądrego w tym zakresie, władze też. Mimo, że są monitoringi itd. Policja nie potrafi zidentyfikować tych osób. To co Filipiak ma to robić? Ma wynająć na ochronę meczów oddział GROM? No w sumie tak by pasowało wynająć na ochronę meczów byłych żołnierzy GROM by jakby co dali po ryjach, tym co próbują robić zadymę i wyegzekwować siadanie na wykupionych miejscach.
I tak przytaczasz przykład Anglii, ale w Anglii i innych dobrych ligach to przynajmniej 50% kibiców chodzących na stadion to posiadacze karnetów, a nie 15% jak u nas.
Druga sprawa jest taka, że jak się tak patrzy to kibicom co chwilę coś nie pasuje. Nie można było robić kartoniad i wnosić sektorówek, pod którymi się można przecież schować, przebrać i być niewidocznym dla monitoringu to były protesty. W Anglii nie widziałem takich. Filipiak już dawno temu chciał by każdy siadał na wykupionym miejscu, co było fikcją, bo 90% miało to w dupie. A jakby każdy siadał na swoim miejscu to nawet o wiele wiele łatwiej by było zidentyfikować i wyeliminować te osoby co robią zadymę, czy coś podobnego, bo wystarczyło by sprawdzić kto nie siedział na swoim miejscu w danej chwili, oczywiście pod warunkiem, że akurat w tym momencie by nie było sektorówki nad głowami. Teraz mam do ciebie pytanie przyczyniłeś się do wyeliminowania tych co robili syf i siedziałeś zawsze na miejscu co było na bilecie?

Zaloguj aby komentować

skoro

Skoro jest tak pięknie to czemu stadion jest puściutki. Skoro Filipiak nie miał wyjścia to dlaczego Piast Gliwice je ma?? powtarzam uderzył w normalnych ludzi a nie w bandytów od handlu narkotykami oni mają tyle na tym kasy że mogli by sobie tysiąc karnetów kupić żaden to dla nich problem. Jak w Anglii rozwiązali problem?? karnetami ludzie !!

Zaloguj aby komentować

Mariusz88

I jeszcze jest błędem, że wychodzi na to, że karnety nie zmieniają ceny po każdym meczu u nas. Już powinny być tańsze niż były po meczu z Legią i Arką, bo dwa mecze już były. Ewentualnie np. gdyby było pewne, że zagramy w pierwszej 8 to podskoczyć, a jak w drugiej to dalej stanieć. O to i o ceny karnetów oraz, że nie ma jakiś tanich dla ludzi w dojrzałym wieku i kobiet to można mieć pretensje. Ale, że biletów nie ma to już Filipiak na to mógł nie mieć wpływu.

Zaloguj aby komentować

Mariusz88

Przeczytaj co Ci napisał Kibic1995. Bo po co ja drugi raz mam Ci pisać to samo jest dokładnie tak jak Kibic1995 Ci napisał. Ja zresztą też uważam że dla tych co nie ma ryzyka powinny być karnety tańsze, nawet jakby nie przyszli na wszystkie mecze tylko wybrane to by karnet kupili.

Zaloguj aby komentować

Mariusz88

Ale nikt nie wie jak wyglądały rozmowy. Może Filipiak musiał coś zaproponować radykalnego by nie zamknięto stadionu całkowicie? Nikt tego nie wie, a ty od razu, że jego pomysł i tak jakby on sam od siebie wprowadził i mógł to w każdej chwili odwołać. A nie może odwołać, bo takie ustalenia padły na spotkaniu z policją i wojewodą. A groziło zamknięcie stadionu na rok! Policja i Wojewoda weszli do gry.Zresztą u nas miała miejsce sytuacja, która nigdy nie miała miejsca, bo nikt nie wymyślił, by do kogoś strzelać z rakietnicy. W Gliwicach była zwykła zadyma, których na stadionie było wiele. Zresztą zarząd w Gliwicach postąpił sprytnie i jeszcze sam na siebie jakby nałożył karę przed wszystkimi i to dało efekt, że ich dodatkowo jakoś nie karali. No ale oni widzieli wcześniej jak była ukarana Cracovia i pomyśleli i szybko zamknęli sami sobie dwa sektory. I tam też jest odpowiedzialność zbiorowa, bo ci co byli wtedy na tych sektorach co była zadyma nie mogą kupić biletu do końca sezonu, ktoś mógł nawet nie mieć nic z tym wspólnego i nie kupi biletu. Można przypuszczać, że Filipiak proponował na spotkaniu z policją, prokuraturą i wojewodą zamkniecie sektorów A i D i się na to nie zgodzono, dlatego następna restrykcja w postaci, że tylko karnetowcy mogą wchodzić. Piszesz, że teraz nie mogą wejść ci co chodzili od czasu do czasu, ale tamci co zrobili syf na 100% też tylko chodzili od czasu do czasu, na GTS lub Legię, by coś odwalić. Moim zdaniem jedyny błąd Filipiaka jest taki, że np. nie wprowadzono jakiś tanich karnetów takich po 50 zł np. dla tych co jest małe ryzyko, że coś odwalą głupiego, czyli dla ludzi w dojrzałym wieku oraz kobiet. Moim zdaniem karnety w takiej sytuacji powinny być tańsze i jeszcze jak pisałem dla niektórych już w ogóle tanie po 50 zł.

