Komisja.... - Teraz Pasy!

Ludzie z klasą i redakcje też, takimi informacjami się nie ,,jarają"! Nawet gdy chodzi o ,,ulubionego" rywala - przykład Legii Warszawa! Pokazali kindersztubę, co by o nich nie mówić. Pismaki z TP. przez dwa prawie miesiące nic nie pisały, bo intelektu i wydarzeń - nie tylko sportowych, zabrakło na tyle, żeby z niczego napisać coś. Coś do poczytania, świadczącego o solidnym i twórczym dziennikarstwie sportowym. Po tym poznaje się twórców literackich i fachowych dziennikarzy. Aż wreszcie stało się! Pojawił się news(!!!) ogólnopolski, i się zerwali do roboty! Szybko donieśli, że...- sąsiadka bez licencji !!! Jak się cieszę... - że Cię widzę! Wrzucili tę ,,żabę" na swój portal i teraz ,,prawdziwi kibice" zaczynają się ,,grzać".Dysputom nie ma końca. Co jeden to mądrzej prawi na temat cudzego nieszczęścia. Nareszcie popełnili artykuł i dzieje się! Portal nie umiera wskutek twórczej bezpłodności.Brawo! Uff, co za ulga.
A fee !!!

meteor, moby dick

Meteor przyznam Ci racje w tym, że niekonieczne portal TP musiał dawać tą informację, że zawiesili licencję GTS-owi, bo to portal o Cracovii. Ale myślę podyskutować można. Nie było też do końca tak, że oni (ich kibice) się zachowywali tak jakby nas nie było i podałem tego przykłady. Choć moim zdaniem śpiewanie "wisła to stara..." na każdym meczu to głupota, nie powinno się tego robić... Nawrzucać im się powinno tylko w derbach, a tak to właśnie nie powinniśmy się nimi zajmować. Tylko, że teraz sytuacja jest kuriozalna i jest taki cyrk medialny, że szok i trudno się tymi absurdami nie interesować. Moby Dick ma rację, że oni PR i układy mają i może one faktycznie to się wiąże z dawnymi czasami, przecież jak dziś przeczytałem, że IV ligowy Glinik Gorlice da GTS-owi 2 tyś zł i apelują do innych klubów w całej Polsce by się składały na ikonę polskiej piłki to to już jest cyrk.
Już nie mówiąć o Niemcu, o którym też pisałem. W swoich felietonach Cracovii i ludziom z niż związanych kiedyś, czy obecnie to cały czas szuka jakiejś zaczepki... A teraz pierwszy ratowniczy GTS... Nie było by w tym nic dziwnego może, jakby nie to, że on był kiedyś czy nawet nadal jest w Radzie Seniorów Cracovii, jako były koszykarz Cracovii i też tak walczył o Cracovie jak ta była w 2001 na skraju bankructwa. Tylko wtedy jakoś go nie było widać. Jak więcej takich mącicieli jest czy było w Radzie Seniorów to się nie dziwię, że Filipiak się nie może z nimi dogadać. Niemiec przechodzi sam siebie tymi apelami do klubów, by nie negocjowali z zawodnikami GTS jeszcze jakiś czas by nie byli sępami... Czy teraz zbieraniem tej "ekipy ratunkowej", która uda się do Majchrowskiego. I jak kiedyś pisałem w tej ekipie będą znani ludzie, którzy protestowali pod koniec lat 90-tych jak zagraniczny inwestor chciał w miejscu parkingu przed stadionem Cracovii (teraz jest tam plac) wybudować parking podziemny oraz galerię handlową (była by to chyba pierwsza galeria handolwa w Krakowie jakby powstała), a także nowy stadion, zysk z tej galerii miał być dzielony na inwestora i klub. Protestowali wtedy, bo jak to przy Błoniach w centrum Krakowa parking podziemny i galerię handlową stawiać, takie galerie powinny być na obrzeżach, a nie w centrum, tak prawili protestujący wtedy w dużej części znani kibice GTS jak Preisner. Z tej inwestycji nic nie wyszło, bo się okazało, że Cracovia nie ma papierów na to, że jest właścicielem gruntu. Później jak wiadomo powstały galerie handlowe w centrum miasta i jakoś te osoby już nie protestowały jak te galerie były w planach...

Zaloguj aby komentować

meteor

psiarnia zawsze miała dobry PR, i stąd ten ogromny szum medialny. Nie chce już się powtarzać na temat ich milicyjno-esbecko -> mafijnych korzeni... Ale tu się zgodzę, że trzeba ich ignorować i nie nakręcać tego. Niech dogorywają w swoim gównie!

Zaloguj aby komentować

Mariusz88,Kibic1995

Moi drodzy,chodziło mi tylko o to, żeby ich zignorować, a nie zajmować się nimi jak by byli nie wiadomo kim.Oni kiedyś, gdy nam było ciężko, zachowywali się tak jakby nas w ogóle nie było w Krakowie.Nie reagowali na nas. Z ich strony w stosunku do nas była całkowita ignorancja, taka wyższość połączona z wyniosłością.Odpowiedzmy tym samym.Pokażmy swoją dumę i nie dajmy się wciągnąć w jałową dyskusję nad ich problemami, z powodu jakiegoś niezbyt trafionego ,,info".A swoją drogą,gdy słyszę jaką nadgorliwością w tej sprawie wykazuje się szef MZPN - Niemiec, to robi mi się niedobrze.Kogo teraz ten człowiek wspiera i czyje błędy chce naprawiać razem z grupą przydupasów. Na szczęście nic nie wskórali u prezydenta Krakowa. Jeszcze by tego brakowało! Chwała Wielkiej Cracovii !!!

