Komisja.... - Teraz Pasy!

Ludzie z klasą i redakcje też, takimi informacjami się nie ,,jarają"! Nawet gdy chodzi o ,,ulubionego" rywala - przykład Legii Warszawa! Pokazali kindersztubę, co by o nich nie mówić. Pismaki z TP. przez dwa prawie miesiące nic nie pisały, bo intelektu i wydarzeń - nie tylko sportowych, zabrakło na tyle, żeby z niczego napisać coś. Coś do poczytania, świadczącego o solidnym i twórczym dziennikarstwie sportowym. Po tym poznaje się twórców literackich i fachowych dziennikarzy. Aż wreszcie stało się! Pojawił się news(!!!) ogólnopolski, i się zerwali do roboty! Szybko donieśli, że...- sąsiadka bez licencji !!! Jak się cieszę... - że Cię widzę! Wrzucili tę ,,żabę" na swój portal i teraz ,,prawdziwi kibice" zaczynają się ,,grzać".Dysputom nie ma końca. Co jeden to mądrzej prawi na temat cudzego nieszczęścia. Nareszcie popełnili artykuł i dzieje się! Portal nie umiera wskutek twórczej bezpłodności.Brawo! Uff, co za ulga.
A fee !!!

meteor, moby dick

Meteor przyznam Ci racje w tym, że niekonieczne portal TP musiał dawać tą informację, że zawiesili licencję GTS-owi, bo to portal o Cracovii. Ale myślę podyskutować można. Nie było też do końca tak, że oni (ich kibice) się zachowywali tak jakby nas nie było i podałem tego przykłady. Choć moim zdaniem śpiewanie "wisła to stara..." na każdym meczu to głupota, nie powinno się tego robić... Nawrzucać im się powinno tylko w derbach, a tak to właśnie nie powinniśmy się nimi zajmować. Tylko, że teraz sytuacja jest kuriozalna i jest taki cyrk medialny, że szok i trudno się tymi absurdami nie interesować. Moby Dick ma rację, że oni PR i układy mają i może one faktycznie to się wiąże z dawnymi czasami, przecież jak dziś przeczytałem, że IV ligowy Glinik Gorlice da GTS-owi 2 tyś zł i apelują do innych klubów w całej Polsce by się składały na ikonę polskiej piłki to to już jest cyrk.
Już nie mówiąć o Niemcu, o którym też pisałem. W swoich felietonach Cracovii i ludziom z niż związanych kiedyś, czy obecnie to cały czas szuka jakiejś zaczepki... A teraz pierwszy ratowniczy GTS... Nie było by w tym nic dziwnego może, jakby nie to, że on był kiedyś czy nawet nadal jest w Radzie Seniorów Cracovii, jako były koszykarz Cracovii i też tak walczył o Cracovie jak ta była w 2001 na skraju bankructwa. Tylko wtedy jakoś go nie było widać. Jak więcej takich mącicieli jest czy było w Radzie Seniorów to się nie dziwię, że Filipiak się nie może z nimi dogadać. Niemiec przechodzi sam siebie tymi apelami do klubów, by nie negocjowali z zawodnikami GTS jeszcze jakiś czas by nie byli sępami... Czy teraz zbieraniem tej "ekipy ratunkowej", która uda się do Majchrowskiego. I jak kiedyś pisałem w tej ekipie będą znani ludzie, którzy protestowali pod koniec lat 90-tych jak zagraniczny inwestor chciał w miejscu parkingu przed stadionem Cracovii (teraz jest tam plac) wybudować parking podziemny oraz galerię handlową (była by to chyba pierwsza galeria handolwa w Krakowie jakby powstała), a także nowy stadion, zysk z tej galerii miał być dzielony na inwestora i klub. Protestowali wtedy, bo jak to przy Błoniach w centrum Krakowa parking podziemny i galerię handlową stawiać, takie galerie powinny być na obrzeżach, a nie w centrum, tak prawili protestujący wtedy w dużej części znani kibice GTS jak Preisner. Z tej inwestycji nic nie wyszło, bo się okazało, że Cracovia nie ma papierów na to, że jest właścicielem gruntu. Później jak wiadomo powstały galerie handlowe w centrum miasta i jakoś te osoby już nie protestowały jak te galerie były w planach...

Zaloguj aby komentować

meteor

psiarnia zawsze miała dobry PR, i stąd ten ogromny szum medialny. Nie chce już się powtarzać na temat ich milicyjno-esbecko -> mafijnych korzeni... Ale tu się zgodzę, że trzeba ich ignorować i nie nakręcać tego. Niech dogorywają w swoim gównie!

Zaloguj aby komentować

Mariusz88,Kibic1995

Moi drodzy,chodziło mi tylko o to, żeby ich zignorować, a nie zajmować się nimi jak by byli nie wiadomo kim.Oni kiedyś, gdy nam było ciężko, zachowywali się tak jakby nas w ogóle nie było w Krakowie.Nie reagowali na nas. Z ich strony w stosunku do nas była całkowita ignorancja, taka wyższość połączona z wyniosłością.Odpowiedzmy tym samym.Pokażmy swoją dumę i nie dajmy się wciągnąć w jałową dyskusję nad ich problemami, z powodu jakiegoś niezbyt trafionego ,,info".A swoją drogą,gdy słyszę jaką nadgorliwością w tej sprawie wykazuje się szef MZPN - Niemiec, to robi mi się niedobrze.Kogo teraz ten człowiek wspiera i czyje błędy chce naprawiać razem z grupą przydupasów. Na szczęście nic nie wskórali u prezydenta Krakowa. Jeszcze by tego brakowało! Chwała Wielkiej Cracovii !!!

