Komisja.... - Teraz Pasy!

Ludzie z klasą i redakcje też, takimi informacjami się nie ,,jarają"! Nawet gdy chodzi o ,,ulubionego" rywala - przykład Legii Warszawa! Pokazali kindersztubę, co by o nich nie mówić. Pismaki z TP. przez dwa prawie miesiące nic nie pisały, bo intelektu i wydarzeń - nie tylko sportowych, zabrakło na tyle, żeby z niczego napisać coś. Coś do poczytania, świadczącego o solidnym i twórczym dziennikarstwie sportowym. Po tym poznaje się twórców literackich i fachowych dziennikarzy. Aż wreszcie stało się! Pojawił się news(!!!) ogólnopolski, i się zerwali do roboty! Szybko donieśli, że...- sąsiadka bez licencji !!! Jak się cieszę... - że Cię widzę! Wrzucili tę ,,żabę" na swój portal i teraz ,,prawdziwi kibice" zaczynają się ,,grzać".Dysputom nie ma końca. Co jeden to mądrzej prawi na temat cudzego nieszczęścia. Nareszcie popełnili artykuł i dzieje się! Portal nie umiera wskutek twórczej bezpłodności.Brawo! Uff, co za ulga.
A fee !!!

meteor, moby dick

Meteor przyznam Ci racje w tym, że niekonieczne portal TP musiał dawać tą informację, że zawiesili licencję GTS-owi, bo to portal o Cracovii. Ale myślę podyskutować można. Nie było też do końca tak, że oni (ich kibice) się zachowywali tak jakby nas nie było i podałem tego przykłady. Choć moim zdaniem śpiewanie "wisła to stara..." na każdym meczu to głupota, nie powinno się tego robić... Nawrzucać im się powinno tylko w derbach, a tak to właśnie nie powinniśmy się nimi zajmować. Tylko, że teraz sytuacja jest kuriozalna i jest taki cyrk medialny, że szok i trudno się tymi absurdami nie interesować. Moby Dick ma rację, że oni PR i układy mają i może one faktycznie to się wiąże z dawnymi czasami, przecież jak dziś przeczytałem, że IV ligowy Glinik Gorlice da GTS-owi 2 tyś zł i apelują do innych klubów w całej Polsce by się składały na ikonę polskiej piłki to to już jest cyrk.
Już nie mówiąć o Niemcu, o którym też pisałem. W swoich felietonach Cracovii i ludziom z niż związanych kiedyś, czy obecnie to cały czas szuka jakiejś zaczepki... A teraz pierwszy ratowniczy GTS... Nie było by w tym nic dziwnego może, jakby nie to, że on był kiedyś czy nawet nadal jest w Radzie Seniorów Cracovii, jako były koszykarz Cracovii i też tak walczył o Cracovie jak ta była w 2001 na skraju bankructwa. Tylko wtedy jakoś go nie było widać. Jak więcej takich mącicieli jest czy było w Radzie Seniorów to się nie dziwię, że Filipiak się nie może z nimi dogadać. Niemiec przechodzi sam siebie tymi apelami do klubów, by nie negocjowali z zawodnikami GTS jeszcze jakiś czas by nie byli sępami... Czy teraz zbieraniem tej "ekipy ratunkowej", która uda się do Majchrowskiego. I jak kiedyś pisałem w tej ekipie będą znani ludzie, którzy protestowali pod koniec lat 90-tych jak zagraniczny inwestor chciał w miejscu parkingu przed stadionem Cracovii (teraz jest tam plac) wybudować parking podziemny oraz galerię handlową (była by to chyba pierwsza galeria handolwa w Krakowie jakby powstała), a także nowy stadion, zysk z tej galerii miał być dzielony na inwestora i klub. Protestowali wtedy, bo jak to przy Błoniach w centrum Krakowa parking podziemny i galerię handlową stawiać, takie galerie powinny być na obrzeżach, a nie w centrum, tak prawili protestujący wtedy w dużej części znani kibice GTS jak Preisner. Z tej inwestycji nic nie wyszło, bo się okazało, że Cracovia nie ma papierów na to, że jest właścicielem gruntu. Później jak wiadomo powstały galerie handlowe w centrum miasta i jakoś te osoby już nie protestowały jak te galerie były w planach...

Zaloguj aby komentować

meteor

psiarnia zawsze miała dobry PR, i stąd ten ogromny szum medialny. Nie chce już się powtarzać na temat ich milicyjno-esbecko -> mafijnych korzeni... Ale tu się zgodzę, że trzeba ich ignorować i nie nakręcać tego. Niech dogorywają w swoim gównie!