PS.Gdy czytam teksty megalomana Niemca, to pardon...... chce mi się srać!

Zaloguj aby komentować

Kibic1995

Brawo za ten wpis dokładnie tak to wyglądało sami sobie winni.

Zaloguj aby komentować

meteor

Kibice "ulubionego" rywala to się nie "grzali" jak ostatnio Cracovia spadała, nie puszczali na swoim stadionie "Time to say goodbye" i się nie cieszyli, tak samo jak po wejściu Ciupiała, gdy grali z powodzeniem od razu o III miejsce w ekstraklasie, a Cracovia leciała do III ligi to nie śpiewali na swoim stadionie ucieszeni "III liga, III liga Cracovia"... Nie było tak? A teraz mamy ich żałować i płakać nad ich losem? Sami ich "kibice" do tego doprowadzili. Oburzasz się jak niektórzy na Lecha, bo reklamowali sprzedaż karnetów hasłem "Też czekasz na przelew?" A sąsiedzi akurat czekali a przelew od Vanny Ly i większość oburzona, bo jak tak można...

Zaloguj aby komentować

meteor

no widzę, że się ty podgrzałeś tym newsem w TP. jak widzę że ktoś tu pisze o zomowcach per sąsiadka to mnie mdłości biorą

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

SportSklep24.pl: Oficjalna piłka Euro 2016

Pilka-nozna-adidas-EURO16-Beau-J_[71708]_1200

W SportSklep24.pl  można już kupić oficjalną piłkę Euro 2016 dostępną w kilku modelach.

SportSklep24.pl

SportSklep24.pl: FC Barcelona – koszulki, bluzy, kurtki - ponad 60 produktów!

barcelona-4x2

W SportSklep24.pl    zgromadziliśmy już ponad 60 produktów - m.in. koszulki, dresy, bluzy, kamizelki, kurtki, piłki, torby, szaliki, czapki, kieliszki - dedykowanych sympatykom FC Barcelona.

Komentarze

Też mi się wydaję, że na początku nie wytrzymali ciśnienia, choć Siemion może mieć racj...
W sumie to powtarza się w każdym meczu. I tercja, a w zasadzie jej początek w naszym wy...
Pierd..nie o Szopenie Wyszli na mecz o miękkich nogach. \Na pochwałę jedynie zasługuj...
Tym razem koszmarny mecz. Miejmy nadzieję że gorzej już być nie może.
Ja myślę, że oni dostaną licencje na następny sezon, bo jak widać cieszą się specjalnym...
post:
Popieram
Ajax to budowano dziesiątkami lat, a my na początku wieku byliśmy w ciężkiej dupie. Wia...
post:
Popieram
https://www.transfermarkt.pl/cracovia-krakau/alletransfers/verein/5689
post:
Popieram
https://www.transfermarkt.pl/ajax-amsterdam/alletransfers/verein/610 historia transf...
post:
Popieram
Oczywiscie potrzebne sa Boiska , tylko zadam pytanie Raczna dla kogo? raczej nie dla m...
ZE PSIARNI NIE DLUGO NIE BEDZIE W EKSTRAKLAPIE I TYLKO DLATEGO ZE WLASNIE NIE MAJĄ TAKI...
Popieram wizję Filipiak, żeby dobrze szkolić trzeba mieć gdzie szkolić, czyli potrzebna...
Trzymamy kciuki niech się pan nie przejmuje kibolskim bełkotem trzeba stworzyć przyja...
Przegrywamy derby za Probierza znów i w sumie jest ten sam scenariusz, przez większość...
Równie dobrze Filipiak mógł widzieć, że drużyna za bardzo się stresuje derbach i dlateg...
post:
cracovio
... najpierw należy wymagać, zwłaszcza w tak prestiżowym meczu i przy szansie zyskania...
Oglądałem zaraz po naszych derbach derby Mediolanu i tam oczywiście oprócz kibiców fana...
A co za zwycięstwo w derbach dają więcej p punktów? ja osobiście z chęcią zamienię te 3...
Pan Prezes sponsoruje moze pieniedzmi z pozyczki klubowej, https://biznes.interia.pl/...
wzmocnic pomoc lusiusz powinien grać
wzmocnić pomoc może Lusiusz w pomocy bo jest słabo trzeba coś zmienić
Ponieważ bezdyskusyjny autorytet sędziowski Pan Stempniewski we wczorajszym programie "...
czy liczył pan ile setek w meczach na wiosnę zmarnował Wdowiak? ile nonszalanckich poda...
Po zobaczeniu skrótu (masochizm!) moim zdaniem jedynym zawodnikiem, który zasługuje na...
Mecz spierdolili właśnie w tych pierwszych 15-20 minutach. Coś tu pęka. Czyżby gwiazdor...