gra

Pierwsze 25minut rewelacja myślałem sobie że właśnie taką Cracovie chce oglądać walka o każdy centymetr boiska a później jak by nagle inna drużyna bramki stracona jak w C klasie choć to nawet obraza dla drużyn C klasowych po prostu sami sobie strzeliliśmy te bramki.

ZET

Nie oglądałem. Ale napiszę jak wcześniej jak to było OK to lewe te przepisy.

Zaloguj aby komentować

Kibic1995

Mam takie samo zdanie jak ty ale tak nie jest. A jak oglądałeś dzisiaj Ligę+ to już pewnie wiesz że mam rację, rozpatrywali tą sytuację i w ogóle nie brali pod uwagę Wołoszyńskiego tylko Angulo i mówili że ręka jak jest wysunięta to się nie liczy bo ręką się nie gra.

Zaloguj aby komentować

ZET

To ja wiem, że piłka wyznacza spalonego, ale są też przepisy, że jest spalony gdy osiągnie się korzyści, gdy piłka trafia do zawodnika na pozycji spalonej w skutek parady obronnej dokonanej przez przeciwnika. W momencie zagrania do Angulo on był na pozycji spalonej, a potem odniósł korzyść z tego. A jak to się nie liczy to z tego co piszesz by wynikało, że Angulo równie dobrze mógł piłkę do niego podać głową czy nogą? Bo jak piłka się z jego głową zetknęła to Wolsztyński już na spalonym nie był, bo piłka wyznacza spalonego, a piłka jak Angulo jej dotykał była już przecież minimalnie przed Wolsztyńskim. Jak to się nie liczy, że on był przy podaniu do Angulo na spalonym, a liczy się, że Angulo dotykał już piłkę jak ta była przed Wolsztyńskim, to jak pisałem w takim razie stare przepisy były prostsze i lepsze, bo jak ktoś był przed obrońcami a poszła piłka zza nich to czy brał czy nie brał udziału w akcji to ta była spalona.

Zaloguj aby komentować

Kibic1995

przepisy mówią tak że to piłka wyznacza linię spalonego. Więc spalonego nie było bo w momencie uderzenia głowa w piłkę przez Angulo ten który strzelił nie był wysunięty bardziej niż piłka w kierunku bramki. Że tam stał dużo wcześniej to nie ma znaczenia bo nie do niego była zagrana piłka. W momencie główki już na spalonym nie był i dobijać mógł, mogło być nawet podanie do niego od Angulo i też by spalonego nie było bo piłka w momencie podania była bliżej bramki niż on. Moim zdaniem to też są złe przepisy bo z korzystał z tego że wcześniej był na spalonym i mógł nawet być celowo łapany na spalonego no ale cóż takie przepisy są głupie jak ten powrotny spalony.

Zaloguj aby komentować

...

Choć pewnie pan Sławek w C+ powie, że bramka prawidłowa, bo w momencie jak Sandomierski piłkę odbijał to Wolsztyński już nie był na spalonym, bo Sowah nadbiegł. Jak dlatego to była prawidłowa bramka, to stwierdzam, że dawniej przepisy były lepsze, ktoś z napastników był na spalonym to był spalony i tyle, a nie jakiś brał udział w akcji nie brał. Jakoś z obrońcami tak nie ma czy brał czy nie brał. Jak ktoś z boku z obrońców zostanie, a akcja nawet idzie po drugiej stronie boiska to nie gwiżdżą spalonego, bo obrońca nie brał udziału w akcji.

Zaloguj aby komentować

Wojtuś Opson

Ale co według ciebie prawidłowa bramka Górnika była? Proponuje na ekstraklasa.tv zobaczyć skrót dokładnie sobie zatrzymać w okolicach 3 minuty i 7 sekundy oraz 3 minuty i 18 sekund. Przecież ten Wolsztyński stoi sobie przed bramką i jest na pozycji spalonej, piłka jest do Angulo więc na początku OK, nie bierze udziału w grze, ale po strzale Angulo i obronie Sandomierskiego bierze już i korzysta z tego, że wcześniej był na pozycji spalonej i miał przewagę nad obrońcami dzięki temu, dobrych parę metrów. Jak to jest prawidłowa bramka to ja tu czegoś nie rozumiem. Według mnie nie prawidłowa, więc gdzieś mam, że nawet karny na Heliku naciągany, bo na Ukraińcu już był na 100%. Jednak inaczej się gra jak jest 1-2, a inaczej jak 1-1, a bramka Górnika na 1-2 nie powinna być uznana według mnie.