Zaloguj aby komentować

Mariusz88,Kibic1995

Moi drodzy,chodziło mi tylko o to, żeby ich zignorować, a nie zajmować się nimi jak by byli nie wiadomo kim.Oni kiedyś, gdy nam było ciężko, zachowywali się tak jakby nas w ogóle nie było w Krakowie.Nie reagowali na nas. Z ich strony w stosunku do nas była całkowita ignorancja, taka wyższość połączona z wyniosłością.Odpowiedzmy tym samym.Pokażmy swoją dumę i nie dajmy się wciągnąć w jałową dyskusję nad ich problemami, z powodu jakiegoś niezbyt trafionego ,,info".A swoją drogą,gdy słyszę jaką nadgorliwością w tej sprawie wykazuje się szef MZPN - Niemiec, to robi mi się niedobrze.Kogo teraz ten człowiek wspiera i czyje błędy chce naprawiać razem z grupą przydupasów. Na szczęście nic nie wskórali u prezydenta Krakowa. Jeszcze by tego brakowało! Chwała Wielkiej Cracovii !!!

PS.Gdy czytam teksty megalomana Niemca, to pardon...... chce mi się srać!

Zaloguj aby komentować

Kibic1995

Brawo za ten wpis dokładnie tak to wyglądało sami sobie winni.

Zaloguj aby komentować

meteor

Kibice "ulubionego" rywala to się nie "grzali" jak ostatnio Cracovia spadała, nie puszczali na swoim stadionie "Time to say goodbye" i się nie cieszyli, tak samo jak po wejściu Ciupiała, gdy grali z powodzeniem od razu o III miejsce w ekstraklasie, a Cracovia leciała do III ligi to nie śpiewali na swoim stadionie ucieszeni "III liga, III liga Cracovia"... Nie było tak? A teraz mamy ich żałować i płakać nad ich losem? Sami ich "kibice" do tego doprowadzili. Oburzasz się jak niektórzy na Lecha, bo reklamowali sprzedaż karnetów hasłem "Też czekasz na przelew?" A sąsiedzi akurat czekali a przelew od Vanny Ly i większość oburzona, bo jak tak można...

Zaloguj aby komentować

meteor

no widzę, że się ty podgrzałeś tym newsem w TP. jak widzę że ktoś tu pisze o zomowcach per sąsiadka to mnie mdłości biorą

Zaloguj aby komentować

Zaloguj aby komentować

SportSklep24.pl: Oficjalna piłka Euro 2016

Pilka-nozna-adidas-EURO16-Beau-J_[71708]_1200

W SportSklep24.pl  można już kupić oficjalną piłkę Euro 2016 dostępną w kilku modelach.

SportSklep24.pl

SportSklep24.pl: FC Barcelona – koszulki, bluzy, kurtki - ponad 60 produktów!

barcelona-4x2

W SportSklep24.pl    zgromadziliśmy już ponad 60 produktów - m.in. koszulki, dresy, bluzy, kamizelki, kurtki, piłki, torby, szaliki, czapki, kieliszki - dedykowanych sympatykom FC Barcelona.

Komentarze

Ja tam nie doliczam nic przed derbami, nawet podałem przykład, że jak my wchodziliśmy d...
Może i nie ten rozmiar kapelusza, ale jeżeli będzie tak jak było mówione, że Probierz p...
bo możecie się bardzo rozczarować.
Ja nie kpię w powyższym wpisie z Probierza w aspekcie sportowym.Istotnie,drużyna gra le...
Wiadomo, że 3 porażki pod rząd w derbach to największa porażka Probierza i bardzo gorzk...
Ponoć do Tych odchodzi
Postęp jest zauważalny. W zeszłym sezonie przegraliśmy u siebie z gwardyjskim towarzyst...
post:
elda
...
Po meczu z Zagłębiem Sosnowiec twoje zdanie było takie, że "wyczerpały się już wszystki...
Wydawało się,że p.Filipiak jest rozsądniejszy... No cóż,Incinatus mógł być senatorem,to...
No to mam nadzieję że nareszcie coś drgnie bo już nie będzie żadnej wymówki
kibole których doping polega na tym że plują na wisłę tekstem to wisła to stara k...w t...
Z sąsiadką różnie może być, więc może na wszelki wypadek reaktywują rezerwy by były der...
Fajna sprawa :) A ja czytam że ma powrócić drużyna rezerw od nowego sezonu... Po choler...
https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne/cracovia-uruguay-kult-paso...
Czy tego Słowaka Daniela tez bierzemy?
Cracovia idzie wolno ale do przodu jak oby już nie miała takich wpadek to wszystko się...
no i karne potrafi strzelać!
Zobaczymy w praniu...Culina też się zapowiadał.
Najbardziej liczę na Olive, podobał mi się sposób gry. Piszczek ma duże zaufanie trener...
A drużynie jest taki potrzebny, od momentu odejścia Denissa a potem Miro był wakat:)
Dokładnie tam gdzie najbardziej brakowało to zawodnicy zostali sprowadzeni, Rumun, któr...
Jak Cabrera będzie zdrowy i bedzie w stanie grać po przynajmniej 70 minut w każdym mecz...
Wszystko fajnie, ale nadal nie ma komu strzelać. Patrząc tylko na statystyki to po pros...
bardzo dziękuję za dwa dobre transfery oby tak dalej z nadzieja patrzę w przyszłość głó...