PS.Gdy czytam teksty megalomana Niemca, to pardon...... chce mi się srać!

Zaloguj aby komentować

Kibic1995

Brawo za ten wpis dokładnie tak to wyglądało sami sobie winni.

Zaloguj aby komentować

meteor

Kibice "ulubionego" rywala to się nie "grzali" jak ostatnio Cracovia spadała, nie puszczali na swoim stadionie "Time to say goodbye" i się nie cieszyli, tak samo jak po wejściu Ciupiała, gdy grali z powodzeniem od razu o III miejsce w ekstraklasie, a Cracovia leciała do III ligi to nie śpiewali na swoim stadionie ucieszeni "III liga, III liga Cracovia"... Nie było tak? A teraz mamy ich żałować i płakać nad ich losem? Sami ich "kibice" do tego doprowadzili. Oburzasz się jak niektórzy na Lecha, bo reklamowali sprzedaż karnetów hasłem "Też czekasz na przelew?" A sąsiedzi akurat czekali a przelew od Vanny Ly i większość oburzona, bo jak tak można...

Zaloguj aby komentować

meteor

no widzę, że się ty podgrzałeś tym newsem w TP. jak widzę że ktoś tu pisze o zomowcach per sąsiadka to mnie mdłości biorą

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

SportSklep24.pl: Oficjalna piłka Euro 2016

Pilka-nozna-adidas-EURO16-Beau-J_[71708]_1200

W SportSklep24.pl  można już kupić oficjalną piłkę Euro 2016 dostępną w kilku modelach.

SportSklep24.pl

SportSklep24.pl: FC Barcelona – koszulki, bluzy, kurtki - ponad 60 produktów!

barcelona-4x2

W SportSklep24.pl    zgromadziliśmy już ponad 60 produktów - m.in. koszulki, dresy, bluzy, kamizelki, kurtki, piłki, torby, szaliki, czapki, kieliszki - dedykowanych sympatykom FC Barcelona.

Komentarze

Jestem optymistą choć jakby popatrzeć jak ostatnio sobie radziły polskie drużyny ze sło...
post:
DAC1904
Jestem optymistą choć jakby popatrzeć jak ostatnio sobie radziły polskie drużyny ze sło...
Możemy wystawić podobną ilość Słowaków,co Streda. :))
On jest ofensywny a nie jak Covilo defensywny
Wszyscy na Słowację.!
Słowacka drużyna muszą zagrać dobrze żeby przejść !! 1904. Nomen omen.
Pewno szukano kogoś wysokiego defensywnego ,w stylu Mira Covilo
Bomba jak dla mnie transfer
Najlepsi rywale do przejścia to chyba z San Marino i Andory, potem Słowacja i Litwa, a...
Powiem nareszcie sie zegnaja z tym pseudozawodnikiem prawdopodobnie za niego w Cracovii...
post:
kurczak 37
Starzynski 400k euro mial wpisane, Lechia powiedziala za drogo, lepiej brac Sanogo z Z...
post:
kurczak 37
nie masz racji starzyński nie do kupienia chciała go lechia i nic z tego nie wyszło zad...
post:
kurczak 37
http://www.90minut.pl/stranieri.php?id_sezon=93&runda=2&typ=0 polacy zagranica ht...
post:
kurczak 37
zamiast Tego Pilkarza z Arki, lepiej wyciagnac Starzynskiego, Loske, i zalatwic wypozyc...
Trzeba zdobyć mistrzostwo Polski wszystko fajnie ale oprócz przygotowań na przyszłość j...
my chcemy mistrzostwo Cracovię trzeba jeszcze wzmocnić i zdobyć miatrzostwo
Młodych bramkarzy też paru mamy w klubie, a Ci są do bronienia teraz
bramkarz jest jak wino. Im starszy tym lepszy .Ma duże doświadczenie wie jak się ustawi...
post:
kurczak 37
brat trenera fornalika jest młodszy od waldemara fornalika zawsze jest jego asystentemi...
Zawsze pana traktowałem z najwyższym szacunkiem i Flipiaka też do dziś uważam że kibole...
post:
kurczak 37
może coś z niego będzie ale przydałby sie ktoś taki jak serafin z piasta może michalik...
post:
kurczak 37
Poldek nie ma racji,bo ten Carlitos jest młodszy wyższy typowa 9
post:
kurczak 37
Nie grat, bo jest młodszy od tego z legi
post:
kurczak 37
miało być nie przesądzam a wyszło przesadzam co też zmienia moja intencję.
post:
kurczak 37
Absolutnie nie przesadzam, mam nadzieje że będzie dobry. Rozbawiła mnie tylko pomyłka P...