Zaloguj aby komentować

Wojtek_Wąsacz

Kibic1995 nie pierdzieli tylko ma rację. To właśnie Ty pierdzielisz - nie chodzi o szukanie winy sędziego bo ta była ewidentna. Jeśli tego nie widziałeś to przez Ciebie - mimo, że jestem praktykującym katolikiem - zacznę wierzyć Darwinowi. I co za kretyńskie stwierdzenie " dostaliśmy dwa karne " ? Jakie KUR.... dostaliśmy - należały się i kropka !

Zaloguj aby komentować

Kibic1995

Skończ waść pierdzielić, nie można wszędzie szukać winy sędziego. Trzeba jej też szukać u siebie. Skończ spiskować, i tak dostaliśmy dwa karne co uratowało ten punkt - a Ty jeszcze narzekasz...

Zaloguj aby komentować

Mariusz

1 i 3 straciliśmy w kuriozalnych okolicznościach, w sumie 2 ale nie za naszą sprawą tylko sędziego. Nie powinna być uznana moim zdaniem. Przecież Wolsztyński był na spalonym w momencie podania do Angulo, a potem dobił jego strzał. Jak to niby jest prawidłowa bramka?

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

SportSklep24.pl: Oficjalna piłka Euro 2016

Pilka-nozna-adidas-EURO16-Beau-J_[71708]_1200

W SportSklep24.pl  można już kupić oficjalną piłkę Euro 2016 dostępną w kilku modelach.

SportSklep24.pl

SportSklep24.pl: FC Barcelona – koszulki, bluzy, kurtki - ponad 60 produktów!

barcelona-4x2

W SportSklep24.pl    zgromadziliśmy już ponad 60 produktów - m.in. koszulki, dresy, bluzy, kamizelki, kurtki, piłki, torby, szaliki, czapki, kieliszki - dedykowanych sympatykom FC Barcelona.

Komentarze

są to dwa najważniejsze mecze w sezonie. Wcale Cracovia nie jest faworytem jak niektórz...
Nigdy nam się dobrze nie grało, pamiętam jedno zwycięstwo przez tych kilka sezonów ale...
Teraz zobaczycie ja ciezko sie gra z druzynami z Niecieczy....te dwa mecze zadecyduja c...
Tu się z tobą zgadzam, że w naszej lidze wszystko jest możliwe ale ale ale trochę pokory
Otóż to!
Piątka do Niezgody. Tych dwóch piłkarzy nie da się porównać. Piątek bazuje na sile i gr...
Zastanawia mnie po co się robi z przeciętnego piłkarza gwiazdę. Żeby go lepiej sprzedać...
ciekawe czy sie odbedzie, dziś cały dzien padało. Jak to teraz zaczyna przymarzać to bo...
Przy tak grającej Cracovii i takiej słabiutkiej grze Sandecji jesteśmy muroweanym fawor...
post:
skandal
Jedynie chyba na oficjalnej stronie Cracovii. https://cracovia.pl/hokej/news/wiadomosci...
tylko zwycięstwo nie ma innych opcji cracovia pany tylko pasy
Wygrali s Sandecją
post:
skandal
Mnie chodzi o czwartkowy mecz
post:
skandal
Patrząc na sędziowanie (zwłaszcza w pierwszym meczu), gdzie sędziowie widzieli wszystki...
Przy zielonym stoliku wykluczyli Kalusa z trzech spotkań.Zrobił to facet od marketingu...
czy ktos wie czy bedzie gdzie obejrzec albo chociaz posluchac
Co ty nie zmieniłem żadnego frontu,zawsze uwarzałem że nie ma takiego drugiego trenera...
Po tym co pisałeś po meczu z Jagiellonia też odebrałem to jako krytykę całego sztabu sz...
Wiadomo, że najlepiej by było wyeliminować nieodpowiedzialne osoby ze stadionu, ale mas...
Jak Radzik nie będzie dawał takich prezentów to spokojnie możemy wygrać te dwa mecze. W...
http://hokej.net/pl/news,artykul,5,46797,petr-kalus-srogo-ukarany.html
Cierpliwość popłaca i sa wreszcie tego efekty.Kbicom często nerwy puszczają gdy nie ma...
A może znajdziesz moich wiele postów gdzie broniłem trenera,co bo mecz z Jagiellonia by...
post:
progres
Nie trzyj oczu,bo dostaniesz zapalenia spojówek.:) Nie mam zamiaru nikogo przepraszać,w...
Wydaje się,że inne zespoły przeprowadziły lepsze transfery zagranicznych graczy,i nie g...