Zaloguj aby komentować

Zet

Spoko ja go nawet tu broniłem kiedyś jak się posypał hejt na niego. Tylko tak się zastanawiam jak on tak słodzi Filipiakowi to jak GTSowcy muszą wielbić Cupiała dzięki któremu mieli tyle tytułów a my przecież za ery Filipiaka jeszcze nic nie wygraliśmy. Do tego ta decyzja z karnetami co spowodowało że nasz stadion wygląda żałośnie a zamiast dopingu po trybunach hula wiatr. Musi dojść do jakiegoś kompromisu. Jakoś w Gliwicach tego nie robią i nigdzie na świecie tego nie robią bo to droga do niczego. Ale znając prezesa to on się będzie upierać przy swoim. Zamiast ukarać bandytów ukaraliśmy kibiców i mamy to co chcieliśmy pusty stadion a wielu ludzi przyszło by na Sandecje bo drużyna zaczyna grać a tak będzie kolejny mecz bez publiczności a jak by było normalnie sam bym przyprowadził w sobote na mecz z 10 osób ale niestety im nie wolno bo tak wygląda u nas walka z bandytami nie wiem czy moja siostra szwagier ojciec i matka którzy karnetu nigdy nie będą mieć ale chętnie chodzili od czasu do czsu na mecz teraz im musze powiedzieć że według zarządu naszego klubu są bandytami i nie są mile widziani na stadionie i za top muszę podziękować Filipiakowi.

Zaloguj aby komentować

Mariusz88

uważam ale nikomu tym nie szkodzi, nie ubliża tylko chwali. W ten sposób daje upust swojej radości. Komu to przeszkadza? nie chcesz nie czytaj.

Zaloguj aby komentować

zet

Nie uważasz że on jednak troche przesadza?? o to tylko mi chodzi.

Zaloguj aby komentować

Mariusz88

A jeszcze wczoraj przedrzeźniałeś Poldka a dzisiaj chwalisz? ale ok. dobrze że zmieniasz zdanie!

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

SportSklep24.pl: Oficjalna piłka Euro 2016

Pilka-nozna-adidas-EURO16-Beau-J_[71708]_1200

W SportSklep24.pl  można już kupić oficjalną piłkę Euro 2016 dostępną w kilku modelach.

SportSklep24.pl

SportSklep24.pl: FC Barcelona – koszulki, bluzy, kurtki - ponad 60 produktów!

barcelona-4x2

W SportSklep24.pl    zgromadziliśmy już ponad 60 produktów - m.in. koszulki, dresy, bluzy, kamizelki, kurtki, piłki, torby, szaliki, czapki, kieliszki - dedykowanych sympatykom FC Barcelona.

Komentarze

Ja Sa Pinto tak gadał to jest debil, akurat karny prawidłowy i kartka czerwona też. Pra...
Świetna gra całego zespołu. Legia nawet nie pierdnęła a gadanie Sapinto że boisko że sę...
Nie znam sie na piłce i nie chce znać wobec wyników i gry mojego ukochanego klubu co je...
DG-S a gdzie ty teraz jesteś "znawco"? W Niecieczy przegrali, ale na Legii wygrali...
Świetny mecz co tu dużo mówić, Hernandez się dwa razy super znalazł i wyprzedził obrońc...
A moim zdaniem sędzia w sumie dobrze sędziował, jakiś pretensji do niego mieć nie można...
Im więcej takich miernot będą ściągać do naszej marnej ligi tym marniejszy jej poziom b...
Prymitywów w piłce nie brakuje ale ten import portugalski jest bezcenny, więc o bezdenn...
Sa pizdo i cała Legia to najgorszy sort w e klasie
Jak sie Gola obserwuje - daje drużynie naprawdę dużo jakości i spokoju. Myślę, że przy...
...DNO. I dziwota, że jeszcze w latach 60 najwięcej analfabetów było w kraju CR7?
Nie wiem kto zawodnikiem meczu czy Peskovic,czy Gol,czy Hernandez jesli Hernandez to ni...
Miodzio. Cudowny jest ten świat, kiedy wygrywa brat :)
Od tak dawna marzyłem o wygraniu w Warszawce. Dziś się doczekałem dzięki!!
Chodzę na mecze Cracovii od 1983 r. i muszę przyznać, że dzisiejsza pierwsza połowa, by...
Cracovia jest wielka . Oby tak dalej
Nie udało się i dobrze
No to zaczęli z wysokiego ceeee
post:
Pestka
Wiem o tym, że Diego może grać na lewej i jakby Siplak pauzował za kartki czy odpukać j...
Trochę szalony mecz z potwornymi kotłoowaninami pod bramkami ale zwycięski! Oby tak i j...
post:
Pestka
może grać tak na lewej jak i prawej obronie.
Dobry mecz zagrał z Piastem. Oby jeszcze zagrał dla PASÓW taki sezon jak za Zielińskiego.
Z jednej strony dobrze, bo tam powinien być podstawowym graczem i raczej pojedzie dzięk...
Już 10. 11.2018 po świetnym meczu Cracovii choć przegranym z Lechią Gdańsk nie miałem...
Jak najwięcej takich kulis!!